Mia a Brian se radují z narození dítěte a oddávají se rodičovským starostem. Miin bratr Dom se probouzí vedle Eleny, bývalé parťačky federálního agenta Hobbse, který šel celé partě po krku. Právě on Doma vytrhne z jeho poklidného života. Kupodivu mu nechce nasadit želízka, ale přichází s nabídkou, která se neodmítá. Hobbs se už dlouho snaží dopadnout bývalého příslušníka speciálních jednotek SEALs Owena Shawa a jeho gang, který svých schopností za volantem využívá k páchání zločinu. V Owenově analyticky chladnokrevném mozku vznikl plán na krádež nebezpečné technologie sloužící k výrobě zbraně hromadného ničení. Je potřeba mu v tom zabránit, proto se Hobbs obrátí na Doma a jeho parťáky s žádostí, aby své schopnosti tentokrát využili ve prospěch něčeho užitečného a protivníka porazili jeho vlastními zbraněmi. Výměnou za pomoc jim nabízí čistý trestný rejstřík pro všechny a možnost vrátit se domů. (TV Nova)

Diskuze

Chipsonator (hodnocení, recenze)

thepeabody

Jo, taky doufám že to nedopadne jako ve čtyřce kde byla tak 13 minut a konec. Takže snad to v tomhle díle rozjdede a snad to hlavně přežije! :D
ywo666: Já zase nechem aby prohrála Michelle :D Snad to rozjede jako v končeném souboji v RE:R :D

thepeabody (hodnocení, recenze)

Chipsonator

Taky se chystám do kina, kdosi psal že by to měli přejmenovat na "Dom and Letty" tak doufám, že na každém šprochu pravdy trochu! :D A taky doufám, že to roztrhlé obočí co má na fotkách je to jediné co si Michelle odnese. Fanoušci ji chtěli zpátky ne aby tam měla cameo ale aby se ukázala tak snad se posnažili!!!

na příspěvěk reagoval Chipsonator

Chipsonator (hodnocení, recenze)

thepeabody

Tak to máme stejné, a kvůlí ní na to mám v plánu jít do kina, tak snad dostane dost prostoru :D Jinak jsem někde četl že by měla mít souboj s Ginou, tak snad Gina dostane :D

na příspěvěk reagoval ywo666, thepeabody

Uživatel thepeabody smazal svůj příspěvek.

Eldrick

Eldrick (hodnocení, recenze)

Co se týče Rocka, tak ten jeho match s hubeňourem CM Punkem snad nemohli myslet vážně. Vždyť by ho za normálních okolností musel Rock zfouknout jako svíčku, ono 30 kilo váhy už je celkem rozdíl. A sehrát zápas tak trapně, že  by Rock většinu zápasu dostával na prdel?! WWE šla do sraček, jakmile pohltila WCW, ale tam, kde se nachází dneska a co díky komerci nabízí nejširšímu publiku, to už nemá s wrestlingem nic společnýho. Zlatý 90. léta.

RKBoy

RKBoy (hodnocení, recenze)

Melo4three

ale dobre tam uplatní svoje herecké zdnatnosti :)

ja som vždy smial na tomto "športe" , ani za boha sa mi nechce veriť že to nie je hrané :)

hefoo (hodnocení, recenze)

VojinRyan

Tak určite :)) a ešte aké ženy.. :D inač teraz som až zistil o ten scénke z 5ej časti ktorá bola po titulkách - prechvilou mi to kamos poslal je to asi od 2:03:25 ... som otom vôbec nevedel, bolo mi čudné, že je napísaná pri filme Eva Mendes kedže som ju tam nikde nepostrehol až teraz :)))

hefoo (hodnocení, recenze)

VojinRyan

Jasne tiež verím, že sa dohodnú :)) nj ale tak čo mal robiť keď s myslel, že je mrtvá a trápil sa a Elsa ho z toho dostala...jasne uz sa na ten film tesim jak malý chlapec :D

na příspěvěk reagoval VojinRyan

VojinRyan (hodnocení, recenze)

hefoo

Z krátkeho strihu ťažko niečo povedať, ale verím, že sa dohodnú, keďže na nejakej fotke spolu konverzovali. Alebo sa Letty jednoducho naštvala, keď zistila, že Vin má novú frajerku ( Elsa Pataky ).
Myslím, že výsledok sa dozvieme 23.05.2013

na příspěvěk reagoval hefoo

AdamesWWE

AdamesWWE (hodnocení, recenze)

Ak tu bude mať Rock nejaký fight, tak dúfam že nebude stereotypný a nudný ako jeho návrat do ringu po 10 rokoch. Kto je fanúšik Rocka, vie o čom vravím.

na příspěvěk reagoval Melo4three

mercury174

mercury174 (hodnocení, recenze)

Ten trailer vypadá fakt moc dobře, to jak budou Hopps a Dom spolupracovat bude opravdu zajímavé, už se té premiéry nemůžu dočkat!!!!

thepeabody (hodnocení, recenze)

Na konci Letty po Domovi nestřílí, na fotce je v černém a v traileru má bílé tílko, to jenom tak sestříhali a že žije, to víme už dlouho! :-P

BohušdK

BohušdK (hodnocení, recenze)

čili ta druhá delší ukázka by měla být zítra v 17:00 našeho času? spočítal jsem to dobře?

na příspěvěk reagoval thepeabody

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Teda po prvých dieloch by ma nikdy nenapadlo, na akú úroveň sa táto séria až dostane. Síce to bol len krátky spot, ale vyzerá to, že úroveň piateho dielu by to malo aspoň udržať. Hlavne na tú demoličnú jazdu tanku sa teším asi najviac.

Chrlič

Chrlič (hodnocení, recenze)

Tady se asi někdo hodně nudí :-D Letadlo, tank, vojáci... FF7 bude nejspíš o krádeži raketoplánu xD Ale co, stejně to bude super akční výplach, Prodigy navíc taky potěšil!

Allien.9

Allien.9 (hodnocení, recenze)

Barva

U traileru na 5. díl jsem nemohla z pádu ze skály, tady mě zase dostalo letadlo.XD Už se těším.:-)

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Fantasticky trailer. Piata Dia Hard oproti tomuto vyzera jak nejake videocecko.

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Justin Lin a samurajští zabijáci

Justin Lin a samurajští zabijáci

18.10.2017

Po 4 dílech Rychle a zběsile utekl Justin Lin ke Star Treku a dosud nevíme, co bude točit dál. Z jeho bourneovky s Jeremym Rennerem sešlo a Space Jam 2 nezní dvakrát reálně, slušnou šanci na… (více)

Z Raidu do Star Treku

Z Raidu do Star Treku

27.07.2015

Třináctým celovečerním Star Trekem se bude slavit padesáté výročí celé značky. Režisér Justin Lin (Rychle a zběsile 5) si tak musí připravit spoustu trumfů, aby uspokojil širokou fandovskou základnu.… (více)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson