Reklama

Reklama

Thor: Temný svět

  • USA Thor: The Dark World (více)
Trailer 2

V další velkolepé marvelovské adaptaci navazující na události filmu Avengers usiluje asgardský bůh hromu Thor o mír v celém vesmíru. Tváří v tvář mocnému nepříteli, mocnějšímu než samotný Odin a celý Asgard, se musí Thor vydat na nebezpečnou cestu. Čeká ho sblížení s krásnou Jane Foster (Natalie Portman), avšak události Thora přinutí obětovat vše, aby zachránil lidstvo. (Falcon)

(více)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

mahler

Asi už to chápu... ty se ze mě systematicky snažíš udělat úplného blbce... cože? :D

 

Takže" SPOILER... ZÁVĚREČNÁ SCÉNA:  Podobnost z X-men3 jistě čistě náhodná... když pomineme fakt že by se ty tiče okamžitě po vstupu rozpadli, natož aby se s nimi dalo házet. B)

Thor Hodí po Malekithovy jednu tyč, což mu způsobí ztrátu končetiny.... těch tičí má dohromady jen dvě.

Ale Malekith po vzoru Frosta... "už jsem někdo jiný!" se začne regenerovat. Ok, tak po něm prdne i tu druhou... ta mu rovněž oddělí paži... ale zabodne se do něj.... po té už ho jen Mjonirem nasměruje jednou ranou skrze vír který by ho jednoznačně zachytil rovnou do té lodi... velikost, poměr těla a lodi v tu chvíli řešit nebudu. Ale jak jsem pochopil v tom víru nám Malekith trochu naboptnal. :) A to je všechno... malekith zůstal přišpendlení ke své lodi... po té Thor vím já proč omdlévá a následuje scéna kdy gravitace posílá Malekithovu loď k zemi.... smůla že rovnou na Thora na ležícího Thora... V tu chvíli přijde na řadu i ta lidská stránka... kdy nečekaně celou situaci zachraňuje někdo od koho by jsme to opravdu vážně nečekali. Tím že dokáže profesor ovládat dimenzionálníprostorové okna... přenese Malekitha i z lodí.. na Svartálfar kde dokončí svou dráhu dopadu.... čímž Malekitha... který je bez tak mimo, pohřbí na dně svých trosek.

 

Tato scéna se ale dala udělat ještě lépe, přenést do Svartálfaru malekitha samotného a pár vteřin na to i jeho loď z tím že by se Malekith probral a jeho loď by mu spadla přímo na hlavu. :) Proto říkám.... jak Malekitha k té lodi přidělali?

Pač tohle teda moc nedořešili. Tou tyčí... která by se po nárazu rozhodně rozbila.... víz hláška "je to slepený izolepou! :D

 

Jenom tak mimo... takto mám v hlavě prakticky celí scénář, tímhle mě rozhodně nedostaneš.... takže ještě na nějaké detajli se chceš zeptat?  :)

na příspěvěk reagoval mahler

Uživatel mahler smazal svůj příspěvek.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

mahler

Safra... paruku poznám .. o pohyblivosti té babky na úrovni gymnastky taky dost slušně pochybuji. :)

Jak nepochopil? Ten doktor ho tam hodil i z lodí.... přes ty prostorový okna... spíš se ptám já" jak ho Thor přišpendlil k té lodi? Čím?

na příspěvěk reagoval mahler, mahler, mahler, mahler

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Keďže váži to čo biely trpaslík (vzniká ale až po vyhasnutí hviezdy), každopádne myslím že kúsok o veľkosti aj hráška váži milióny ton v gravitácii sily Zeme. :-) Každopádne - kladivo je magické, takže preto Thor ani Odin nemajú problém ho ovládať. Ale začíname sa s tým stále opakovať. :-)

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

mahler

To je chyták.... Thoř ho tam nedostal.

Thor byl v tu chvíli v bezvědomí. :)

 

Nj... mě jména nikdy moc do palice nešli, obzvláště ty hodně lehké.

 

Ještě k té Frggidě... je to zprávně? B)

Je to poznat ze střihu... v kině si toho hodně všimneš, v tv nejspíš při trochu soustředění taky....

Taky neříkám že se mi to nelíbalo... jen mi to přišlo na Frídekmístek trochu slabí... si vem Heimdalla... jak sundal jeden z křižníků jako že hračka... cože? :D

na příspěvěk reagoval mahler

mahler

mahler (hodnocení, recenze)

Prometheus69

SPOILER: Tak to jsi určitě jeden z mála lidí kteří vědí jak přesně Thor dostal na konci Malekitha do Svartálfaru, že jo? Mimochodem je to Frigga, nekomol to :-)

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Echelon1

Ale prd... kladivo je těžký... pač bylo ukováno ze srdce Hvězdy... takže váží asi tolik jako bílí trpaslík... víz "umírající hvězda"

Magie k němu byla upoutána až později... Proto ho třeba Loki nemohl zvednout.... Thor má prostě brutální sílu, Loki naopak své Iluze... Jediný normální bude asi Odin, který je jak normálně zranitelný.... tak jeho kopí může mít takřka každý... je z normálního kovu. :)  Frida mě taky vcelku zklamala.... u zcény z dublerkou jsem se prostě musel smát. :)

na příspěvěk reagoval mahler

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

K tomu vešiaku :D Ano, ale zober si - kladivo má magickú moc, preto sa nedá zdvihnúť, ale váži ako kladivo jeho veľkosti...Ale to je snáď irelevantné takéto veci rozoberať, to je samozrejmé. A čo je na tom, čo dokáže Mjolnir? Tieto filmy sú sci-fi a fantasy, nie životopisná dráma...

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Echelon1

Víz nejsilnější věšák ve vesmíru... :D

Dobře dobře... já taky netvdím že to tak je... jen že jsem si toho všimnul.

Já vím o Marvel světě asi tolik co ty o Exotických plodech.... :D

Nechci si ztahovat kino rip, ale ta scéna tam je... něco na tom nátepníku má rozhodně.

 

To ti přijde jako že normální.... že Mjonir za prvé létá? za druhé mění směr a za třetí... se vůbec chová jak ohař.

Navíc to vypadá že má snad i vlastní mysl.... Podobně třeba jako Excaliber...

Jo Malekitha hodně okleštili.. v některých scénách i mírně nadsadili.

Jen tak mimo ... nejlepší okamžiky filmu bily ty deformáční granáty... chudák Curse.. ty voči! :D

na příspěvěk reagoval Echelon1, Echelon1

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Kameň pohybu? Telekinéza? Nevidel som telekinézu, okrem Lokiho. Tesseract slúži na deformovanie časopriestoru, žiadny kameň Thor nemá a v Lokiho žezle bol kryštáľ, ale nebol to jeden z kameňov Infinity, ale len to bolo prepojené s tesseractom...Ano, vážne. Malekith mal kameň moci. Škoda, že to bolo využité slabo - navyše s prvkami humoru (napr. Metro - OMG), dal si sólovku s Thorom a jeho Mjolnir vs Aether (infinite stone moci). Takže tak. 

LizianShaw Capitan ho vie tak hádzať :-) ale Thorovo kladivo má magickú moc, čo je na tom, že sa vracia k nemu za letu? Mne sa skôr páči to, že bolo ukované v srdci (teda jadre) hviezdy, ktorá vyhasínala. To musel byť fantastický stroj - kde sa hrabe Star Forge.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Uživatel Prometheus69 smazal svůj příspěvek.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

LizianShaw

On ho má jako bumerang.... on se prostě vrátí, né občas si pro něj musí i zajít.

Vibránium vážně takovou schopnost nemá jako... :D

Nemluvím o rukavici.... ale o nátepníku... To co má Thor na ruce... pravé, ruce.

Ruce kterou mu usekne Loki.... :)

Ostatně, chytá Mjonir jinou rukou než pravou? 8)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

MsUtahraptor

U nás kupodivu zírali celkem taky.... člověk by čekal že když tam pracují a uklízej hned po té co poslední dobytek vypadne.... že už to museli určitě aspoň tak 100x vidět... no možná sváteční brigádníci. :)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

A co ten kámen tedy?

Mám pravdu nebo né?

Kameny nekonečna:

Kámen mysli... měl Loki ve svém žezlu.

Kámen moci, je teseract.

Kámen ducha má Thor v rukavici, díky ní dokáže ovládat Mjonir nadálku... Je to tak? 8)

 

Třeba je to vodítko.... ostatně mám pocit že se Marvel v těch vodítkách přímo vyžívá.... víz vteřinový detajl na Capův štít ve smazaném endingu na HULKA origin. :)

na příspěvěk reagoval LizianShaw, Echelon1

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

MsUtahraptor

Ty už byli nastoupený na uklízení... či spíš kydání po dobytku. :D

 

Taky si říkám, tak proč prostě nerozsvítí až po titulkách až uplně po konci... když to přece musí vědět.

 

Tak aspoň že si tentokrát užily všichni... obětí pro ženy, příšerka pro všechny ostatní... :D

Ale vážně, tu potvoru by měli hodně rychle dořešit... si vemte co dokázala jedna Godzila.... :)

na příspěvěk reagoval MsUtahraptor

Související novinky

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

01.09.2022

Režisér Miguel Sapochnik, mimo jiné tvůrce nejlépe hodnocených epizod Hry o trůny, se původně do světa Západozemí vracet nechtěl. Museli ho nakonec přemlouvat scenárista Ryan Condal a autor předlohy… (více)

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

05.07.2018

Fanoušci kultovního seriálu Rodina Sopránů mohou být klidní. Tedy, jak se to vezme. Prequelový film o mafiánské rodině v čele se zesnulým Jamesem Gandolfinim (Pravdivá romance, 8 MM) se po rocích… (více)

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

29.10.2017

Po seriálovém Chuckovi by člověk Zacharymu Levimu prorokoval velkou kariéru - zatím se k ní ale neodpíchnul. Jeho největším kinoúspěchem je animák Na vlásku, v němž namluvil zlodějíčka Flynna, a… (více)

Mikkelsen vs. Doctor Strange?

Mikkelsen vs. Doctor Strange?

28.08.2015

Kariéra Madse Mikkelsena nabírá zajímavé obrátky. Dánský herec strávil pár let v seriálovém Hannibalovi, ten ale právě končí a Mikkelsena volá Hollywood. Už před pár lety jej Marvel chtěl jako… (více)

Reklama

Reklama