Přes den je Abby Russell oddanou zdravotní sestrou, které byste klidně svěřili vlastní život. Její skutečné poslání však začíná až v noci, kdy pomocí svých ženských zbraní láká nevěrné muže do pasti, aby se jim krutě pomstila. (oficiální text distributora)

Flipnic

Velké, velmi milé překvapení!! Docela neokoukaná forma hororového slasheru, která je vizuálně, zejména kamerou a estetikou záběru skvěle vypiplaná. Strašně se mi líbila již ta forma a pokoukáníčko na vizual, stejně jako na krásný holky a spousta nahoty, ... co si budeme povídat, jsem stoprocentní heterosexuál a stále se svlíkající záporná hrdinka se mi prostě líbila ... :-) Navíc kde je v dnešním hororu tolik nahoty vidět? V Conjuringu, v Insidiousu? ... Pche ... tohle je aspoň vcelku odvážný flick, který je i herecky docela cool. Hlavní záporná hrdinka skvěle "přehrává", balit a vzrušovat chlapy umí na Nobelovku, stejně jako je vraždit. Krev teče, zejména ve finále, kdy řežba v nemocnici, kde se nachází tolik zajímavých předmětů po ruce k párání a bodání nepřátel, byla totálně cool ... a celé je to prostě super, fakt velká zábava, woow!! :-))) ()

maddy

Od tohto nemohol nikto očakávať serióznu filmárčinu. Stačí pozrieť na plagát, trailer, obsadenie, režiséra a „kvality“ sú vopred jasné. Príbeh o vraždiacej sestričke plný nahoty (a to som Vám teraz skutočne vyspoileroval kompletne celú story), v ktorom sa ohavne škaredá Paz de la Huerta prezentuje ako vyslovene tá najsexi kosť na planéte, či pomaly v celej galaxii, a pritom predvádza ten najhorší, najotravnejší, najnedôveryhodnejší a prekvapivo, aj napriek tomu, že niekoľko krát ukáže bobra, aj najmenej vzrušujúci herecký výkon v rámci hororu v tomto storočí. Úprimne som jej neveril ani len jedno zavrtenie zadkom. A neverím, že to bolo akokoľvek zámerne. Je to jednoducho nepríťažlivé poleno! Ale keď už nič iné, aspoň kvôli tomuto sa tento, ehm, horor oplatí vidieť. Je tú zle úplne všetko: od réžie, cez scenár, po herecké výkony, ale je to pomerne prekvapivo taká podvratná zábavka, na ktorú sa celkom dobre pozerá a nad tou demenciou sa po celý čas veľmi slušne zabáva (aj keď snímok rozhodne nie je taký zámerne vtipný ako sa prezentuje), ale hľadať v tom akékoľvek kvality nie je možné. Takže vyššie hodnotenie v žiadnom prípade. ()

zolo23

Geniálna blbosť v hlavnej úlohe s pošahanou Paz de la Huerta. Ten jej hlas je buď zámerne "jebavý", alebo je Paz fakt retardovaná. Dostal som to čo sľuboval plagát, film plný holých báb a slušného exploiťáku. Príbeh je obohratá platňa, ale komu to vadí? Záver príjemný, krvavý, takže spokojnosť na mieste. ()

Bloody13

Trojrozměrná Sestřička s naleštěným pozlátkem, ale až s grindhousovým obsahem. "Psychopatická hrdinka s lesbickými sklony likviduje jak nevěrné manžílky, tak všechny blízké lidi její rádoby kamarádky." Tož takhle jednoduše k příběhu. K němu si připočtěte doslova zrůdnou hlavní postavu, hodně její nahoty (uvidíte kompletní zvěřinec, takže kozičky i bobra), pěkný vizuál, černý humor a poměrně dost násilí. Bohužel, onen závěr je až "brainwashing", protože co všechno projde ústřední vražedkyni, to je opravdu těžký výsměch. Tudíž blbůstka, na kterou se ale dobře kouká. ()

Forsberg11

No prečo nie? Taký ženský Dexter v príbehu svojou atmosférou pripomínajúcom komixové Sin City, či staré Grindhousy. No najväčšie plus filmu je jeho hlavná hrdinka a hlavne jej predstaviteľka. Nie len že je maximálne sexi (aj keď môj ideál to práve nie je) ale predviedla práve ten herecký výkon, ktorý mám najradšej. Takmer bez emócií, vždy sebavedomá, vždy pokojná, s pomalým tempom hlasu. Pôsobila na mňa svojim spôsobom upokojujúco a musím sa priznať, že som jej fandil. S príbehom taktiež spokojnosť, aj keď mohlo to byť aj lepšie. Niektoré pasáže nudili viac, niektoré menej, niektoré chvalabohu vôbec. Aspoň že veľa vynahradzuje častá nahota a erotika, bolo sa na čo pozerať. Dobré... 65 %! ()