Mia a Brian se radují z narození dítěte a oddávají se rodičovským starostem. Miin bratr Dom se probouzí vedle Eleny, bývalé parťačky federálního agenta Hobbse, který šel celé partě po krku. Právě on Doma vytrhne z jeho poklidného života. Kupodivu mu nechce nasadit želízka, ale přichází s nabídkou, která se neodmítá. Hobbs se už dlouho snaží dopadnout bývalého příslušníka speciálních jednotek SEALs Owena Shawa a jeho gang, který svých schopností za volantem využívá k páchání zločinu. V Owenově analyticky chladnokrevném mozku vznikl plán na krádež nebezpečné technologie sloužící k výrobě zbraně hromadného ničení. Je potřeba mu v tom zabránit, proto se Hobbs obrátí na Doma a jeho parťáky s žádostí, aby své schopnosti tentokrát využili ve prospěch něčeho užitečného a protivníka porazili jeho vlastními zbraněmi. Výměnou za pomoc jim nabízí čistý trestný rejstřík pro všechny a možnost vrátit se domů. (TV Nova)

Wawer

Víte, kde je nejdelší ranvej na světě? Pokud ne, tady se to dozvíte! Rychle a zběsile 6 je stejně bezmozková podívaná jako její předchůdci. Je to solidní řemeslo bez větší ambicí než pobavit. Příběh je děravý a nelogický až běda, fyzikální zákony dostávají po čuni a vy se tak můžete leda ukájet tou opulentní třaskavou podívanou. Někomu to možná bude stačit, mně, i s přihlédnutím na konec minulého dílu, přijde šestka tak trochu navíc. ()

Aurus

Další skvělé film nejlepší filmové série na světě. Vše  zase bez chyby. Příběh je sakra výborný, postavy fantastický,auta ve filmu Krásná a hudba přímo úchvatná. Tento film nemá ani jedna chybu. Moje hodnocení 9,5/10. ()

Hapretor

Totálně přepálená blbost, kde děj je úplně mimózní a o ničem a vše kompenzuje do očí bijící nemožná a digitálně debilně vykonstruovaná akce, která je stejně jen pro efekt a pro mě byla naprosto nezáživná, až na honičku v autech hned na úvod - ta byla naopak velmi povedená - vše ostatní bylo na nic - slušně řečeno. Mám závěrem pár otázek: Proč tam Vin Benzín lítal jako Superman ??? Proč tam musela za každou cenu být ta romantická vsuvka, když Vin ani Rodriguez absolutně neumějí v této rovině hrát ??? Proč tam nebyl žádný pořádný děj jako např. v prvním dílu/filmu (2001) ??? Proč tam byly tak debilně udělané - digitálně vynucené bitky ??? (i když vezmem v potaz, že tam nehrál jediný pořádný "stuntmaster") Proč neměl Tyrese Bizon více prostoru, když jen díky němu (jeho roli) jsem se párkrát pousmál a probral z letargie ??? A proč se vlastně natáčela šestka a nedej Bože se bude točit ještě 7čka ??? To sem zvědavý, kam až to dojede !? ()

BazzoxCZ

23.05.2013 Cinestar Opava...Splnilo to to jsem čekal i to co jsem nečekal úsměvné nekonečné letiště ale to už jen maličkost akce zvladnutá na jedničku ale chyběl mi tam trezor z 5 dilu ()

Matthew01

Létní filmová sezóna odstartována! A to dost svědomitě. Akce od 1. minuty až do konce a to v tempu, které bere dech a počáteční titulky? To je jako odpal budovy dynamitem. Jasně, že to má přehnaný scény, místy trapný momenty, ale to všichni čekáme. Tenhle film si nehraje na nic vážnýho, je to prostě adrenalinová oddechovka, která ví co je a hlavně, co chce. 80% ()

