Sanitka 2

Česko, 2013, 12 h 29 min (Minutáž: 57–58 min)

Režie:

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Mě ten seriál taky nepříjde nejhorší, ale ten scénář je strašně předvídatelnej. Skoro u každýho dílu se mi daří odhadnout co bude dopředu jako tady s tou něštastnou operátorkou. Si říkám fajn teď ještě něco zmrví vyhoděj jí ona dostane depku a bude se chtít zabít a ono to tak kupodivu i bylo :-)

na příspěvěk reagoval CarloRizzi

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Ten seriál mi nepřijde tak zlej, ale některý věci mě v posledním dílu fakt pobavily.

1) Janderova partnerka, kterou hraje Veškrnová, si stěžuje, že spolu nekomunikujou a on o dvě vteřiny pozdějš řekne, že by si chtěl dokoukat dokument o Súdánu. Jako vážně? Stupidnější způsob, jak ukázat jejich odcizení, už scenárista vymyslet nemoh.

2) Operátorka poplete číslo popisný v tý samý ulici a sanitka přijede o několik desítek minut pozdějš. Ok, kdyby jela z jednoho konce Prahy na druhej, budu tomu věřit,  ale jak dlouho může sanitce se zaplýma majákama trvat, než projede jednu ulici. Ale možná že to v Praze tak dlouho trvá. Ale moc důvěryhodně ta situace s pozdním příjezdem nevypadala.

na příspěvěk reagoval majo25, Wacoslav1

oli009

oli009 (hodnocení, recenze)

Tak jsem shlédla 5. a 6. díl hned po sobě, protože jsem je nestihla v televizi a musím přiznat, že kdyby byly všechny seriály, co běží v tv alespoň na poloviční úrovni, tak skutečně netuším na který se mám dívat dřív. Bohužel skutečnost je téměř opačná a tak mě pouze zbývá udělat si radost v pátek skvělým počinem jménem Sanitka 2. Moje prvotní obavy o budoucnost tohoto pokračování, které byly způsobené hlavně 1. plytkými díly, sou rázem ta tam a já už jen se skvělým pocitem sleduji, jak se tohle, na dnešní dobu vyjímečné dílo, kvalitou, zábavou i emocemi přibližuje své legendární předchůdkyni. Jen tak dál, tleskám! ;)

na příspěvěk reagoval kingik

VaHo

VaHo (hodnocení, recenze)

na české poměry to celkem jde, jsem celkem zvědavý na další díly

CarloRizzi

CarloRizzi (hodnocení, recenze)

Spoiler Michal Radosta to s tím otcovskýn testem udělal šalamounsky. Já být na jeho místě, tak bych to udělal také, protože je lepší mít dva táty než jednoho :-)

CarloRizzi

CarloRizzi (hodnocení, recenze)

Souhlas. U mě nejlepší díl ze všech a jestli to bude seriál  mít takhle vzestupnou tendenci jen dobře.

risha03

risha03 (hodnocení, recenze)

Jsem víc než spokojenej se seriálem. Herecké výkony mi přijdou velice dobré. Na český seriál vynikající... srovnávat tento serial s "Ordinací" mi přijde dost nevhodné...

na příspěvěk reagoval tommy187, Martin741

adamg

adamg (hodnocení, recenze)

serial je priserny, herci jsou uplne bezradni, jak v kreci, kdyz nemaji co hrat. Casti jsou nekonzistentni, poskladane ze scen, ktere nemaji zadnou kontinuitu.

hrona

hrona (hodnocení, recenze)

Oukej oukej, mažu, zapomeňte na to a nechte se překvapit. Ale upřímně se přiznám, že mě tenhle seriál baví, sice je tam na mě až moc telenovelských scén, ale co se týče akční linie jsem spokojen. Na české poměry klobouk dolů

na příspěvěk reagoval Ainy

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

akce je natočená skvěle, režie je taky super, ale celý mi to přijde jako neslaný nemastný....

na příspěvěk reagoval Martin741

hrona

hrona (hodnocení, recenze)

tommy187

che che. to si s dovolením nechám pro sebe, chtěl jsem jen přispět k místním dohadům a odhadům.