Ray Breslin (Sylvester Stallone) je útěkář na objednávku. Živí se totiž jako expert na infrastrukturu vězeňských zařízení. Nechává se v nich zavírat a hledá skuliny v zabezpečovacích systémech, které jsou pak následně na základě jeho analýz  - a efektních útěků - odstraňovány a zdokonalovány. Nyní nastupuje výkon trestu k nové zakázce, ale ouha: vězeňský komplex, ve kterém se ocitl, byl kompletně postaven na základě jeho dosavadních poznatků a připomínek k zabezpečení věznic. Ty Ray před časem vydal knižně a pro tyranského ředitele tohoto „nápravně výchovného zařízení" se jeho manuál stal doslova biblí. Ray se tak ocitá ve své vlastní dokonalé pasti. Nikdo navíc neví o tom, že by byl něco jiného než řadový vězeň, takže propustka na svobodu po dobře odvedené práci jaksi chybí... Po obvyklých počátečních neshodách se Rayovým parťákem v novém „domově" stává místní vězeňský boss - Emil Rottmayer (Arnold Schwarzenegger), který si zde odpykává trest za kyber-terorismus. A jemu se ve vězení moc nelíbí. Ale kdo jiný, než tihle dva chlápci by se měl dostat přes Rayovo bezchybné zabezpečovací systémy a celou armádu dozorců pod vedením fanatického ředitele? A je to, že se oba ocitli v této bezvýchodné situaci, opravdu jen nedorozumění a shoda náhod nebo něčí pečlivě promyšlený plán? (Bontonfilm)

Diskuze

mzss1

cinemag napísal veľa vecí, hral vo filme, písal do novín, je drsňák, ktorý nás všetkých môže zničiť, strčil si do úst celú 37 cm anomálnu černošskú cikulu aj s gulami (ou toto mu akurát verím). To, že napíše nejakú chujovinu ako keby ho vychovávali nacistickí gay-gipsy downi, to je proste klasika.

na příspěvěk reagoval mzss1, manonfire

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Není cinemag ten fraér, co nosil fašistickou uniformu jak hrál v nějakým tom filmu jak psal ? Nebo si to pletu s lemurem ? Myslím, že je to cinemag ne ? :D

na příspěvěk reagoval ywo666

Uživatel cinemag smazal svůj příspěvek.

Segrestor

Segrestor (hodnocení, recenze)

až to kritiky servou, vinšuju, že líp dopadne Arnold. nevím teda, proč si to vlastně myslím, ale zkrátka to tak cejtim. jak to cejtíte vy? :)

kirk83

kirk83 (hodnocení, recenze)

Všimol som si že na IMDB je rating R..je to pravda ? lebo ak áno tak to sa teším ešte viac než doteraz len mám obavy z toho zisku snáď to zarobí..a taktiež som rád za tu dlžku 115 min. na taký film akurát,myslím že by to nudiť nemalo...jeden z mojich najočakávanejších filmov už nech to je v kinách:)

Testament

Predstavoval by som si niečo v štýle Olympus has fallen. Akurát hlavný hrdina - elitný vojak by chcípol, Arnie by zahlásil, niečo v štýle, že dnešná generácia sú sráči a všetkých teroristov by poriešil sám. Akurát lokalitu by museli zmeniť, ale akčný film z bieleho domu by som najbližšie roky skutočne netočil.

Testament

Hej myslím, že je len otázkou času, kedy si Arnold zahrá nejakého drsného prezidenta, ktorý sa sám poráta z gaunermi.

na příspěvěk reagoval Testament

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

No ty vole teď sem na ní byl a to snad nebudu ani komentovat. Největší sranda je jak se na každý diskuzi tváří jako, že ví všechno o všem a přitom ví akorát tak velký hovno. Zábavnej chlapík :-)

Wacoslav1

Hej toho spiznáš podľa toho, že 20 príspevkov za sebou bude od jednej osoby a ani jeden nbude dávať zmysel :D Už postivo zasiera diskusiu k FF7. Ale ako mor sa šíri postupne všade.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Boha toho spammera zasírače69 radši ani nezmiňuj. Tady se ještě neobjevil, tak by bylo fajn kdyby to tak zůstalo.

na příspěvěk reagoval ywo666

Deryll

Nie si náhodou dvojča Prometheusa69. Kde sa objavíte, tam sa to zmení na totálnu chujádu. A tapetuje rýchlejšie ako murár stíha ukladať tehly. Klasicky troll chodí provokovať. Vy dvaja dojebete diskusiu aj keď sa snažíte o opak. Neuveriteľné.

Druhý Plán útěku shání obsazení

Druhý Plán útěku shání obsazení

14.03.2017

Když Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger spojili síly, aby utekli ze supermoderního vězení, nebyla z toho v zámoří žádná velká hitparáda. Jejich Plán útěku ale nakonec vydělal 137 milionů… (více)

PF 2014

PF 2014

01.01.2014

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

06.06.2013

A taky Trojčata, ale nechtěli jsme vás děsit už v nadpisu... Přestože jeho plnohodnotný comeback nedopadl komerčně vůbec dobře (s celosvětovými tržbami 37 milionů dolarů při rozpočtu 45 milionů… (více)

Oběti pro Schwarzeneggerovu vybíjenou

Oběti pro Schwarzeneggerovu vybíjenou

28.07.2012

Arnold nedávno dotočil se Slyem The Tomb, chystá se na nadpřirozený akční masakr Unknown Soldier (zahraje si v něm anděla pomsty, seslaného na bezohledného výrobce zbraní a jeho soukromou armádu) a… (více)