Kravaťáci

USA, (2011–2019), 98 h 27 min (Minutáž: 41–90 min)

Tvůrci:

Aaron Korsh

Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Sarah Rafferty, Gina Torres, Andrea Parker, David Costabile (více)

Diskuze

Scandium (hodnocení, recenze)

gonga

Bahenni lazen a ty dorty byly nejlepsi...:) 2 dil treti serie je pro me zatim ten nejlepsi, a mas pravdu, mnohem pravdepodobnejsi je ze ta "sprtka" udela neco za jeho zady a nakonec to vsechno spadne na nej...ale jinak je to v mezich cestny pracovity clovek ktery je oddany firme...dokonce si myslim ze kdyby zjistil ze Mike nechodil na Harward tak by to nejak prekousl...

na příspěvěk reagoval gonga

gonga (hodnocení, recenze)

Scandium

Taky ho nevidím jako budoucího záporáka, Louis je v podstatě čestný člověk, sem tam sice udělá podraz, ale kdo z nich ne? Snad jedině nechutná šprtka Rachel. Louis jen chce přežít v džungli. A je zahraný tak dokonale, jak je to jen možné. Navíc jsou pro něj napsané i dokonalé dialogy.

na příspěvěk reagoval Scandium

Scandium (hodnocení, recenze)

gonga , EastinMiles

Naprosty souhlas, moje nejoblibenejsi postava, nejvetsi charakter v serialu plus neuveritelne zahrany...:) jinak na zaporaka mi moc nesedi, na to nema moc povahu podle me...ale treba se pletu...:)

na příspěvěk reagoval gonga

EastinMiles (hodnocení, recenze)

gonga

tiez som si vsimol ze v 2.serii dostva ovela viac priestoru a deje sa okolo neho viac veci,cakam ze sa z neho vyvinie novy poraidny zaporak

na příspěvěk reagoval Scandium

gonga (hodnocení, recenze)

Nevím jak pro Vás, ale pro mě si Louis - Rick Hoffman už dávno ukradl celý seriál pro sebe, je čistá radost ho sledovat.

na příspěvěk reagoval EastinMiles, Scandium

Uživatel louski smazal svůj příspěvek.

dO_od (hodnocení, recenze)

Wow! V jednu chvíli jsem šťastnej a v další vteřině mi je to zase líto... takovýhle emohoupačky jsou nebezpečný. Parádní díl, začínám mít ale pocit, že ta pravá bouře teprve příjde.

Pato8

Pato8 (hodnocení, recenze)

Dnešný diel bol fakt výborný, veľmi som sa bavil na Louisovi, či už na jeho smutno-smiešnom príhovore, alebo "bromance" s Mikeom. Ale bolo mi ho ľúto na konci.

El-Barto

Díkybohu jsem ho nejdřív zažil jako Hardmana a nevadil mi, teprve pak jsem na něj narazil během BB a naopak tam mi vůbec nepasoval .. je to o náhodě, kde ho člověk vidí dřív.

na příspěvěk reagoval El-Barto

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Tak pomalu dokoukávám druhou řadu. Má své silné momenty, ale jinak je to natažený jak fusekle. Daniel Hardman je trapnej, ovšem jakožto záporákovi se mu musí uznat, že se vám chce zvracet po každéém slovíčku, co vypustí z kušny. Je na prd, že je celá série tak příšerně rozvleklá. Ten jejich příběh, kdy se najednou každý snaží tu kancelář zničit, to by bylo fajn v celovečerním filmu, ale v seriálu je to k nepřežití. Navíc tvůrci začínají všem postavám přidávat záporné vlastnosti, jak se jim zlíbí. A zajímavý je fakt, že Mike už není hlavní postava. Co se týče jeho vztahu s Rachel, tak ty zvraty by napsal každej, kdo někdy viděl nějaký seriál/film, protože je to miliónkrát omílané klišé. Když se na pohřbu potkal se svojí bejvalkou, tak bylo naprosto jasný, jakou scénou bude ten díl končit. Zajímalo by mě, jestli všechny americké seriály píše jeden člověk, protože podle vývoje postav v každém seriálu to tak vypadá. I pětiletý dítě by vymyslelo lepší zápletky. Co se týče těch zmiňovaných lepších věcí, tak to jsou některé zvraty v případech. Ale jestli bude i třetí série pořád dokola omílat jednu věc, jako tomu bylo tady, tak už nemá absolutně smysl se na to koukat.

na příspěvěk reagoval El-Barto

Pato8

Pato8 (hodnocení, recenze)

Mne sa nový diel veľmi páčil, len mi trochu uniklo, aké je vlastne spojenie medzi Avou a Darbym?

na příspěvěk reagoval dO_od

Coleator

Coleator (hodnocení, recenze)

Tak začátek série vypadá slibně - Donna a Louis jako vždy perfektní a duel Louis - Nigel slibuje skvělou podívanou. Jessica je mi nesympatická čím dál tím víc, takže tady tvůrci také odvedli svou práci dobře. Harvey pořád stejný, příběh Mike/Rachel z mého pohledu zatím trochu pokulhává - uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál... Nejsem si ale moc jistý příchodem herců z Game of Thrones - v GoT je mám fakt rád, ale sem mi zatím moc nesedí - navíc jsou zde svými postavami z GoT dost inspirováni (jestli jsou herci ve skutečnosti taky takoví, to vážně posoudit nemůžu), takže Lord Varys má najednou 51% u Pearson Darby a Catelyn Stark obchoduje s nerostnými surovinami... Asi bych dal přednost nějakým méně známějším tvářím :)

amim

amim (hodnocení, recenze)

No zatraceně, Suits se vrátili ve velkám stylu. Je krásný vidět, že si seriál může zachovat veškerou kvalitu i po přechodu k další sérii. Bože, ani jsem si neuvědomoval, jak moc mi chybělo si vzít pivko a podívat se na další epizodu. :)

jacobT

jacobT (hodnocení, recenze)

Mne to tiež neprišlo moc vlažné, práveže dosť slušný rozbeh série. To, že tam toho nebolo veľa o prípade mi neprekážalo, dosť času bude v ďalších častiach. A zápletka má opäť výborný potenciál pre zvyšok série. Hudba to je kategória sama o sebe, bez nej by bol seriál o trochu menej dokonalý :)
A tiež musím poďakovať za výborné titulky :)

EastinMiles (hodnocení, recenze)

dO_od

ale ja som chcel vidiet sudz,ovplzvnovanie svedkov,vzsetrovanie..nie vnutorne intrigz medyi Mikom a Harveym.. preto vlazne ze z pojednavani a priprav nic

EastinMiles

Vlažně? Vážně? Mně to příjde jako docela silné otřásání základy, minimálně pro Jessicu. Jinak zdá se to jenom mně, nebo s každým dalším dílem jsou ty písničky lepší a lepší?) Tentokrát mě dostali hned v úvodu tím singlem od Caught a Ghost, nemůžu se dočkat s čím dalším zase příjdou, jinak vše co se mi doteď líbilo zachovali a postelová scéna to vytáhla na 9/10 pro dnešek, na rozjezd série výborný.

na příspěvěk reagoval EastinMiles

CrashONE

CrashONE (hodnocení, recenze)

Já myslím, že určitě. Každý seriál těch 20-24 dilů natáhne na těch 9-10 měsíců.

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku