Bakugan

• Japonsko Bakugan Battle Brawlers (více)
Japonsko / Kanada, (2007–2012), 75 h 36 min (Minutáž: 24 min)

Režie:

Micuo Hašimoto, Hiromiči Matano, Jasumi Mikamoto, Šintaró Itoga (více)

Jú Kobajaši, Keidži Fudžiwara, Čihiro Suzuki, Rjó Hirohaši, Eri Sendai, Mamiko Noto, Mijuki Sawaširo, Nobuhiko Okamoto, Eidži Mijašita, Risa Mizuno (více)

Fantastický svět malých koulí, které se po aktivaci transformují na bojovníky s neuvěřitelnými schopnostmi... (oficiální text distributora)

Falconica

Kopie pokémonů s blbým zvykem dělat zvraty "zčistajasna". Hrdinové tahají z rukávů karty aniž by člověk věděl, jak k té či oné kruci přišli- tzn tvůrci potřebovali aby se teď ubránil tomu si onomu problému a tak najednou zčistajasna má přesně takovou děsně silnou kartu, která ho zachrání. Jsem přesvědčená, že tohle by mi na tom bejvalo dost vadilo i jako dítěti.... ()

Drom odpad!

A mám tě, ty zmetku, ty odpade! Neznal jsem tvé jméno, ale na takovou kolosální debilitu nezapomenu. Konečně jsem tě našel a zakroutim ti krkem, poplivu a pošlapu. Ty prvoplánová srágoro určená ke gumování dětských mozečků, ty nebetyčná hovadino, komercní hnoji! Takovou naprostou kravinu tobě rovnu nenajdu. Pojdi a zhyň, zajdi na mor zkryplená zvrácenosti. Uhyň a nepovstaň nikdy víc. Neviděl jsem horší obludnost, vsadím se, že na svým smrdutým ohonu máš nabalenou slizkou reklamní mašinérii v čele s nějakou bezduchou, mozkové buňky požírající, hrou pro idioty. Smrdutá žumpo zábavy s hodnotou napůl sežranýho švába: Táhni pryč! Toho, kdo tohle vymyslel bych zastřelil, pokálel a spálil. Hanba, humus, odpad naprosto nejhrubšího zrna! Ruce pryč, dětem zakázat. ()

Gemini

Po kém on je, ten onen, co tyhle klony vymýšlí? Tohle je pokračující smrt anime v přímém přenosu, výkladní skříň honby za mamonem a ukázka toho jak moc mocná studia opovrhují diváky a jaké mínění o jejich inteligenci a vkusu mají. TV Barrandov budiž za zavlečení téhle nákazy zoufalosti na naše území prokleta. Jestli uvidím ještě nějaký seriál, ve kterém se z ničeho objevují nové a nové vychytávky pro bojující více či méně žvyžátka, které je pro naprostou haluzovost nutné v ten okamžik vysvětlit (jako třeba Bitevní Karta Nefritový Bombový Antiklimax), přičemž jedna každá bude stejně v dalším kole souboje překonána další hustokartou/kouzlem/útočným módem/láskou krotitele a jeho chovance, tak bude třeba přikročit k aktivním protiopatřením a každoročně pozvat (a následně unést, protože na pozvání reagovat nebudou, anžto mají školy rozdávající kromě diplomu taky oficiální patent na rozum) dva top manažery z každé u nás fungující televize na Animefest, aby viděli, jak to má vypadat. Pro Bakugan 20%, protože neposkytuje žádný druh pobavení. ()

stration

Veliká blbost! Naprosto bez jakéhokoliv klíče a logiky poskládané epizody postrádající smysl. Začal jsem nenávidět Barrandov za jeho s prominutím kurvení vkusu dnešních dětí. Měly radši zůstat u RR a Kačerů. Navíc jedna "figurka" Bakugana stojí stovku a za dvě minuty se rozbije. A vůbec, prostě mě tento fenomén dneška hrozně sere!!! ()

Gilmour93

Tak tímhle se teď prostituuje vkus našich nebohých dětí? Z letmých útržků jsem se dovtípil, že se jedná o jakési zemědělsko-turistické blikající anime zabrousící občas i do oblasti nechtěného těhotenství (Bakugane do hnoje! Bakugane pod stan! Aktivuj potratovou kartu!) a jakýkoliv pokus dětí to sledovat je v rámci jejich budoucího duševního zdraví potřeba utínat již v zárodku následujícím způsobem: „Vypněte tu kravinu a běžte aktivovat úklid pokojíku!“ A pokud neposlechnou? „Vařecho, povstaň!“ ()