Diskuze

Hem.m (hodnocení, recenze)

Fritaaa: Éé, nebyl znám jen Tarju a je to tak většinou zlozvik, že si pamatuju jen zména spěváků, max kytarystů (O Nirvány je to snažší, tam si pamatuju i kytarystu i zpěváka :D), ale tak třeba u Pink Floydu nebo Deep Purple nebo  Led Zeppelin tak většinou znám jen zpěváka max toho kytarystu a max max celou kapelu nebo bubeníka :(. Nemám tak dobrou pamět na ména, spíš jsem na obličeje :ú

Fritaaa

Fritaaa (hodnocení, recenze)

Tuomas he spoluzakladatel Nightiwsh, skupinu založil spolu s Emppu Vuorinenem (kytarista) a jeho kamarádkou Tarjou Turunen. Sám Tuomas napsal drtivou většinu všech skladeb a kvůli tomu podle mě i nejdůležitější člen skupiny. Hem.m: když ses ptal/a, kdo je to Tuomas, doufal jsem, že to byl sarkasmus :) .

alienemo

alienemo (hodnocení, recenze)

movieband: mozes si byt isty. Znacka NW a vsetky prava su registrovane nanho.

Hem.m (hodnocení, recenze)

Beckett51: Tos mi pomohl, přitom se mi vybavuje jedině tvůj bratr.. A né ten koncert od NW

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

alienemo: to samozřejmě... jen říkám, že trailer je dokonalej :)

alienemo

alienemo (hodnocení, recenze)

Helo:  Trailer je jedna vec, film druha,, Trailery robia casto lepsi umelci nez robia film, Tento je sice podareny ale to neznamena ze bude dobry aj film. Az prilis casto sa stava ze vyborny hudobnici sa ukazu ako mizerny herci ci tvorcovia filmov.

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: Už jen kvůli traileru bych  dal 5*... vždyť je dokonalej :)

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

islanzadi: k kině nikdy, musíme si počkat na dvd

DarkRufus: po Tarje jsou jejich písničky mnohem promakanější. A podle traileru fakt nehodnoť

DarkRufus

DarkRufus (hodnocení, recenze)

movieband: děj možná o něčem bude, ale přijde mi to spíš podle ukázek jako smršť scén, který maj vizuálně zaujmout a to je tak všechno, takovejch filmů je už dost. A co se týče Nightwish, ty byli v klidu dokud tam měli Tarju.

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

DarkRufus: proč ti to přijde jako hovadina ?dobře NIghtwish nesednou každém to chápu, ale dyť ten děj není zas tak o ničem nebo je ?

Hem.m (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtanmovieband: On na to pude do Finska.. (Facepalm)

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

HMTD: je pravda, že asi ne . je totiž zřejmé, že to v našich kinech nebude :/ :(

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Helo: tak proč to složitě hledat, když to můhu zkopírovat :D

Tom_Lachtan: jaká věta?

Hromino: jsem zde