Biografický příběh zaznamenává zrod první pornohvězdy – neznámé Lindy Lovelace, která mimochodem za účinkování v tomto filmu inkasovala směšných 1 250 dolarů. Naivní děvče, vychované ve věřící rodině, se nechá úplně uhranout charismatickým Chuckem Traynerem, který se po objevení jejího „neskutečného talentu na orální sex" stane jejím manželem, manažerem i pasákem... (oficiální text distributora)

Gilmour93

Dvojice Seyfried, Sarsgaard velmi přesvědčivá, nicméně autoři nezapřeli svůj dokumentární cech a přiznávám, že jsem měl s jejich způsoby vystavění příběhu docela problém. Co se týká obsahu, jaksi se třeba zapomnělo na Lindinu „kynologickou“ prvotinu a tak bych u distribučního názvu vypustil to adjektivum, či ho alespoň nahradil slovem „učesaná“. Snahu ukázat královnu felace v tom nejlepším světle lze pochopit, ale v biografii je objektivita vždycky to nejcennější.. Dvě věci jsou však nabíledni. Za vším hledej výchovu rodičů a se vší úctou ke kapacitě Lindina hrdla - tak velkého čuráka, jakým byl její první manžel, by tam nikdy nedostala.. A mimochodem, Sharon Stone byla k nepoznání. Kdyby v tomto stavu předvedla svou nejproslavenější scénu, základním instinktem detektiva Currana by bylo odvrácení zraku... ()

Dzeyna

Celkem dobrý snímek, ovšem vůbec se mi tam nehodí Amanda Seyfried, je to hrozná slušňačka už od pohledu a tak nějak mi ani nepřišla sexy, natož něco víc, aby mohla hrát v pornu. Mužské osazenstvo bylo na rozdíl od ní vybráno excelentně. Oplzlost Petera Sarsgaarda měla grády! A pan božský aka Chris Noth si napravil reputaci od Sexu ve městě a konečně hrál trochu záporáka. Děj je vymyšlen dobře, i když někdy je to trochu zmatené a zpřeházené. Chtělo by to více autentičnosti. ()

DwayneJohnson

Tenhle film vypadá na první pohled celkem dobře, je to takové pozlátko, jak chudá, hloupá holka k penězům přišla, pak náhle prozřela a dostala rozum. Pokud na tohle přistoupíte bez absolutní znalosti faktů, možná se Vám bude i líbit a dáte třeba i víc. Pokud ale si něco o hlavní hrdince přečtete, nakonec zjistíte, že tenhle film je natočen ale hodně jinak, než jaká byla realita. A to mi také nejvíc vadilo. Do "pravdivé" zpovědi to má fakt hodně daleko a aspoň nějaký můj lepší dojem zachraňuje Amanda Seyfried a hlavně její filmová matka v podání Sharon Stone, která podala velmi dobrý výkon. Jinak spíše zklamání. Tři mínus. ()

Anderton

Ak by bol príbeh tejto ženy prerozprávaný klasickým spôsobom, akým sa točia životopisné snímky do sekcie skutočný príbeh, bol by to priemerný film. Keďže som si vopred nič nezisťoval, tak ma náhly zvrat zhruba v polovici filmu riadne prekvapil a do tejto šikovnej autorskej pasce som tvorcom skočil. Máme tu tak dve absolútne odlišné polovice, ktoré však vytvárajú kompaktný celok a vďaka tomuto zámeru, si myslím, sa možno zopár chlapov zamyslí nad tým, ako to v tomto priemysle celkom pravdepodobne častokrát chodí. Máme tu teda to pozlátko a následne šokovou terapiou ukázanú realitu. Po tej ale nebudem podrobne pátrať, ako hovorím, skočil som tvorcom na lep a príbeh Lindy si chcem pamätať podľa ich filmu. Tie mizerné komerčné výsledky ma dosť mrzia. ()

Dont

Nejedná se o žádnou velkou erotiku natož pornografii, film v první půlce až naivně, ale zároveň docela vtipně popisuje zrození legendy filmů pro dospělé Lindy Lovelace, druhá půlka je vystřízlivění z „nejlepší práce na světě“, jak ji definuje jeden z aktérů. Pravdou je, že Amanda Seyfried je s těma jejíma hlubokýma očima a pihami do téhle role až moc hezká. V jejím podání mě osud „nedobrovolné“ pornohvězdy ke konci nečekaně dojal, proto zaokrouhlím hodnocení nahoru na čtyři hvězdy. Ve filmu se sešlo až nečekaně mnoho známých tváří, zejména s ohledem na to, že řada z nich dostala jen naprosté minimum prostoru. ()

• Na simulaci scén orálního sexu se používaly nanuky. (Cheeker)
  • Autobiografia Lindy Lovelace, ktorú napísala spoločne s novinárom Mikom McGradym, s pôvodným názvom "Ordeal" vyšla prvýkrát v roku 1980. Na českom trhu sa objavila ako "Otrokyně Hlubokého hrdla". (MFJD)
  • Původně byla do role Gloria Steinem obsazena Demi Moore, musela však odstoupit z důvodu hospitalizace kvůli podvýživě. Jako její náhradnici tvůrci zvažovali Mary-Louise Parker. Nakonec byla týden před skončením natáčení obsazena Sarah Jessica Parker. (squella)