Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvůrci:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (více)

Diskuze

ZinedineCR7 (hodnocení, recenze)

Takže nakoniec s tým pohli...pohol s tým Luis sám. Odišiel ako pán a je mi až smutno :/ :D Bude mi chýbať, ale mám pocit, že to na dlho nebude a nejak ho tam vratia naspäť.

s101s

s101s (hodnocení, recenze)

Asi sem snad jedinej, kdo chtěl aby byl Mike zpatky s Rachel?:))

na příspěvěk reagoval Honza!

Thomick

Hlavně, ať se v další sérii, ale vlastně i ve zbytku týhle vyhnou ty telenovele z 3. řady to bylo fakt těžce hard, chvilku sem uvažoval, že se ani na 4. řadu koukat nebudu, jak mě to tenkrát nasralo. :D Naštěstí se alespoň lehce vrátily do starých kolejí.

ZinedineCR7 , dO_od

Víceméně souhlas s oběma, taky bych nerad viděl zrovna Louisův konec, ale na druhou stranu... Suits se doteď nedokázali rozloučit s ani jednou důležitou postavou - i ta Scottie se snad bude vracet donekonečna -, což bejvá při takhle dlouhodobých projektech menšim standardem. Takže pokud do 5. série "přežijou" uplně všichni, osobně budu snad spíš zklamanej než cokoliv jinýho. Trochu víc odvahy to chce; a zapomenout na spojení Mike-Rachel tam nepočítám, páč to je pro mě spíš povinnost.

ZinedineCR7

Souhlas, že už to chce někam posunout .. ale zároveň tam zůstat! Posuny tu byli ale pokaždé se vše vrátilo zpět do zajetých kolejí a to už moc nefunguje. Louis by neměl končit, podle mě by opravdu stačilo, kdyby vztah Mika a Rachel šel už kompletně doprdele, dostavil se konečně Harveyho bratr, který by byl v nějakém brutálním průseru. Celkově bych viděl Suits někde u nějakého policejního případu zase pro změnu, slušelo by jim to, řešit zase jiné morální otázky. Se vztahama ať už jdou do hajzlu :D

na příspěvěk reagoval Thomick

ZinedineCR7 (hodnocení, recenze)

Ono vztahy sa skor ci neskor musia pripliest do vsetkeho. Chvilku som myslel, ze ked Litta jeblo, ze po nom ide Donna. Teraz sa zase dostava na pretras to, ze spala s Harveym a bude to mat pokracovanie. Suits boli od zaciatku ako CSI Kriminalky, kde sa za jednu cast udeje vsetko. Museli to tvorcovia nejak okorenit.

Tak ci onak, teraz som dopozeral najnovsiu cast a take ocakavanie som na nejaku dalsiu cast uz dlho nemal. Louis je podla mna jeden z najvacsich tahunov serialu a v tom herectve sa normalne vyziva. Na jednej strane by ma mrzelo, ze by skoncil a odvliekli ho v putach. Na strane druhej by to vsak pre serial bol zaujimavy posun. Lenze podla mna sa to zas nejak ututla a Louis z toho vyjde so zdravou kozou. Sice uz bez Harveyho respektu, ale s celym krkom. Co sa tyka vztahu, tak vyzera to tak, ze sa daju zase dokopy, ale podla mna sa ta tema s Rachel-Logan dostane zase na pretras a pojde vsetko do prdele. Je, ale uz podla mna najvyssi cas, aby do toho tvorcovia spravili poriadny zarez a Suitsov niekam posunuli. Bola by sranda, keby v dalsej casti sa prislo na Louisov podvod, cela firma by isla do prdele a pred poslednymi titulkami by Rachel pristihla Mikea v posteli s Katrinou....alebo este lepsie s Donnou :D

na příspěvěk reagoval dO_od, Thomick

Lamprea (hodnocení, recenze)

Co se týče právnickej věcí, tak je 4. série fakt bomba, dost mě to baví a klidně by to mohlo konkurovat 1., 2. sérii, ale celý to podkopávaj ty přiteplený vztahový linky, minule to zabralo snad polovinu dílu, teď už toho bylo míň, ale pořád nechápu PROČ? Dost to kazí dojem.

