Mia a Brian se radují z narození dítěte a oddávají se rodičovským starostem. Miin bratr Dom se probouzí vedle Eleny, bývalé parťačky federálního agenta Hobbse, který šel celé partě po krku. Právě on Doma vytrhne z jeho poklidného života. Kupodivu mu nechce nasadit želízka, ale přichází s nabídkou, která se neodmítá. Hobbs se už dlouho snaží dopadnout bývalého příslušníka speciálních jednotek SEALs Owena Shawa a jeho gang, který svých schopností za volantem využívá k páchání zločinu. V Owenově analyticky chladnokrevném mozku vznikl plán na krádež nebezpečné technologie sloužící k výrobě zbraně hromadného ničení. Je potřeba mu v tom zabránit, proto se Hobbs obrátí na Doma a jeho parťáky s žádostí, aby své schopnosti tentokrát využili ve prospěch něčeho užitečného a protivníka porazili jeho vlastními zbraněmi. Výměnou za pomoc jim nabízí čistý trestný rejstřík pro všechny a možnost vrátit se domů. (TV Nova)

CrashHP

Osvedčené herecké postavy na čele s Vinom Dieslom a Paulom Walkerom nestráca na rýchlosti aj napriek tomu, že je to už šiesty diel. Netreba sa zaoberať tým, či je to reálne alebo nie, tu treba vypnúť a naplno si vychutnať rýchle scény, ktoré sú doprevádzané dostatočným humorom. ()

JBauer

Povedený díl F&F. Nemyslím si, že by ubral co se týče dynamičnosti akčních scén oproti předchozím dílům. Bylo tam vše co si může fanda této série přát. Honičky v autech, zajímavé bitky, výbuchy... atd. Abych to shrnul, tento díl se mi dost líbil, ale bohužel co mě mrzí a to je vlastně jediná chybička v tomto jinak skvělém filmu a to samotný konec .. Mrzí mě, že zrovna Jason Statham bude na straně zla a na konci tak sedmého dílu ho někdo z dvojice Dome/Brian sejme. Tak nevím, zda se mám/e na co těšit. Ale rozhodně si tenhle biják 4**** zaslouží ! ()

Wilko70161

tak podla mna nadupane sice miestnamy neprehladne ale ma to vsetko co som ocakaval od 6 casti sice som myslel ze statham tam bude mat vacsie miesto nie len po titulkoch ale uz teraz sa tesim na 7 pokracovanie dva palce hore a vy kritici skuste si dakedy vychutnat film tym ze ho pozriete a oddychnete si pri nom nie len od zaciatku hladat chyby ()

MAD_HOLUB odpad!

Nízke hodnotenie musím dať kvôli tomu, že sa z nás snaží produkcia spraviť hlupákov. Čo to malo napríklad na tom moste tie skoky znamenať? Neuškodilo by, ak by aspoň naoko dodržiavali zákony fyziky. Táto časť ma len úplne znechutila, nerád sa cítim ako hlupák. Veď je to to isté ako bollywood filmy zo zábavného videa o indickom Chuck Norrisovi... P.S. Ukončite už niekto prosím milosrdne túto sériu, je to kruté... ()

Googooplexer

Jediné čo človeka na chvíľu preberie je idiotská predzáverečná a záverečná akcia (ostatné akcie sú giganticky debilné). Vin Diesel by si asi sám napísal lepšie repliky. Nebyť Dwayna, tak asi zdochnem v priebehu tohoto dlhometrážného zbytočného veľdiela. Priemerný herec/nadpriemernýmlátič The Rock v tomto filme tak herecky vyniká, že je to až neuveriteľné. ()

1normalny

S garazovym tuningom a street-race uz film nema takmer nic spolocne, co na jednej strane urcite vyvolava zhnusene pohlady tunerov z pod kapoty svojej masiny, ale na druhej strane si film nachadza sympatie u konzumentov nabuchanej akcie a demolicnych prac, ktore by lepsie nezvladla ani spol. Bruce a syn 5, ltd. Namakane tela, CIA, drogovy kartel a vazenie, ako zvycajne markanty dobreho akcnaku, som si odfajkol, takze davam 4*. ()

RADX1

Opět jiné než předcházející díly i když ne zas tak jiné oproti pátému dílu. Film měl jednu podstatnější vadu a to až moc přepísklé leckteré akční scény díky čemuž se film zdál ještě více nereálnější. A to ještě pomíjím některé technické faux-pas. Jinak taková dobrá akčňárna z prostředí pouličních racerů a tentokrát s větší porcí armády. ()

skream

Zase je tam ta baba-voják- Michel... Paradoxní je že tato herečka umřela snad ve všech filmech kde hrála ale pár let na to byla oživena- Ztraceni, FF6, Resident Evil. Předešlé 2 díly byly výrazně lepší (co se týče scénáře) ()

ProchySBK odpad!

