Diskuze

fantasmic

fantasmic (hodnocení, recenze)

u.my.saint: ako to vlastne vyzera s navstevnostou vo finsku? bolo plne kino ked si isla?

Tom_Lachtan: Neurážej pořád! Chceš vidět film? Chceš! Tak furt neremcej :D
A vidíš, už máme i fleky na přespání! :D
u.my.saint: Děkujeme ^_^

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

u.my.saint: áá,  todle mi něříkej, chci se tam časem vydat a teď se uhryžu k Smrťovi než se tam dostanu. Někdy   ´=oD

u.my.saint (hodnocení, recenze)

Moena: Tady se v pohodě domluvíte anglicky, já sama finsky umím jen pár obratů a film je samozřejmě tady v angličině :)) Ale jinak jste vítáni :D

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Moena: to tedy chudák slečna ((o=´   A v hudbš nejsou texty, ty otroku nemytá? dO=´

Moena (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: Slečna Šárka nám bude dělat překladatelku ;) a navíc jde hlavně o hudbu ne? :P

Moena (hodnocení, recenze)

u.my.saint: Kašlem na Česko, čapnu Lachťu a dvě čistý trika a letíme do Finska! :D

u.my.saint (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: :) Hmm, jasné .. já bych filmu dala asi 4*, možná 5*, musím si to ještě pořádně promyslet :) Tak držím palce, ať film promítají i v Česku! :)

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

u.my.saint: áááá, já to chci vidět hned tééééď    ´=oD

jinak proč je zamknuté hodnocení, bylo tu snad deset hodnocení lidí co to samozřejmě neviděli

u.my.saint (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: :-) Já sama jsem z toho ještě dost zmatená :D Co se týče vizuální a hudební stránky, tak je film dokonalý. Úžasná hororová pohádka, nevím, jestli jsem někdy viděla něco podobného. Neustále se měnící kulisy, člověk neví, co je vzpomínka, co jen sen...Hodně to hraje na tu vizuální stránku. Některé scény jsou až lyrické. Jediné dva songy, které tam jsou v podobě jako na albu, jsou Slow, love, slow a Scaretale (úžasná scéna!), což je podle mě málo. Trochu mě zklamal jen příběh, při poslechu alba jsem si ho představovala podle sebe (jako asi většina lidí) a prostě není úplně takový, jaký jsem si ho malovala. To je jedna nevýhoda toho, když se na něco dlouho čeká...Ani jsem na konci nebrečela :D Ale lidi okolo mě většinou ano, dokonce i jeden chlap, takže to určitě dojemné bylo :) Ale nejlepší na filmu je ta hudba, která je prostě dokonalá a skvěle dokreslující atmosféru celého filmu. Toť vše ode mne. :)

Moena (hodnocení, recenze)

u.my.saint: jasný šup šup, můžeš mít první komentář! :D co by za to kdo dal... a můžeš svojí kritikou rozhodnout o osudu filmu v ČR :P

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

u.my.saint: tak jestli jo, tak nám okamžitě napiš jestli je to dobrej film, šup    ´=oD

jinak zkus napsat nějakému adminovi

Moena (hodnocení, recenze)

Existuje nějaká diskuze, kde bych nenarazil na vás dva? =oD

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Hem.m: ale tak čekal bych že si toho všimneš  =oD když jsou tam tři jména  =oD

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: A jak to mám hned vědět? Neska je fakt den, každej mi jen nadává.. :(

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Hem.m: ty seš taky génius ptát se kdo to je, co třeba kouknout se kdo tam hraje?