Fr3nk

Jako velký fanoušek série jsem si udělal výlet do kina a nemůžu říct, že bych toho litoval. Justin Lin opět dokázal, že jeho fantazie je neomezená a že může za kamerou ještě hodně překvapit. Nejvtipnější díl celé série díky hláškám Tyrese Gibsona a Ludacrise. Taky incredible Dwayne a jeho knockout v letadle patří k těm oblíbenějším částem z filmu. O Supermanovi Vinovi se radši nevyjadřuji, nikdy jsem v kině neslyšel takový hlasitý smích a tleskání. Všechno to zakončí never-ending runway, která mě fakt pobavila, ale je to přece Rychle a zběsile, po zkušenosti z pětky - táhnutí trezoru napříč městem, jsem čekal něco ještě víc šílenýho, takže to naprosto beru. Pročítal jsem si ostatní názory na čsfd a zahlédl jsem, cituji ''nelze se na sedmičku netěšit'' - naprostý souhlas s poznámkou, že se trošku bojím vystřídání Justin Lina za kamerou, který si doteď vedl fakt dobře. Třeba se ale pletu a budeme mile překvapeni, těšíme se! ()

SidneyP

Teď jsem se vrátil z kina a musím říct, že to byla super podívaná, fakt jsem si ty dvě hoďky před plátnem užil. Mix akčních sekvencí a humoru (zvlášť u některých postav), strašná lahůdka. Musím ale uznat, že při pár místech jsem se fakt držel za hlavu, jak moc to bylo už nabitý tou akcí... jedna věc jsou automobilový závody uprostřed Londýna, ale sundat pomocí pár autíček těžké nákladní letadlo velké jak kráva, které navíc letí po ranveji, která je dlouhá pomalu jak půlka Španělska? A takových věcí je tam víc, ale to už bych moc spoileroval. Když jsem tedy psal v komentáři u pětky, že se těším na šestku, tak můžu se spokojeným úsměvem na ksichtě říct, že jsem se teda s výběrem filmu fakt nesek. Spíše mám strach o díl další, potitulková scéna a změna režiséra mi způsobila malou vrásku, že tohle půjde s kvalitou zase rychle dolů... No uvidíme. Za mě tedy slabších pět. 90%. ------> (Letty is back, oh yeeah!) ()

Octane

Už začátek toho filmu se mi dost líbit, jak při úvodních titulkách běží ve zkratce všechy díly krom nepovedeného a zbytečného Tokio driftu. Film mě ale nezklamal, možná jsem se tohodle pokračování trochu bál, protože s přibývajícími díly se většinou snižuje kvalita filmů. Naštěstí to u tohodle filmu neplatilo a tak jsem rád, že to nebyly vyhozený prachy za kino. Fast six si drží svižný tempo jaký jsme mohli vidět ve Fast five, parádní soundtrack, vtipný dialogy, suprový pouliční závody, nadupaný káry..hlavně ten krásnej Dodge Charger Daytona 1969, to byla nádhera! Lin při režírování nejspíš až moc povolil uzdu své fantazii, a to při záverečné scéně s letadlem a jak udělal z Doma letajícího superhrdinu. Kolem a kolem, parádní film, který si těch 80% zaslouží. ()

Brousitch

"Ve filmu řeknu větu 'Ukaž mi, jak řídiš a já ti řeknu, kdo jsi.'. Věřte mi, že jsem po všech těch divokých akčních scénách celkem klidný a vyrovnaný člověk. Prostě vás to postupně donutí, v tomhle byznysu i osobním životě, příliš neriskovat." - Vin Diesel ()

Ukubumbahoo

Pozitivní je, že sem se musel smát, při drtivé většině scén/dialogů, méně pozitivní je ovšem fakt, že to autor myslel vážně a né jako vtip. Závěr jasný: stále nedokážu ocenit kvality filmů s podobnou tématikou. ()

