Žít v Zemi Barbie znamená být dokonalou bytostí na dokonalém místě. Pokud tedy nemáte úplnou existenciální krizi. Nebo jste Ken. (Vertical Entertainment)

AmoN odpad!

Na to aký ohlas vznikol po premiére tohto filmu, som veľmi sklamaný. Od filmu som neočakával žiadne zázraky, no nečakal som, že to bude až tak zlé. Vôbec som sa nebavil, väčšiu pozornosť som venoval občerstveniu. Na príbehu by sa možno niečo dalo vybudovať, nejaké to silné posolstvo, no režisérke sa to nepodarilo. Film si možno získa pozornosť dvanásťročných detí a slobodných matiek. Ani ten povestný Ryan Gosling tu veľmi nezabodoval. Výhodné peniaze a strata času. (0%) ()

Mart4s

Očekával jsem feministický kousek, rozebírající rozdíly mezi DVĚMA!!!!!!! pohlavími, který jsem skutečně dostal, ale bohužel měl film spoustu nelogičností. Barbie se s nimi sice popasovala obstojně - ,,prostě to tak je a divák se s tím musí smířit" - ale na mě to bylo trochu moc. Co ale oceňuji, tak rozhodně originalitu a celkový zápal všech herců. Jako jednohubka super, ale na prdel si zní rozhodně nesednu. ()

pomeranc1234 odpad!

Popravdě, tohle je nejpitomější film který jsem v poslední době viděla. Je to strašně oblíbený film tak jsem se na to taky podívala. čekala jsem že to bude celkem pitomé, ale furt jsem čekala kdy to začne mít myšlenku a kdy to začne být vtipný.  Ta první scéna už horší být nemohla a začátek byl extrémně trapný a nudný. Samá růžová třpytky plast a afektované chování. Jak se barbie dostala do reálného světa, myslela jsem si, že se to rozjede. Zase nuda a nic vtipného. Druhá půlka filmu je stejně trapná jako začátek. Konec se nějak dal přežít ale to je tak všechno. A v celém filmu je hodně otravných písniček. Jediné co je na tomhle filmu dobré, je písnička What I Was Made For. Jinak tenhle film je kýčovitý růžový cashgrab, který za chvilku nebude nikoho zajímat. ()

teekanee

Ale jo, líbilo se mi to. Většina vtípků podle mě funguje, vizuálně je film velmi zajímavý a Gosling tady přímo exceluje. Jeho závěrečný song je naprostá pecka! Film si poměrně chytře hraje s tématy jako je feminismus, maskulinita, feminimita aniž by někomu vyloženě nadržoval a nebo působil křečovitě. 75% ()

HarryCameron

Ako tento "skvost" mohol zarobiť viac ako miliardu dolárov je pre mňa záhadou. Ak som niekedy ľutoval peniaze za kino, tak rozhodne v tomto prípade. ()

MatyRock

Produkčně kvalitně stylizovaná hříčka, která si tak trochu hraje na komedii s přesahem. Humor je trefný, z něhož úplně nejvíc baví meta narážky. Robbie i Gosling jsou bezchybní. Já jsem však nejvíce ocenil obsazení tří aktérů ze Sex Education. Božan Connor Swindells i s malým prostorem dokazuje, že má neskutečný komediální potenciál. Satiricky reflektující Barbie zajisté trpí, někdy až moc zkratkovitý scénářem, přesto si umím představit, že v následujících letech vyzraje do onoho kultovního filmu a nedivil bych se následnému provázanému MattelVersu. 7/10 ()

madline24

Chtělo by se mi říct “zklamání roku”, ale počkat, já žádné očekávání neměla:) Naštěstí.  Film jsem dokoukala hlavně proto, že jsem jako malá milovala tyhle panenky a při sledování první části filmu jsem byla zase malá holčička, která touží po růžových doplňcích. Film je…tak strašně přehnaný, americky přeplácaný až hysterický, poukazuje na ta “správná” aktuální témata, dělá to barevným, zbytečně přehrávaným a umělým způsobem, až mě z toho bolely oči i mozek:) Naprosto souhlasím s tím, že je důležité mluvit o genderové  ne/rovnoprávnosti, ale opravdu k tomu potřebujeme TOHLE zpracování? Ach jo:( ()

luss1

Dvě hvězdy za originalní prostředí, nápad a výkony hlavních herců. Ač byl tento film nejspíše zamýšlený jako satira, bohužel jej tak nejsem schopna uchopit. Většina děje je bohužel za hranicí trapnosti, o vtipech nemluvě. Ve výsledku vidím pouze přehnaně “feministický” film, kdy jsem od začátku až do konce nechápavě kroutila hlavou a přemýšlela, jak tohle po tak obrovské reklamní kampani může někdo vypustit na plátna kin. Škoda. Nápad super, provedení otřesné. ()

xterri

Naprosta katastrofa. Vubec nechapu, jak tohle dokazali herci natocit a celou dobu se nesmat nebo netvarit znechucene. Herecke obsazeni fajn, dobra hudba, ale jinak jsem se musela hodnekrat premlouvat, abych to nevypnula. Chtela jsem vedet, jake bude rozuzleni. No, typicky americke 🙈 ()

MM1979

Tak to je na HBO... Tedy jsem na to mrkl! Tolik řečí kolem toho (přitom taková blbost). Holt taková dnešní ptákovina. Za mě růžová bída s nouzí. Takže si přiznejme, že jako film nic moc. ()

Kaskadér propadl, přesto má napsané pokračování

Kaskadér propadl, přesto má napsané pokračování