Gang nemilosrdných dálničních zabijáků, který zajme mladou dvojici cestující napříč zemí, čeká šokující zjištění - nic totiž není takové, jaké se zdá. Záhy je jasné, že unést psychopatického zabijáka nebyl zrovna ten nejlepší nápad. Nemilosrdný kriminální gang si vezme jako rukojmí párek milenců a odvleče je do sklepa opuštěného domu uprostřed pustiny. Když je ale zajatá dívka zabita, ukáže se, že její přítel rozhodně není bezbranný, a karty se rázem otočí. Členové gangu brzy pochopí, že mají co dočinění s ostříleným zabijákem, který už se postará, aby nikdo z nich nevyvázl živý. (Cinemax)

Gilmour93

Psychopatický vrah s kukučem modela předvádějícího slipy, rodinný gang dvouciferného IQ a jedna dívenka s neléčeným syndromem z místa předávání Nobelových cen. No One Likes.. Gore efekty čachtavě slušné, leč v celku jsou jen songem nesoustředěného vodního ptáka Kitamury od Čajkovského jezera. Hercům jsem nevěřil ani jeden čin, ani jediné slovo a třeba takový Luke Evans se tak snažil být temně nebezpečný, až byl jasně k popukání. Vidět to na cele doktor Lecter, znuděně požádá zřízence, aby uchopili jeho ruce v předloktí a sarkasticky s nimi zatleskali.. ()

Nivenx

Tak od Kitamury se mi líbil Půlnoční vlak a No One Lives rozhodně není o moc rozdílný. Parádně promyšlený film, kde se postavy nechovají jak úplný kreténi a který mě mile překvapil už na začátku, kdy jsem zjistil, že parta mamlasů z buranova je proti vrahovi úplný hovno. Pak se rozjela parádní krvavá jízda až do samotného konce, který také potěšil. Bohužel místy film malinko zvolnil a to v baráku, kdy vrah očuchával okolí a postavy více méně se jen hádali. Ale to je asi tak jediné a rozhodně jsem velmi spokojen. 75% ()

SaNcHeZ_cz

Příjemné oddychové krvavé béčko. Nenadchne ani neurazí. No One Lives nabízí přesně to, co se od takovéhoto filmu sluší a patří. Nehraje se na nic víc a v tom co předvádí v rámci možností funguje bez problému. Antihrdina hlavním hrdinou tu zase tak často nebývá, Evans svoji roli emocionálně narušeného psychopata zvládá bez problému a pár krvavých lahůdek vyloženě potěší. Pokud potřebujete u něčeho vypnout, nebo vás jen baví béčková produkce, v případě No One Lives nemůžete sáhnout vedle. [50%] ()

JohnMiller

Námet je tak krutý a originálny, že sa mi ani nechcelo veriť, že by sa to dalo pokaziť. Psychopatovi a vrahovi v jednej osobe unesú a nakoniec zabijú dievča. Na svedomí to má gang mexických vyvrheľov. Tento vrah ich na oplátku začne loviť a vraždiť pekne po jednom. Toto bola moja mylná predstava ktorú som vyčítal s obsahu až také úderné a romantické exploitation to zase nebolo. V skutočnosti vrah žiadne dievča nemá. Tú ktorú unesú spolu s ním spácha samovraždu. Vrah zabíja úplne nereálne, je to absurdné ale hlavne nelogické. Nesympatické postavy a žiadny vzťah ku charakterom zapríčiní to, že divák ani len nerozozná ktorá je tá dobrá a ktorá je tá zlá strana a bude mu fuk kto zomrie a kto prežije. Jediné na čo som čakal bol koniec. ()

verbal

Krouhnout psychopatickému, sériovému vrahovi jeho dívku není z hlediska zdravotní kondice zrovna to nejlepší ani pro multikulturní gang bezskrupulózních muklů. Může to totiž přinést celou řadu nežádoucích vedlejších účinků, například smrt. Docela povedená, akční exkurze do masokombinátu, i když Lukovi by to spíše slušelo ve výkladní skříni, navlečenému do nejnovějšího krajkového modelu Victoriina sekretu. Místy mi to kapku připadalo, jako by hrál Sheldon Cooper Terminátora. ()

• Na tvorbe filmu sa podieľalo aj WWE Studios a menšiu rolu si v ňom zahrala aj wrestlingová hviezda Brodus Clay. (ČSFD)
  • Film sa natáčal na viacerých miestach v Louisiane v USA. (Laslo)