Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ben vyhraje 36 milionů dolarů v loterii. Lucy si ho vezme výhradně pro peníze, ale poté zjistí, že Ben je sériový vrah. Přestože ho nemiluje, oběti zakopává na zahradě a stává se tak jeho komplicem... (MMR)

Videa (1)

Trailer

Recenze (6)

predators 

všechny recenze uživatele

Svým způsobem je Lucky docela zajímavá povídka o jedné šťastné výhře v loterii a několika "nucených" vraždách. To podstatné je, jak to vlastně celé dopadne. Tato myšlenka vás bude provázet po čas sledování grimas Ari Graynor, která je půvabná a zvláštní zároveň. Colin Hanks svou podobu s otcem nezapře, jeho chování, pohyby, mluva a gesta jsou celý taťka. Takže tu máme zajímavé herce, námět, několik pozoruhodných zvratů a...no a ty prachy přece! 60% ()

DannyBoon 

všechny recenze uživatele

Je soška harfenice horší než soška matky s dítětem? Nevíte?? Vemte si třetí sošku a prohoďte jí výlohou! Nenápadný film se spousou nápadů a nečekaných obratů. Výborná A.Graynor, dobrý C.Hanks. ()

Reklama

MMR 

všechny recenze uživatele

Bylo mě zpočátku divné, jak je možné, že vyhrál v loterii, když nesázel. Ano, to jsem se dozvěděl. Pak ty vraždy, sice zajímavé, ale zvláštní. Celkově je divný příběh, ale svou absurdností mě zaujal. A ten konec stojí přinejmenším za lehký úsměv. ()

ivishka 

všechny recenze uživatele

Až do této doby jsem netušila jak moc mi leze na nervy herec Colin Hanks...Neměla jsem s ním žádné problémy byl to pro mě takový neutrální herec, který mě ničím nezaujal. Ale teď v roli poťouchlého podivného chlápka - vraha převlečeného za šedou myšku(a je tu rčení tichá voda břehy mele)- který nešťastným zavražděním holky vyhraje pár melounů a je najednou obletovaný holkou, kterou si vždycky přál dostat :-D...Typická teen comedy, která jakkoliv neurazí ale ani přímo nenadchne ale postavu, kterou hraje Ari Graynor díky konci filmu opravdu lituju..Takže ponaučení Lucky ne vždy znamená LUCKY... ()

Reklama

Reklama