Probudit se s pořádnou kocovinou není pro Jesse a Chestera žádnou novinkou. Avšak nevědět, co všechno se předešlého večera odehrálo a kde vlastně zaparkovali své auto, to tu ještě nebylo! Jenže už zanedlouho zjistí, že dočasná ztráta paměti je to nejmenší, co je toho rána mohlo potkat...Kamarádi Jesse a Chester se ráno probouzejí po velkém flámu. Jen velmi matně si vybavují, co se vlastně stalo, co všechno dělali a kde byli. Pak si ale vzpomenou, že mají dnes výročí seznámení s dvojčaty Vandou a Vilmou a měli by k nim zajít a donést jim dárky. Když vyjdou ven, s hrůzou zjistí, že se jim ztratilo auto, které mělo stát před domem. Vydávají se tedy k dvojčatům pěšky a cestou narazí na nádhernou dívku, která se představí jako Christie a začne Jesseho vášnivě líbat. Zdá se, že se včera během večera seznámili, mladíci si ale opět na nic nepamatují. Náhle se z přijíždějícího auta vyhrne skupina mladíků v čele s Jimmym, který tvrdí, že dívka je jeho přítelkyně a vyhrožuje Jessemu. Přátelé tedy putují dál. Ocitnou se v blízkosti nočního podniku, a když vstoupí dovnitř, jsou nadšeně vítáni. Jak se zdá, i sem včera v noci zavítali a zanechali po sobě skvělý dojem. Všechny půvabné tanečnice – záhy se ovšem ukáže, že se jedná o přestrojení mladíky – je nadšeně zdraví. Šok jim způsobí teprve otázka jedné z nich, co udělali s kufříkem se 200 000 dolarů, které jim dívka svěřila, aby ho vynesli ven. Ani o kufříku a penězích nemají ovšem Jesse a Chester ani tušení… Sotva vyjdou z tančírny, jsou násilím vtaženi do auta, které jede kolem. Skupina podivných lidí, kteří o sobě tvrdí, že se již brzy chystají na cestu do vesmíru, po nich chce „převaděč spojitosti“, který by měli mít údajně u sebe. A jako obvykle mladíci nevědí, o čem vlastně mluví. Jen usoudí, že všechny hledané věci by se měly pravděpodobně nacházet v autě, které tam záhadně zmizelo... S jejich podivnými dárky je nakonec jejich přítelkyně dvojčata vyhodí a na mladíky dotírají cestovatelé do vesmíru, kteří žádají svou „tajemnou a mocnou zbraň“, zatímco transvestité naléhají, aby jim vrátili peníze. Jesse a Chester se obrátí na policii a ohlásí ztrátu auta. Po nějaké době se dozvědí, že jejich staré auto se prodávalo ve dražbě. Ví se dokonce, kdo si ho koupil. Policistka se zprvu zdráhá jim prozradit jméno kupce, nakonec se ho ale přece jen dozvědí… (TV Prima)

Nix

Převaděč spojitosti, Zoltan a vole a bezva. A taky a dáal? Jo tohle si pamatuju jako včera když jsem na tom v roce 2000 byl v kině. Není to jako úplná perda, hodně nudných míst tam je, ale jsou tam památné momenty, které si rád uchovám a je to taková nevinná blbůstka. ()

src

Dude, where's my brain? Sileny film parodujici kde co, ktery bohuzel neni vtipny. Ne ze by hlavni napad nebyl zajimavy (zkoumani dvou totalne sjetych osob, co vlastne delali vcera), ale prehrsel infantilnich gagu je uz i na me moc. ()

danielwanderer odpad!

Och pre kri*ta pána! Toto je snáď ten najhorší filmový sen aký sa Vám môže prisniť. Och bože! Obecne sa rád pobavím pri ujetých amerických komédiách, ale toto už nebolo ani len trošku vtipné! Trápne, blbé škaredé! Príbeh o tom ako sa dvaja ch*ji zobudia, nevedia čo robili, ("kde majú fáro") a keď to postupne zisťujú, prichádzajú na koreň medziplanetárneho prúseru. Och bože! "Sme seksi" och nieeee... Je mi zle keď si spomeniem na hocijaký okamih filmu. Česť čínskemu automatu to bolo fajn, ale to film z tých sra*iek, v ktorých u mňa je, nevytiahne. Ani Seann William Scott to nezachraňuje. Úbohé! ()

Dantte..

Hej tak toto je pecka jak má byt, řezal jsem se celou dobu. Až na pár fakt nevkusných gagu je to pěkná jízda. 70 % - ten čokl byl stejně nejlepší :D !! ()

TommyDiamond

Hele,vole kde mám káru? Tak to je hodně originální název. A.Kutcher a S.W.Scott a sebe navlékli role Jesseho a Chestera a neuvěřitelnou shodou událostí po proflámované noci získali převaděč spojitosti, kterým lze zničit vesmír.Film byl oddechový,nic náročného a hlavně dokázal pobavil. Celkově 60% ()

josieaddms

Vím že je to stupidní až nad hlavu, ale měla jsem hodně špatný a smutný období ale koukla jsem na tenhle film a zlepšila se mi nálada, a normálně jsem se i nad pár vtipy zasmála. Jinak se mi film vůbec nelíbil ale za to co pro mě udělal nemám to srdce dát hodnocení odpad, i když by si to film jinak zasluhoval. ()

Snathoras

Jedna z nejlepších komedií co jsem kdy viděl. Je to taková hovadina až se mi to tak hrozně líbí! Ústřední dvojici hrají 2 moji velmi oblíbení herci a v tomto filmu jsou to pořádní blázni. :) Nechápu tady ty odpady a je mi to líto...dávám za 5* :) ()

sima275

Tenhle film jsem si pustil s očekáváním, že ho za 10 minut vypnu, ale viděl jsem bezva film s docela dobrým dějem, parádním Jessem, Chesterem a hlavně se Zottanem a jeho základnou v domech svých rodičů. Nejlepší scénka byla asi s čínským automatem, protože jak si na něj vzpomenu, tak se směju ještě teď. A hele vole 80% ()

Talina

Původně jsem chtěla dát dvě hvězdy, ale tenhle film má prostě shibby hlášky! What does my tattoo say?Sweet.What about mine?Dude! ()

Jacccob

Tenhle film jsem viděl asi v sedmi letech, takže jsem kvalitu filmů moc určit neuměl, možná díky tomu jsem se skvěle bavil a pokud chci po zkouškovém období totálně vypnout mozek, tenhle film to jistí. Dnes už samozřejmě vím, jaká je to svm způsobem kravina, ale když ta scéna s čínským automatem byla tak skvělá.... :) ()