Honička na začátku je jako vždy pro děti, aspoň že nezkouší pičoviny jako čum a řiď. Každopádně každej parchant ví, jak zatáčí americká auta, takže zkoušet se honit s GTR je pěkná chujovina. No ale dobrá, díky za toho challengera, mam pro něj slabost, takže pokračujem dál přes The Rock, kterej rozhodně vypadá líp jak Diesel s dvojitou bradou. To že interpol ani neštěkne když jim tak skála rozmrdá výslechovku, a když odchází od nebezp. pachatele tak za sebou ani nezavře dveře no ale dobrý, jedu dál, páč vzápětí Ducati Monster a novej H-D v pozadí, díky. Jdu dokoukat zbytek.. zatim je to na dvě hězdy +. No nedokoukal jsem to, je to odpad. Pochopim toho kdo má doma BMW e60ku, který se tu objeví, jako že si může někdo říct, pecka, mam takový auto doma, ale to je tak všechno.. ()

L.O.T.R

Myslím si že celkom vydarený diel bola tam akcia, bolo tam napätie boli tam autá aj keď už nie v takom množstve ako by som si prial. Každopádne pre toho kto chodí do kina a má rád filmy na 1 pozretie tak toto bude to pravé orechové pretože je to 1 s tých filmov ktoré keď si pozriete 1 krát tak vám stačí na dlhú dobu. ()

Kaya

MOZKY DO POLOHY OFF! Sesty dil rychle a zbesile by mel mit podtitul Extremne a Silene:D Je to lehce ukecanejsi nez 5tka ale pribeh je jen vata a jedno klise za druhym,zakony fyziky tu neplati a postavy jsou uz spise superhrdinove. Poslednich 50 minut filmu musel stat doslova majlant,ten film smrdi po benzinu primo z obrazovky:D Uz dlouho jsem se takhle u filmu nebavil. Nejlepsi jednohubka za poslednich par let. Tesim se na 7dmicku. 4/5* ()

anuki odpad!

To si snad všichni dělaj prdel, nejhorší sračka všech sraček, snůška hovadin a nesmyslů, že to až mlátí do ksichtu!!! Dementní příběh, strašný triky, lítající Diesel a Rodriguezová jak z Hancocka. No prostě votřes nad votřes. A na konci Statham oznamuje, že se ten atrofovanej Diesel asi požene do sedmičky. Tohle jsem opravdu nečekal, tenhle film je tak špatnej, že mě tam sral i obr Dwayne. ()

stadoblec

Nadělili mi krásnou, velkou a lesklou krabici. Věděl jsem že v ní je striptérka. Natěšen jsem krabici rozbalil. Vyskočila z ní stará projetá rajda s hovnem v ruce a pleskla mi ho do ksichtu. ()

onevoice

Mne sa to páčilo rovnako ako päťka. Super adrenalín. Skvelé akcie. Plno výbuchov. Neviem čo chcú ponúknuť v pokračovaní, keď už tu dali Antonova. Záver bomba. Proste túto sériu milujem samozrejme až na trojku. ()

hajner

Až na to, že moderný superman sa môže schovať sa tento snímok dá považovať za úspech. Navzdory už dosť opotrebovanej téme a potrebou kompenzovať túto chybu novými tvárami do hereckého kádru, sa táto časť podarila a neprekážala mi ani Letty. ()

Karel.Racek

Naprosto přeplácaná akční podívaná. Žádný holky, natuněný káry a sci-fi akce. 40ti tunovej tank převrácen lanem od popelářského vozu? Jasně a já jsem milionář a všichni milujeme Topolánka. A nekonečná ranvej je taky počin jak sviňa. ()

Ejvi

Zatím nejslabší díl ze všech. Už to nemá s Rychle a zběsile pomalu nic společného.. Akce, akce, akce.. ()

Sebbe

Tak to jsem opravdu nečekal, že by někdy tak nízko mohl klesnout jakýkoliv díl F&F.. Na to jak byla pětka vyladěná, tak tohle šlo rapidně dolů. Prostě parodie, fraška, komedie hadr! Takže to shrnu: Proč jen bod? Na začátek filmu, kdy se Dom s Brianem prohání v zatáčkách neobvykle ladnou a svižnou jízdou, jsem si již zvykl z předchozích dílů, ovšem zde to po celý děj pokračuje neustálými likvidačními scénami, že i kluci Kobry 11 by mohli závidět, oproti tomuto jsou opravdu jen "seriáloví amatéři". Celé je to taková velká sranda "jak by to vypadalo kdyby..". Po létajícím tanku jsem si myslel, že už nic horšího nepřijde (konečně se odhalila také pravá totožnost Supermana, nikoliv Clark Kent, ale Dominik Torreto). Ach ne, jak jsem mohl být tak naivní! Runwaye mívají přeci běžně délku okolo 30km (vypočítáno z přibližné rychlosti jedoucí aut u letadla a délky akce), a když vzlétají tak jim stačí tak malá rychlost že i přeplňovaná Alfička je schopna takovýto kolos předjet.. Dobrá tedy a proč vlastně bod? Za prvé by se možná neslušelo filmu s tímto jménem dát odpad, za druhé mě zaujalo skvělé intro filmu sestříhané z předchozích dílů a za třetí jsem milovníkem BMW a poslední věcí co se mi na filmu líbilo, byl zvuk Giulietty s přifukujícím turbem v závěru. Toť vše, jinak odpad! ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Justin Lin a samurajští zabijáci

Justin Lin a samurajští zabijáci

18.10.2017

Po 4 dílech Rychle a zběsile utekl Justin Lin ke Star Treku a dosud nevíme, co bude točit dál. Z jeho bourneovky s Jeremym Rennerem sešlo a Space Jam 2 nezní dvakrát reálně, slušnou šanci na… (více)

Z Raidu do Star Treku

Z Raidu do Star Treku

27.07.2015

Třináctým celovečerním Star Trekem se bude slavit padesáté výročí celé značky. Režisér Justin Lin (Rychle a zběsile 5) si tak musí připravit spoustu trumfů, aby uspokojil širokou fandovskou základnu.… (více)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson