Ray Breslin (Sylvester Stallone) je útěkář na objednávku. Živí se totiž jako expert na infrastrukturu vězeňských zařízení. Nechává se v nich zavírat a hledá skuliny v zabezpečovacích systémech, které jsou pak následně na základě jeho analýz  - a efektních útěků - odstraňovány a zdokonalovány. Nyní nastupuje výkon trestu k nové zakázce, ale ouha: vězeňský komplex, ve kterém se ocitl, byl kompletně postaven na základě jeho dosavadních poznatků a připomínek k zabezpečení věznic. Ty Ray před časem vydal knižně a pro tyranského ředitele tohoto „nápravně výchovného zařízení" se jeho manuál stal doslova biblí. Ray se tak ocitá ve své vlastní dokonalé pasti. Nikdo navíc neví o tom, že by byl něco jiného než řadový vězeň, takže propustka na svobodu po dobře odvedené práci jaksi chybí... Po obvyklých počátečních neshodách se Rayovým parťákem v novém „domově" stává místní vězeňský boss - Emil Rottmayer (Arnold Schwarzenegger), který si zde odpykává trest za kyber-terorismus. A jemu se ve vězení moc nelíbí. Ale kdo jiný, než tihle dva chlápci by se měl dostat přes Rayovo bezchybné zabezpečovací systémy a celou armádu dozorců pod vedením fanatického ředitele? A je to, že se oba ocitli v této bezvýchodné situaci, opravdu jen nedorozumění a shoda náhod nebo něčí pečlivě promyšlený plán? (Bontonfilm)

Diskuze

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Dobré video, len tam presne vidno, prečo som v akčnom žánri bral Lundgrena vždy len o triedu fyzicky schopnejšieho, než Stallona a spol, malá rozmanitosť. Vidieť, že to v rukách, nohách má, ale chcelo by to viac typov.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tak jeho styl boje je rozhodně víc uvěřitelnější než ty Van Dammeho baleťácký otočky. Jenom škoda, že poslední dobou už ty svoje vražedný nohy moc nepoužívá.

Wacoslav1

hehe... obdivujem tu roznorodost ksichtov, ktore su stale rovnake :)))

inak klasicky karatista... pri kazdom udere ma odkrytu bradu... v normalnom zapase s niekym kto vie, by bol na prdeli než bys řekl švec :)

na příspěvěk reagoval Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Arnold Schwarzenegger. A manonfire aj so svojou celozivotnou laskou si tu moze vypisovat drisky a ubohosti, kolkop len chce.

manonfire

nevim proč ale ke mne se začal chovat v normále, proto píšu jak píšu. no nic, vraťme se ke diskuzi o filmu.

manonfire (hodnocení, recenze)

Čiže děkujeme za lekci Ouwene, ale tuhle kapitolu máme xkrát za sebou. Martin je rezistentní na jakýkoliv přístup. A ne, není inteligentní, ikdyž se to tobě tak může zdát.

Ouwen

:)) a urcite si myslis, ze si prave vynasiel ziarovku, ze ? :)) To co si napisal je vsetko zname clovece a riesili sme to x-krat. Vtip je v tom, ze aj my sa radi pobavime na polokokotovi akym on je. A este jedna vec... on vie, ze nas serie... to je v poriadku avi sa tym. Ale urcite he vo vnutri skrie to, ze vzdy kazdu debatu/hadku "projede" ... este ani raz sa mu nepodarilo aby dakoho nejak dostal... tym zhadzovanim sameho seba nikoho neurazi... za to on tazko nesie svoje deklasy... ked k tomu dojde tak neodpisuje... (skus preletiet diskusie) ... a to je to co robi radost nam... :)

stuntmanMIKE

Haha. Dovol, abych se zasmál. Víš, pořád čtu tady, ne spíš všude na diskuzích jak se snažíte toho Martina za každou cenu shodit (sám jsem to dělal). Ale došlo mi, že on bude pokračovat. On není blbej, jen ze sebe debila dělá, dost často s jeho názorama souhlasím, když chce tak napíše něco smysluplného, ale často se stává, že většina na něj vyjede jen z důvodu, že to je ON. A pak se divte, jak se vyjadřuje a vlastně. On i když se vyjadřuje tak, jak vyjadřuje a začíná si, tak vytlemeně sedí za klávesnicí a čeká, až mu něco podobného napíšeš a on to má totálně na háku, jen vás serou jeho spamy a on se tim baví. Pokud vám tak vadí, tak mu neodpovídejte a říkejte si pro sebe, jakej je to kretén, jemu to nepište, pač akorát vaše kecy obrátí proti vám a do puntíku vám ukazuje, jak vaše kecy jdou mimo něj a to tak, že daleko na míle. On to má v hlavě v pohodě, akorát ze sebe toho dementa dělá. Tohle není nic ve zlým, ale musel jsem to napsat.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Martin741

ach ty si lacny... strasne moc :) mas frazy a IQ hodne skolkara respektive murara (ten IQ koeficient je v tychto dvoch odvetviach rovnaky)

manonfire (hodnocení, recenze)

Ničím z toho si mě nezklamal. Tvůj druhý poznatek je všem jasný a ten první zní slibně z toho hlediska, že by se tu do pár let mohla diskuze pročistit.

manonfire

českej stát je plnej takových dementů, kteří prostě řeší úplný píčoviny od věci a pak je vtipný sledovat tu hádku. jdu si pro čipsy :D

Martin741

:))))))))))))))) Chválabohu, že nejsi na mé straně, to by byla největší důkaz prohry. Názor největšího debila fóra(a za něj tu platíš..to je bez debaty a jasné snad i tobě)  má výpovědní hodnotu nula, anebo maximální pokud jí převrátíme naruby. Jinak řečeno..co se pokusíš dost neumětelsky(a prvoplánovitě) pochválit je stoka, a co kritzovat, to by mělo být bráno jako zajímavé. Takže, když řekneš, že mě někdo natřel mohu si být jistý, že je to nesmysl. Notabene se to tu fakt nestalo. Je to legrační, ale nic jiného si tu za svou zdejší existenci nezasloužíš. Jsi tu naprosto k ničemu, nejsi schopen mluvit k věci, a když provokuješ, je to jalové a nevtipné jako celý tvůj projev. Proto tě mají všichni za debila, a to nemůžeš popřít. Jsi jím. Hloupý murár.

na příspěvěk reagoval Martin741

Deratizer

Nic si nenamlouvejme, rodiče dětí či současní vysokoškoláci by totálně vyhořeli v písemkách pro šestou třídu. Nejen z mluvnice, ale i matematiky, fyziky, chemie, přírodopisu atd.

Tak to je. Lidé mají starosti. Sejde u očí sejde z mysli.

na příspěvěk reagoval Deratizer

Uživatel manonfire smazal svůj příspěvek.

Druhý Plán útěku shání obsazení

Druhý Plán útěku shání obsazení

14.03.2017

Když Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger spojili síly, aby utekli ze supermoderního vězení, nebyla z toho v zámoří žádná velká hitparáda. Jejich Plán útěku ale nakonec vydělal 137 milionů… (více)

PF 2014

PF 2014

01.01.2014

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

06.06.2013

A taky Trojčata, ale nechtěli jsme vás děsit už v nadpisu... Přestože jeho plnohodnotný comeback nedopadl komerčně vůbec dobře (s celosvětovými tržbami 37 milionů dolarů při rozpočtu 45 milionů… (více)

Oběti pro Schwarzeneggerovu vybíjenou

Oběti pro Schwarzeneggerovu vybíjenou

28.07.2012

Arnold nedávno dotočil se Slyem The Tomb, chystá se na nadpřirozený akční masakr Unknown Soldier (zahraje si v něm anděla pomsty, seslaného na bezohledného výrobce zbraní a jeho soukromou armádu) a… (více)