dO_od

Přesně tak, do puntíku. Jeho vztah s Jenny sem zbožňoval; tohle je naproti tomu uplná zhovadilost.

simon84

Trvalo to dva díky, v čase seriálu asi dva dny a když už, tak to Rachel byla ta, co to týden tajila a otravovala s tím. A i tak mám pocit, že jí Mike odpustil příliš brzy, respektive, neměl jí brát zpátky vůbec. Rachel je otravná až běda, ten seriál je hrozná soap opera od té doby, co jsou ti dva spolu. Kdyby se rozešli nadobro je to mnohem lepší.

na příspěvěk reagoval Thomick

simon84 (hodnocení, recenze)

dO_od

nerikam, ze bych nebyl nasranej. Ale za a) se mu priznala, za b) rekla ze to byla blbost a poslala ho do prdele.  Misto vylevu na tri dily ji mohl odpustit a byl by klid...

simon84

Tak to jsi docela v pohodě... kdyby moje holka šla za svým ex a políbila ho tak bych si teda rozhodně neřekl "to je toho.."

na příspěvěk reagoval simon84

simon84 (hodnocení, recenze)

Thomick

no zrovna tady mi prisel spis Mike ze se chova jak kreten. Tak polibila nekoho jineho, to je toho. On dela jak kdyby s nim mela dve deti...

Thomick (hodnocení, recenze)

Achjo, Mike mě s těma ženskejma nepřestane zklamávat fakt. Rachel se už dvě série chová jako naprostá kráva, teď to ještě vystupňuje sprostym vydíránim a... boha! Přitom Katrina se doslova nabízí a - jo - i ta sekretářka by byla lepší (a atraktivnější) volba. Momentálně tady koneckonců nevidim víc nesympatickou ženskou postavu než Rachel.

na příspěvěk reagoval simon84

Weyden

Přesně. Chci aby si začal s tou blondýnkou co pracuje pro Louise. Nebo aby obsadili nějakou novou.

ZinedineCR7 (hodnocení, recenze)

Dal som si teraz päť dielov naraz a som veľmi spokojný. Ku šťastiu mi ešte chýba nech sa dá Mike dokopy so svojou sekretárkou a paráda...

HocKto

na konci léta bude pauza a zbylé díly se opět odvysílají někdy začátkem nového roku jako obvykle

HocKto

HocKto (hodnocení, recenze)

ako stale je to pozeratelne, ale uz to proste nie je ono... inak 4. seria by mala mat kolko casti? na IMDB je ich zatial "nahodenych" len 8 ked na to teraz pozeram

dO_od (hodnocení, recenze)

Já si tak užil, když Mike poslal Rachel doprdele. Už jí mám plné zuby, fakt doufám, že se k sobě ti dva nevrátí. A jakmile Louis přišel za Jessicou a Harveym a oznámil jim, že přijal Mika zpátky a Harvey se začal culit, to byl moment, kterej se mi i přesto, jaká to je soap opera poslední dobou, neskutečně líbil.

Mugs

Mugs (hodnocení, recenze)

Tak konečně se začalo něco dít. Tuším, že si vynahradí nudnou první pulku a závěr bude našláplej

na příspěvěk reagoval Weyden

dO_od (hodnocení, recenze)

Nestál, taky mě to dnes pobouřilo. Žádnej posun, další zrada důvěry (už asi posté v téhle sérce), trapná Rachel a nevyváženost mezi vážnou půlkou dílu a tou ujetou s Donnou a Louisem.A když teď nad tím tak přemýšlím a odmyslel bych si vše okolo, tak ta Donna s Louisem dnes aspoň nějakým způsobem pobavili. Na druhou stranu jsem stále zvědavý, jak tohle celé skončí.

Weyden

Už sem to psal taky, Jessica a ten černoch je největší vata, úplně o hovně celý.. Zbytečný hlavně!

Weyden (hodnocení, recenze)

co rikate na s04e05? podle me velka nuda. v cele serii me nebavi ten cernoch a jessica... a v tomto dile me nebavili taky plus ani ten zbytek...

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku