Scary Movie: Děsnej biják

• USA Scary Movie (více)

Zabiják v masce sleduje Cindy i její přátele. Má něco společného s tajemstvím loňského léta? Cindy a parta jejích nic netušících přátel se musí mít na pozoru... (SPI Film)

filmmovier

Záruka opravdu příjemného filmového tlemení od začátku do konce. Hlavně scény s Vřískotem, jak si čte Playboy a schovává se pod koberec jsou geniální. ()

Nivenx

Prní díl Scary Movie je občas trapný a občas nesmírně vtipný. Ale po dokoukání bohužel zjistíte, že z celého filmu nemáte skoro nic a velice rychle zapomenete co tam vůbec bylo. 50% ()

skrblik007

Mám rád takovéhle ztřeštěné komedie, bohužel mnoho z nich se nepovede a působí spíš trapně, ale u téhle jsem se opravdu bavil. Sice tam jsou některé hlášky a gagy slabší nebo předvídatelné, stále se však jedná o kvalitní oddechovku. ()

vesper001

Film, který mě přiměl k zamyšlení, jestli je nechutně uječený nebo uječeně nechutný. No, hlavně je to parodie na desítky filmů, z nichž jsem většinu neviděla a ani po tom netoužím. ()

URBAN

Pro moje vrstevniky a mě je to komediální kultovka. Ne že by to bylo nějak výjimečné, ale je to svým způsobem jedinečné. Mam tuhle parodii zkrátka rad. Některé ze scén zkrátka neomrzí. ( 4.1.16/MAC ) ()

Lachtaan

Co jeeeeeeeee? Scary Movie byla takovým startovačem ujetých parodií milénia a dodnes jim také vévodí (lepší kousky, které si utahují z jiných koutů kinematografie, najdete už jen ve filmografii Leslieho Nielsena či pod názvem Žhavé výstřely). Celá série je šíleně béčková a některé vtipy mi dneska přijdou opravdu přepálené, ovšem jako normální šesťák-sedmák základky jsem si je všechny naprosto peckově užíval a nad těmi nejšílenějšími scénami se při vzpomínání pousmějeme dodneška. ()

Deyw

:D ten bezdomovec doprdele :D prej nemate dolar..tady mate jidlo pane dobra svacina a jak na to ten debil cumi a pak to po ni hodi a rekne ji ja chtel dolar kravo :D:D ja ztoho chciju i po letech proste..supr parodie ()

hans500

Občas docela povedená parodie (hlavně "Vřískotu", ale pobaví i narážky na "Matrix" nebo závěr ve stylu "Obvyklích podezřelích"), ale těch trapných fórků bylo bohužel příliš moc. ()

LeoH

Parodovat se dá chytře – vzít žánrová klišé a dotáhnout je ad absurdum – nebo hloupě – opakovat věci doslovně a dělat u toho blbé ksichty. Asi netřeba říkat, který případ je Scary Movie, a ještě k tomu se tu parodují předlohy z velké části samy o sobě tak připitomělé, že žádné parodie nikdy nepotřebovaly. ()

Remivsremi

Ideální party film. Poběží v pozadí a nikdo si nebude stěžovat. Jinak jako parodie to funguje dostatečně. Opravdové příšernosti přišli až o několik let později. ()

Mrkvič

V době vzniku to byla velká sranda (a v tom mém věku). Ted se u toho pořád zasměju, ale je tam i spousta trapných míst. Hodně bolí vědomí toho, že tohle odstartovalo tu zatuchlou záplavu parodií. Tady jsou ale vcelku fajn herci, parodování se drží ve většině případů jednoho žánru a dá e najít nějaká ucelenější rovina, i když je stejná jako u Vřískotu ()

danco123

Vtipná komédia s vtipnými scénami no miestami v snahe o nútený vtip ktorý nie vždy bol najvtipnejší. Predbieham ,ale SM 2 je oveľa vydarenejšia. Ale ako večerná komédia v kruhu priateľov určite pobaví. Dávam 40%. ()

LUKICKK

Nevím, proč jsem to viděl až teď, ale každopádně jsem pár scén viděl již dříve na youtube. Je to ujetá píčovina, a to miluju. Shortyho vibuju af, zhulenecká grupa, ujebával jsem. 10/10 ()

Lebron

Jedna z nejlepších parodií co sem kdy viděl... u některých scén sem se fakt válel ve smíchu na zemi a řechtal sem se ještě 10 minut po nich, takový vypečený gagy se jen tak nevidí... ale je pravda že když to člověk vidí 2x 3x tak už to zná nazpaměť a nezasměju se tomu, ale vidět to poprvé je fakt zážitek... ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů