Reklama

Reklama

Captain America: Návrat prvního Avengera

  • USA Captain America: The Winter Soldier (více)
Trailer 2
USA, 2014, 136 min

Předloha:

Joe Simon (kniha), Jack Kirby (kniha), Ed Brubaker (komiks) (více)

Kamera:

Trent Opaloch

Hrají:

Chris Evans, Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson, Dominic Cooper, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Cobie Smulders, Emily VanCamp, Robert Redford (více)
(další profese)

Po katastrofických událostech, které Avengers prožili v New Yorku, žije Steve Rogers neboli Captain America ve filmu Captain America: Návrat prvního Avengera poklidně v ústraní ve Washingtonu, D.C. a snaží se přizpůsobit modernímu světu. Když ale dojde k útoku na jeho kolegu z organizace S.H.I.E.L.D., zaplétá se do pavučiny intrik, které ohrožují celý svět. Společně s Black Widow se Captain America pokouší odhalit stále se prohlubující spiknutí a současně se na každém kroku střetává s profesionálními zabijáky, kteří byli posláni, aby ho umlčeli. Když dojde k odhalení skutečné šíře zákeřného plánu, povolávají Captain America s Black Widow na pomoc svého spojence Falcona. Přesto se brzy ocitají tváří v tvář nečekanému a zdatnému nepříteli – Winter Soldierovi. (Falcon)

(více)

Diskuze

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

hlavně ty akční sekvence v komiksu působí.. fajn, za to v animovaných zpracováních už divně :) To je taky jedna z chyb :)

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

dragon94

když si člověk stěžuje na to, že tam bylo moc záporáků a bylo to nesmyslné a že v komiksu to bylo lepší, tak z toho může logicky člověk odvodit, že to nečetl :)

protože když je animovaný film slovo od slova kopií toho komiksu vyjma jedné scény, která ale nemá nic společného s počtem záporáků nebo podobně, tak asi těžko může být "lepší" nebo "horší" pokud jde o to, jaký děj zobrazuje :)

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

GigaPudding

:D ! To je marny s tebou :D. Včera si mi říkala, že jsem nečetl Návrat temného rytíře :D ... ikdyž jsem napsal, že jsem to četl :D.. a to jen, protože se mi líbil více komiks než animák a z toho si usoudila, že jsem ten komiks nečetl :D...  Očividně se s tebou nemá vůbec cenu bavit :D

na příspěvěk reagoval GigaPudding

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

mcclane412

Já myslím, že může ne ? Kladivo smí ovládat jen Thor ... to znamená, že pouze on jej může zvednout, držet, hodit, položit atd... Kdyby Hulk zvedl Thora tak pořád platí to, že Thor drží kladivo...

mcclane412

mcclane412 (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Na tohle už nemam sílu, hale to je jedno, sice jsi VŮBEC nepochopil co mě štve, ale vyhrál jsi, protože jestli to budu s tebou řešit dál, tak za chvilku budu jak v tbbt, kde měli vášnivou debatu jestli Hulk může zvednout thorovo kladivo tím, že zvedne thora co zvadne kladivo... takže maucta musim pádit.

na příspěvěk reagoval GigaPudding, dragon94

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

mcclane412

No kdybys sledoval film, tak bys věděl, že mu to počítač vysvětloval jen proto, aby ho zabavil dostatečně dlouho než přiletí raketa :) 

každopádně mě tvoje překvapení nad tím, že někdo, kdo vyletěl do povětří, se už ve filmu neukáže, překvapuje :)

na příspěvěk reagoval mcclane412

mcclane412

mcclane412 (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Tvůj květnatý argument o důležitosti vysvětlení hlavního plánu, jedinému člověku který ten plán může překazit, entitou která ve filmu nemá co dělat a která se tam následně už vůbec neukáže, mě přesvědčil o genialitě tohoto skvostu, díky ti GigaPudding.

na příspěvěk reagoval GigaPudding

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

mcclane412

no zjevně jsi netušil o čem byla celá druhá půlka filmu, protože "v tu chvíli jsem si totiž už vybíral bordel z pupíku abych se něčím zabavil." :)

a ještě jsi z toho obviňoval film :)

mcclane412

mcclane412 (hodnocení, recenze)

GigaPudding

No ty vole ty jsi mi úplně otevřel oči, máš recht... dyť už i v antickém divadle, když chtěli hlavnímu hrdinovi vysvětlit, že nacistická organizace chce ovládnout svět, tak to udělali prostřednictvím přerostlý kalkulačky.......... 

na příspěvěk reagoval GigaPudding

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

mcclane412

tak to by ses měl podívat na ten film znovu a tentokrát se místo do zdi dívat na plátno :)

počítač řekl kapitánovi amerikovi o tom, že hydra ovládá shield, což tak nějak byla hlavní zápletka filmu :)

na příspěvěk reagoval mcclane412, mcclane412

mcclane412

mcclane412 (hodnocení, recenze)

I kdyby zabíral celý New Jersey, umělou inteligenci by jsi do něj nenarval, ale o to mi nejde. Já nechápu proč to tam bylo po příběhový stránce, dyť to tam ani později nemělo v ději žádný význam... ale je možný že mi něco uniklo, v tu chvíli jsem si totiž už vybíral bordel z pupíku abych se něčím zabavil.

na příspěvěk reagoval GigaPudding

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

mcclane412

no a všiml sis, že ten počítač zabíral celou tu obrovskou podzemní místnost, aby překonal výkon přáníčka? :)

navíc měl očividně usb port, takže asi zas tak předpotopní nebyl :)

mcclane412

mcclane412 (hodnocení, recenze)

GigaPudding

(Spoiler! ale to je snad jasný...) Nejvíc wtf moment byl když se tam objevil superpočítač z minulého století (což znamená že elektronické přáníčko, co začne hrát nějakou hudbu když ho otevřete, má větší výpočetní výkon) s vědomím německého vědce... to jsem doopravdy nepochopil. To bylo v komiksu taky nebo proč to tam dali? :)

na příspěvěk reagoval GigaPudding, ..Lucas..

mcclane412

mcclane412 (hodnocení, recenze)

Nevím jestli to tu už někdo zmínil, ale všimli jste si toho odkazu na Pulp Fiction na Furyho hrobě? "Cesta spravedlivého..." to docela potěšilo... Jinak film byl debilita, mám rád brainwash akčňáky, ale tohle bylo fakt moc stupidní. Ne že bych hledal s notýskem v ruce každou nelogičnost, můj mozek to prostě dělal za mě, i když jsem si chtěl film užít, takže jděte někam s tim že jsem schválně hledal blbosti v komiksové adaptaci. Pořád to bylo ale lepší než thor 2...

na příspěvěk reagoval GigaPudding

Související novinky

Natočí režisér Johna Wicka marvelovku?

Natočí režisér Johna Wicka marvelovku?

04.08.2022

Chad Stahelski (John Wick, 2, 3) má – jak vidíte – plné ruce práce s řízením jedné velmi populární akční série, to ale neznamená, že se mu mezitím v Hollywoodu nehrnou další projekty. Zejména po… (více)

Záporácká týmovka od Marvelu našla režiséra

Záporácká týmovka od Marvelu našla režiséra

10.06.2022

Nejdůležitějším projektem Marvelu v příštích pár letech bude podle všeho reboot Fantastické čtyřky. Do třetice všeho dobrého to totiž chce mít Kevin Feige správně, a podle posledních drbů by se… (více)

Co všechno oznámil Marvel?

Co všechno oznámil Marvel?

21.07.2019

Tento víkend se nesl ve znamení sandiegského Comic-Conu, a byť to na filmovém poli vypadalo oproti minulým ročníkům dost chudě (snad s výjimkou trailerů k Top Gun: Maverick a To Kapitola 2), seriály… (více)

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

12.07.2018

Bratři Anthony a Joe Russo se díky dvěma velebeným marvelovkám Captain America: Návrat prvního Avengera a Captain America: Občanská válka dostali rychle do povědomí většiny filmových diváků. Za… (více)

Reklama

Reklama