MatesMS21

Nadupaný káry, ženský, ženský, auta, akce, Vin Diesel a Dwayne Johnson. To je několik atributů pro celou tuto sérii. Pár atributů, které sami o sobě musí tvořit skvělou akční (popkornovou) zábavu pro chlapy. Nyní již notně známí borci, se kterými jsme v předešlých dílech prožili nemálo fantastických minut, neřkuli hodin, plní jeden ze svých nejnáročnějších a nenebezpečnějších úkolů, aby konečně dosáhli svobody a všeho, co jim bylo celou tu dlouhou dobu od prvního dílu upíráno. Co naplat, každá sranda musí někdy skončit. Postupně se uzavírají osudy všech našich hrdinů a všechno směřuje ke zdárnému konci. Aby ne.. Každej borec jednou už prostě nemá co nabídnout a když nikdo další, nikdo nový nepřichází, všechno začíná přešlapovat na místě dokolečka. Ano, celou druhou polovičku filmu už bylo jen to přešlapování dokola. Auta měli stále 4 kola, ženský už nechaly asi sexepýl doma, Diesel a The Rock rozmlátili jen pár hlav a vtip? tak ten všechny asi přešel po pátým dílu. Sečteno podtrženo.. Zklamání. Všichni musí být rádi, že to skončilo, ale dost mě znervózňuje fakt, že v závěrečných titulcích pan Statham zabije poslední hřebíček do mojí rakve vidinou dalšího pokračování. ()

Radek.SCH

Ne tak stršné jako nová Smrtonosná past (5), ale že tam budou stejně debilní dialogy jako v předešlých pěti dílech... a ti „herci“!! Dementné. ()

Sony1994

Proč se mění historie postav z prvního dílu? Proč má Rock v půlce filmu vousy a v druhý ne? Proč tam není Eva Mendes? Proč jsou v celým filmu jen dva dobrý vtipy? Proč to působí levně? Proč je v RUSKÝM jumbu zaparkovaná červená Alfa s hagusama? Proč je to tak příšerná kravina?! ()

Sorry

Měl jsem chuť dát 3 hvězdičky. Strašně hodně nepřesností a nelogičností. Ale nakonec - co jsem od toho filmu očekával? Akci. Dostalo se mi jí? Rozhodně. ()

lasonic

Dobre sa na to pozera, dobre sa to pocuva, ale je to tak tupa zabava, ze... Scenaristi a reziser by uz mali svoju fantaziu riadne krotit, tu je akcia prepalena az do extremov. Kolko by musela mat vzletova draha kilometrov, aby sa dalo vsetko toto na nej odohrat, asi tak dlzku trasy BA-KE :-) ()

Brody01

Určite oveľa lepšie ako predchádzajúci diel a myslím, že druhý najlepší diel po prvom. Jedine čo mi trochu vadilo bola dosť nereálna naháňačka s tankom po diaľnici s priviazaným autom a snaha zastaviť superlietadlo, autami. Inak to ale bola skvelá akcia, síce s dosť predvídateľným dejom ale aj tak ma to zaujalo a najlepší bol ten koniec, Jasona Stathama som na konci nečakal a už teraz sa nemôžem dočkať pokračovania. ()

Folky

Opravdu těžké rozhodování mezi 3 a 4 hvězdičkami. Z té horší stránky je akce přepálená a celkově scénář nestojí za moc, ale z té lepší strany je to dostatečně zábavné a ty dvě hodiny dost rychle utekly. Tak či tak 70%. ()

Kopi1

Více svalů, více akce, jinak průměrná podívaná. Sice to víc připomíná skupinu superhrdinů, ale koukat se na to dá. Líbí se mi, že tvůrci nezapomínají na minulé díly a na události v nich. Uvidíme, zda v dalším díle proběhne nějaké zmrtvýchvstání a co si na Vina Diesela připraví Statham. ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Justin Lin a samurajští zabijáci

Justin Lin a samurajští zabijáci

18.10.2017

Po 4 dílech Rychle a zběsile utekl Justin Lin ke Star Treku a dosud nevíme, co bude točit dál. Z jeho bourneovky s Jeremym Rennerem sešlo a Space Jam 2 nezní dvakrát reálně, slušnou šanci na… (více)

Z Raidu do Star Treku

Z Raidu do Star Treku

27.07.2015

Třináctým celovečerním Star Trekem se bude slavit padesáté výročí celé značky. Režisér Justin Lin (Rychle a zběsile 5) si tak musí připravit spoustu trumfů, aby uspokojil širokou fandovskou základnu.… (více)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson