Biografický příběh zaznamenává zrod první pornohvězdy – neznámé Lindy Lovelace, která mimochodem za účinkování v tomto filmu inkasovala směšných 1 250 dolarů. Naivní děvče, vychované ve věřící rodině, se nechá úplně uhranout charismatickým Chuckem Traynerem, který se po objevení jejího „neskutečného talentu na orální sex" stane jejím manželem, manažerem i pasákem... (oficiální text distributora)

Gilmour93

Dvojice Seyfried, Sarsgaard velmi přesvědčivá, nicméně autoři nezapřeli svůj dokumentární cech a přiznávám, že jsem měl s jejich způsoby vystavění příběhu docela problém. Co se týká obsahu, jaksi se třeba zapomnělo na Lindinu „kynologickou“ prvotinu a tak bych u distribučního názvu vypustil to adjektivum, či ho alespoň nahradil slovem „učesaná“. Snahu ukázat královnu felace v tom nejlepším světle lze pochopit, ale v biografii je objektivita vždycky to nejcennější.. Dvě věci jsou však nabíledni. Za vším hledej výchovu rodičů a se vší úctou ke kapacitě Lindina hrdla - tak velkého čuráka, jakým byl její první manžel, by tam nikdy nedostala.. A mimochodem, Sharon Stone byla k nepoznání. Kdyby v tomto stavu předvedla svou nejproslavenější scénu, základním instinktem detektiva Currana by bylo odvrácení zraku... ()

Spooner

Promarněná šance. Film s ohromným množstvím potenciálu, který mohl být šokující s kousavým pohledem na tehdejší pornoprůmysl, se nakonec změní v hollywoodsky zidealizovaný příběh o dívce a jejím boji proti domácímu násilí. Což je škoda, protože první polovina šlape více než dobře a herci si své role užívají i v těch nejmenších roličkách.. ()

Aluska88

Myslela jsem, že na panenkovsky vypadající Amandu Seyfried, k níž prostě plavá hříva neodmyslitelně patří, si coby brunetku nezvyknu. Jakmile se však objevila na scéně, rozpoznala jsem, že i jako tmavovláska je stejně pořád nádherná a sluší jí to úplně stejně. Do role legendární pornohvězdy, Lindy Lovelace se Amanda hodila skvěle a stejně přesvědčivě ji také ztvárnila. I když samotným pojetím se snímek nevytáhne z průměru, především herecké obsazení z něj dělá vysoce kvalitní "materiál", který zpracovává počátky, vzestup, i pád dívky, kterou proslavilo Hluboké hrdlo. Zejména Peter Sarsgaard v roli Chucka předvedl tradičně výborný výkon coby "silly bastard." Všimla jsem si, že jednu z vedlejších rolí si střihla také Sharon Stone, ale během sledování jsem úplně zapomněla, že tam hraje. Až pak při závěrečných titulcích jsem si uvědomila, koho, že to tam ztvárnila:) Jednalo se pravděpodobně o její životní výkon:) ()

Aljak

Linda, Linda - chudiatko naivné, aj keď poriadne zmanipulované. Tá vzorná výchova ju očividne na krutý svet nepripravila a hneď prvému mužovi pekne zobkala z ruky ako nejaká sliepočka. Veď aj tak dopadla, Chuck si z nech spravil svoju figúrku, ktorou si pekne zarábal a Linda sa mohla "tešiť" akurát tak zo svojej nadobudnutej popularity... Ale teraz k filmu a samotnému príbehu: očakával som o niečo viacej dynamické dielo, ktoré ešte viac poodhalí špinavé praktiky začiatku pornopriemyslu - teraz nemám namysli viac nahoty, ale trošku viac rozvinúť ten príbeh, alebo ten vytúžený očistec, ktorý si Linda vysnívala. Amanda však opäť dokázala zažiariť (vlastne takmer ako vždy) - jej výkon by bol hodný aj 5 hviezdičiek. Ale samotný film ako taký bohužiaľ až taký pútavý nebol, a pre mňa je miernym sklamaním. Námet zo skutočného života sa dočkal len priemerného spracovania. ()

M.i.k.e

na to,že film disponuje poměrně pikantním tématem,jedná se ve výsledku o ničím nevyčnívající biografii,která působí hodně decentně,aby snad náhodou někoho nepobouřila.Naštěstí je to celé dobře obsazené a zahrané a ani Amanda Seyfried,která nepatří mezi moje oblíbenkyňe tady tolik nevadí (ačkoliv porno hvězdu jí moc nevěřim)...60% ()

• Během scény zasazené do roku 1970 se dvě postavy baví o filmu Francouzská spojka (1971). Ten byl ale vydaný až v roce 1971. (Cheeker)
  • Původně byla do role Gloria Steinem obsazena Demi Moore, musela však odstoupit z důvodu hospitalizace kvůli podvýživě. Jako její náhradnici tvůrci zvažovali Mary-Louise Parker. Nakonec byla týden před skončením natáčení obsazena Sarah Jessica Parker. (squella)
  • Autobiografia Lindy Lovelace, ktorú napísala spoločne s novinárom Mikom McGradym, s pôvodným názvom "Ordeal" vyšla prvýkrát v roku 1980. Na českom trhu sa objavila ako "Otrokyně Hlubokého hrdla". (MFJD)