Po prvním masakru v roce 1974 se podezření obyvatel městečka obrátilo proti rodině Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Když se o několik desítek let později dívka jménem Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se společně s několika kamarády vyrazit na výlet a svůj nově nabytý majetek si prohlédnout. Po příjezdu zjišťuje, že zdědila velkolepé sídlo. Hrůza, která se ukrývá ve sklepení, na své objevení ale teprve čeká. (oficiální text distributora)

Diskuze

t.mon

t.mon (hodnocení, recenze)

Já se na Alexandru těším hodně a pak se taky těším na Moseleyho.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ouwen (hodnocení, recenze)

Dlee: jj to jsem četl na imdb a nediv se ;-) on hodnotí filmy, který ještě neviděl a říká, že jsme kokoti.

Dlee

Dlee (hodnocení, recenze)

ondrej100- A ty debile si najdi nejdřív správný info než sem začneš psát a dělat borce. Příště radši mlč když jsi uplně vedle a koukáš jenom na csfd.
Jinak Leatherface 3D je tenhle film a změnil se pouze název.
Letherface nevznikne a když se podívate tak byl skoro odevšud smazanej  a nahrazen timhle názvem(filmem).
Jinak je už z části i odtajněn děj kterej sem sem nedávno psal.
Jinak děj filmu  znovu pro debílka Ondrej100 kterej se nedokáže podívat dolu   :
V Texaském masakru bude Heather Miller cestovat do malého městečka Texas, aby převzala jisté dědictví, které, jak ovšem zatím netuší, bude zahrnovat i jejího bratrance Letherface.

Ouwen (hodnocení, recenze)

HEJ VAROVÁNÍ ! DLEE MÁ RECHT ! Leatherface 3D vubec neznikne, to je tenhle film na imdb je to předělaný,..;-)

Ouwen (hodnocení, recenze)

ondrej100: To máš asi pravdu, ale možná je Dlee přesnej a určo se změnil název, no nevim.

Dlee

Dlee (hodnocení, recenze)

To není pravda.
Leatherface 3D  je tenhle film,změnil se pouze název.

ondrej100: j to má, ale i v roce 2013 se má objevit ve 3D Leatherface 3D

Ouwen (hodnocení, recenze)

ondrej100: Máš tentokrát recht, ja taky. Ale ono se jedno 3D chystá ne ? nevim čemu věřit.

Mefistofelle (hodnocení, recenze)

Jeden herec sám o sobě film dobrým neudělá. Krvaveh Valentýn... nebylo to to nejhorší zlo, u mě průměr. Takové nemastné-neslané, ale ne vysloveně urážlivé jako Nightmare on Elm Street remake.

t.mon

t.mon (hodnocení, recenze)

Mefistofelle: Pevně věřím, že nepodělaj. A Moseley je dobrej v hororech, ne? A ten Halloween taky nepodělaj, Krvavej Valentýn byl hustej, ne?

Mefistofelle (hodnocení, recenze)

t.mon: Vždyť jo, to je ten, o kterým mluvím. To čeho se bojím je to, že to podělaj.

Mefistofelle (hodnocení, recenze)

Nejdřív naplánovali Halloween 3D a teď toto... no, po zkušenosti s remaky Nightmare on Elm Street a Friday the 13th se začínám znovu docela bát...