Reklama

Reklama

Vzpomínky

(seriál)
Trailer 2
Krimi / Drama / Mysteriózní
USA, (2011–2016), 45 h 45 min (Minutáž: 45 min)

Hudba:

Jacob Groth

Hrají:

Poppy Montgomery, Dylan Walsh, James Hiroyuki Liao, Jane Curtin, Dallas Roberts, Tawny Cypress, Michael Gaston, Kevin Rankin, John Sharian, Jackson Hurst (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(61)

Obsahy(1)

Nový seriálový hit VZPOMÍNKY uvádí herečku Poppy Montgomery v roli Carrie Wellsové, záhadné bývalé policejní vyšetřovatelky, která trpí vzácným onemocněním. Její paměť je tak dokonalá, že se do ní navždy vryje každičké místo, rozhovor i každá chvíle radosti a žalu. Pamatuje si úplně všechno – až na jedinou věc: na detaily ze dne, kdy byla před rokem zavražděna její sestra.Od té doby se Carrie zoufale snaží uniknout své minulosti, ale když dojde k vraždě v domě, kde bydlí, nečekaně se setkává se svým bývalým milencem a parťákem, newyorským detektivem Alem Burnsem (Dylan Walsh). Jeho pravou rukou je detektiv Mike Costello (Michael Gaston); do oddílu dále patří detektiv Roe Saunders (Kevin Rankin),junior týmu, a policistka Nina Inaraová (Daya Vaidya), drzá vyšetřovatelka, která se umí pohybovat v nástrahách velkoměsta. Návrat k práci, kterou opustila, Carrie překvapivě potěší. Navzdory protichůdným citům k Alovi se rozhodne, že se připojí k jednotce při vyšetřování zločinu – hlavně kvůli neobjasněné vraždě své sestry. Jediné, co potřebuje, je vzpomenout si. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (41)

Trailer 2

Recenze (28)

kratina 

všechny recenze uživatele

Vyšetřovatelka Carrie Wells má ohnivé vlasy, prořízlou hubu a nedostatek respektu k nadřízeným. No vidíte, málem bych zapomněl na to nejdůležitější – má paměť jako slon. Především ta jí pomáhá vyřešit zajímavé zločiny. Jen se nemůžu zbavit jednoho blbého pocitu. To by jako bez její sloní paměti zůstaly všechny ty zločiny nevyřešené a vraždy nepotrestané? A zavřeli by za to někoho jiného, nevinného? Kolik dílů seriálu, tolik justičních omylů? No potěš pánbůh! ()

KevSpa

všechny recenze uživatele

Pilot: Krimi seriál, v němž se tentokrát objevuje žena s neomezenou pamětí. Je to sice x-tá variace na stokrát provařené téma, ale pilotní díl mě celkem zaujal. I když to může být hlavně tím, že jej natočil Niels Arden Oplev (Oddělené světy, Muži, kteří nenávidí ženy), pro jehož režijní styl mám slabost. První díl má hutnou atmosféru a seriál má navíc zajímavé herecké obsazení, zejména Dylan Walsh potěšil. ()

Reklama

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Má tak ohromnou fotografickou paměť, že doslova není možné, aby ji sebemenší detail někdy unikl. Ve službách policie vskutku neocenitelná schopnost. Už bylo natočeno tolik kriminálek, že už není možné, aby se jeden druhému nepodobal. A tak tvůrci tohoto seriálového počinu zahloubali v nápadech a přišli s nějakými schopnostmi, aby se alespoň přecejen v něčem odlišili. A dá se říct, že se povedlo. Seriál si drží tempo a atmosféru a nikterak nenudí. Poppy Montgomery je v hlavní roli přirozená a sympatická. Seriál svojí zábavnou formou televizního detektivního žánru potěšil. ()

Jazz06 odpad!

všechny recenze uživatele

Viděl jsem teda jen jeden díl, ale to mi stačilo. Akorát mě to utvrdilo, že nemá cenu televizi vůbec zapínat. Stupidní zápletka a ještě stupidnější postavy. Ani jedna není sympatická a herci jsou dost jaloví. Asi tomu teda přidal i dabing. Docela jsem se nasmál, když padouch zastřelil dva lidi a pak musel počkat 10 vteřin v jedné pozici než hlavní hrdinka (která je btw strašně drsná a dokáže se o sebe dokonale postarat) zareagovala... ()

sulimo 

všechny recenze uživatele

Po třech dílech to vzdávám. Poppy přehrává, její herecký partner je nesympatickej a zápletka je stupidní a myslim, že bude ještě hůř. Ta její schopnost, kterou všem tak hrozně cpe mi už jenom po prvnim díle lezla tak krkem, že teď sama sebe budu chvíli obdivovat, že jsem ty díly vydržela tři. Strašně ohraný, trapný a je to škoda. Z tohohle námětu a z schopnosti á la Lisbeth Salanderová by šlo vytřískat víc, jenže to by na ržisérském křesle nesměl sedět stejně neschopnej člověk, kterej zmrvil i onu slavnou trilogii. Veliké zklamání, na které, jak asi naivně doufám, si brzy už ani nevzpomenu. ()

Galerie (484)

Zajímavosti (3)

  • Příběh filmu je založen na povídce "The Rememberer" od spisovatele J. Robert Lennona. (iampatrik)
  • Postava Carrie Wellsové (Poppy Montgomery) vděčí za svou dokonalou paměť syndromu odborně nazývanému hyperthymesie. V reálu je od roku 2006, kdy se této anomálii začala věnovat lékařská věda, zaznamenáno jen kolem dvaceti případů. (Olík)

Reklama

Reklama