Diskuze

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

heyda: Hloupě? nemyslím si :) Fontána zní taky hloupě a jaký je to film :)

heyda

heyda (hodnocení, recenze)

Film vypadá docela hloupě, ale na tu hudbu se zatraceně těším :)))

Alfmen (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: Pravda, přidali to do Single CD, ale v oficiálním Dark Passion Play bys to hledal marně :).

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Alfmen: pro mě to jejich součást je, jelikož to vyšlo na jejich cédéčku Amaranth, to s jinejma verzema písniček jsem neuváděl primárně ve spojitosti s tou písničkou

Alfmen (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: While Your Lips Are Still Red není oficiálně součást Dark Passion Play. Je to úvodní píseň k jednomu finskému filmu, a s Nightwish nemá, snad až na Tuomase, Marca a Jukku, moc společného :).

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

movieband: While your lipsa are stil re je jedna z mejch nejoblíbenějších,  ono vůbec hromada písniček z Dark passion play má svoji "mužskou verzi"   (O="

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: členové kapely to zvládají sakra dobře .. stačí si pustit While your lips are still red :o) bo samotný Marco to u Tarot zvládá sakra dobře

Alfmen (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: No, zveřejněné nikde nejsou, ale na youtube bych to asi mohl dát. Jen nevím, jak se to dělá :D.

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Alfmen: a jsou ty titulky jen pro spolubydlícího, nebo se k nim můžeme dostat i my? (O=´

Alfmen (hodnocení, recenze)

Ahurmen: Ano, trailer je naprosto geniální. Hned jsem k němu dělal titulky pro svého spolubydlícího a ani po těch několika shlédnutí, která k tomu byla potřeba, se mi ani trošku nezprotivil. Velmi kvalitní materiál :). Jen mě mrzí, že se to tu asi neukáže, to by byl teprve geniální vánoční dárek. Hobit a Imaginaerum. Jedinečná kombinace!

rossi001

rossi001 (hodnocení, recenze)

ja mam spise otazku jestli nekdo z vas nevystrachal nikde nejake informace jestli vyjde nejake dvd nebo blucko live koncertu z imaginaera show, prece jenom kocerty jsou uzasne a na blucku hmm;-)

Ahurmen (hodnocení, recenze)

Jinak ještě k tomu traileru - nevim jestli je to jen můj pocit, ale tak povedený trailer jsem již nějaký ten rok snad neviděl.

Ahurmen (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: Tak tam už záleží jaký distributor by se toho ujal. Pokud by to byla nějaká nadnárodní společnost, tak by to u nás mohlo být. Každopádně DVD z Nightwish shopu to kdyžtak jistí :-)

Zodiak455

Zodiak455 (hodnocení, recenze)

Ahurmen: To jsme dva.Takovýchto filmů není mnoho a podle traileru to bude super příběh.

Ahurmen (hodnocení, recenze)

Zodiak455: Nebude, bude jen fe Finsku. Jestli se to do budoucna změní si netroufl říct ani Tuomas, ale přál by si aby byl film dostupný i mimo Finsko.

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Eterninox: já bych u nich stejně nechal zpívat chlapy, členové kapely by to po pár úpravách zvládli

Ahurmen: zajívavý, ale nemůžu si pomoct, ten tvor vypadá trochu jako crazy frog, nebo jak se to jmenovalo (o=´

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Ahurmen: Už už jsem ho sem dával :D Byls o pět minut rychlejší :D

Eterninox

Eterninox (hodnocení, recenze)

Že Anette odešla mě hodně mrzí, ale nejspíš by mě mrzelo víc. kdybych si na Imaginaerum nemohl u nás zajít do kina...

Fritaaa

Fritaaa (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: o tom velice ážně pochybuji.. nepsal také ten zdroj, že Anettino dítě je ve skutečnosti Tuomasovo? :)

Zodiak455

Zodiak455 (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: Dneska je už možné všecho.Nedivil bych se kdyby nakonec něco takového vyplulo na povrch ;)

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

no co já sem slyšel tak ...  sice je to asi tak věrohodný zdroj, jako  ten který říká že Barack Obama je ve skutečnosti trorista ... spolu něco měli a z toho důvodu ji vzal do kapely

martin1990

martin1990 (hodnocení, recenze)

Kvôli Tuomasovi?Sa mi to nejak nechce veriť.Čo konkretne to má spoločne s jeho povahou?