Pach krve 4: Krvavý počátek

• Česko Pach krve: Krvavý počátek (více)
všechny plakáty

Skupina vysokoškolských studentů, kteří uvízli ve vánici, nachází útočiště v opuštěné nemocnici. Tu však obývá rodina vraždících kanibalů. Izolované sanatorium uprostřed divočiny v Západní Virginii je opuštěno od chvíle, co se podařilo uprchnout venkovské rodině kanibalů, která se zatoužila pomstít svým věznitelům. O několik desetiletí později hledá v oné nemocnici skupina vysokoškolských studentů útočiště před sněhovou vánicí, jež jim zmařila plány na víkendové lyžování. Když se ale studenti setkají s bývalými pacienty sanatoria, mají jenom dvě možnosti – bránit se... nebo zemřít! (HBO Europe)

Diskuze

toomm

toomm (hodnocení, recenze)

Dlee: Pokud vím tak cz titulky ještě nejsou (respektive jsem je zatím nenašel) pouze anglické, rip je na netu teprve od včerejška

Žralok (hodnocení, recenze)

toomm: jackie7: Já můžu mluvit pouze za sebe. Ale ta válka byla vyhlášená dávno. Já vs. ondrej100 :D Malinko se hádáme na každej diskuzi kde se potkáme :D

holcicka9: Podle vyjadřování víc asi ne ;) Malej a drsnej drzej parchant.

toomm: I já v to doufam. Jak jsem už napsal níže- Byl tady na CSFD taky jeden co se mu hodně podobal. Taky napadal a nadával každýmu. Pak psal i do pošty. Zjevoval se hlavně na diskuzi u série SAW. Jeho nick je Spinosaurus. Pak dostal ban a ukrutně se uklidnil. Nedávno jsem ho někde potkal na diskuzi a uplně v klidu jsme spolu hovořily. Ale tenhle by měl dostat snad doživotní vyloučení jeho IP z CSFD.

Dlee

Dlee (hodnocení, recenze)

Nevíte please jestli jsou už titulky nebo na nich už někdo maká?

jackie7

jackie7 (hodnocení, recenze)

Jo a když je tu POMO hlavní, tak jakto že ho golfista v bodování přechcal??

toomm

toomm (hodnocení, recenze)

Žralok: Kéž by dostal ondrej100 ban, většího vola v diskuzích jen stěží potkáte...

Žralok (hodnocení, recenze)

holcicka9: Sice se s nim neznam, ale už jednou jsem zařídil ban na diskuzi jednomu hodně podobnýmu jako je náš malej Ondra.

Žralok (hodnocení, recenze)

holcicka9: Už jsem mu napsal. Hned jak jsem si to přečetl. Pak jsem na něj reagoval.

Wicky

Wicky (hodnocení, recenze)

t.mon:..No to by chtělo někoho kdo se zná s PoMem na csfd dobře a koho zároven známe my..Třeba já už celkem znám tebe,Campbella.žraloka..známe se někdo s pomem?

Ltblue

Ltblue (hodnocení, recenze)

Campbell: môže niekde sedeť v ,,internetke predsa tam chodia najrdašej cigkáni ;-!)

Ltblue

Ltblue (hodnocení, recenze)

ondrej100: striedaš český a slovensky jazyk,tak čo si potom ? cigáň a velký gramatik.

t.mon

t.mon (hodnocení, recenze)

holcicka9: Nemůžeš to udělat za mě? I když je ondrej100 kretén, nějak se mi to nechce dělat(tím nechci dát najevo, že mám k němu úctu.

Žralok (hodnocení, recenze)

ondrej100: Zase machruješ ? Zase si hraješ na drsoně ? Pokud si dobře pamatuju tak jsi mi vyhrožoval jak mě pošleš do nemocnice. Já stále čekám a stále nic. Tak už nenapínej a přijď se ukázat ať se zasměju.

ondrej100

ondrej100 (hodnocení, recenze)

Ltblue: Kokot ses tu akurád ty skurvysyn pojebani.Jebal som ty mater tu kurvu čo mi fajčila kara za dolara.

ricci.s

ricci.s (hodnocení, recenze)

Od včera je to vonku.
Wrong.Turn.4.Bloody.Beginnings.2011.DVDRip.XviD.AC3-YeFsTe

Wicky

Wicky (hodnocení, recenze)

doufám že tohle bude aspon nejlepší díl ze série..A když né tak aspon průměr jak jednička..