Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

Wacoslav1

ale to víš že jo, jednoduchý chlapče.

a fulmayu si nevidel v kine, v dobe ked bola iba v kine, ale videl si ju inde a nepovieš kde :)

a kto neverí je hlupák, že?

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Samozřejmě, že to tady sleduju, ale nic bych sem už nepsal kdyby si mě tu v mojí nepřítomnosti nebrali rádobydrsňáci co podle projevu a vyjadřování ještě nemají občanku do držky. A hle? 3 dny jsem tu nebyl a už to zase jelo a jak si to mohl dovolit ohodnotit takhle a takhle? A na základě tohohle a tohohle? Co je komu kurva do toho. Prostě respektujte můj názor, neberte si mě do huby a já už se na týhle diskuzi neobjevím ok? Já vám taky nekecám do toho, jak to máte hodnotit a nebudu tu do nikoho tepat, protože tomu dal 5* vaše věc. akorát jsem zapoměl, že jsme vlastně na CSFD a tady něco jako respekt k cizímu názoru neexistuje, tak pardon.

Peytl

Peytl (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Ty víš, že je na tebe škoda reagovat, jsi místní kafemlejnek a blázen, nicméně i já mám své hranice a ty jsi několikrát přestoupil slušnost, co slušnost, tys přestoupil vše a neomlouvá tě ani to, žes východňárský odpad. Nerad někomu vyhrožuju po netu, je to směšný, nicméně jsem ve stavu, kdy ze sebe rád kreténa udělám a musím říct, že tebe bych rád potkal a zbil bych tě jak psa.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

tak na ulož to byli cam ripy , až do dne 21.06.2014 , kdy se objevili dvd ripy a následně blu-ray verze

dr.horrible

Zase ta tvoje utkvělá představa? Povídal jsem ti asi stokrát, že ten film byl na ulož to od Palislava. Tak se podívej kdy jsem to hodnotil a komentoval a srovnej si to jak chceš. Nevím jestli se na ulož to stejně jako na hellspy dá zjistit kdy tam ten soubor byl nahrán, ale každopádně byl k dostání. Tolik k tvé tradiční paranoie. Jenom jsem si do tebe rejpnul. Nevím jak ty já to tu neprožívám jako otázku života a smrti :-)))

jarkolar

jarkolar (hodnocení, recenze)

No, mně se popravdě taky líbil první díl o něco víc . . . Nářez to byl sice hezkej, ale ten pocit jako při prvním díle jsem neměl. Možná je to tím, že u jedničky jsem nevěděl, co čeho jdu a tady jsem čekal po ohlasech možná víc.

Madsbender

hej, vlastne je to z tej krajiny najoceňovanejší film vôbec.

a normal heart sa pravdepodobne emmy nevyhnú.

furt ho vidím ako nechápe, čo sa ľudom na tých filmoch páči, ked aj na filme s lundgrenom, si pretáča všetko okrem akčných scén. je to jednoduchý chlapec, náš wacko. a podvodník

fililipekk

Ten film si odniesol aj radu prestížnych festivalových ocenení a bol nominovaný aj na Oscara, toľko k Wacovým neoddiskutovateľným vyhláseniam.

fililipekk

fililipekk (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Co se ti nelíbilo na Broken circle breakdown, a proč by se to nemohlo líbit heterákovi? V tom případě sem asi pěkná buzna. Mě se to teda líbilo a dost. Jinak Serbuan maut nadčasovka, laťka né vysoko, ale nejvýš nasazena.

na příspěvěk reagoval Madsbender

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Wacko: To prve si hodnotil a nevidel, zvlastne ze vytahujes dalsi film pri ktorom si podvadzal. Skvely film.. To druhe ; no, ja nemozem zato ze mas predsudky. Sranda pocut kritiku od podvodnika. Hlavne od takeho, co za najocakavanejsi film roku, povazuje cecko o tornade :))

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Peytl

Wacoslav1

Ešte stále ťa nikto nevyliečil z toho že tvoj názor nie je svätá nespochybniteľná pravda? Alebo ťa medzi časom vymenovali za predstaviteľa združenia normálnych mužov alias anonymných šíriteľov ľudovej múdrosti?

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Myslel jsem to tak, že nepochopím jak se normálnímu heterosexuálnímu chlapovi můžou líbit ty dvě ptákoviny na který jsem dal odkaz. Toť vše.

na příspěvěk reagoval Madsbender

Uživatel duckman smazal svůj příspěvek.

Madsbender (hodnocení, recenze)

Tak som si dal nášup v podobe druhej projekcie, ktorá mi objasnila pár nepovšimnutých detailov a zostávam u toho, že v súčasnej žánrovej konkurencii nemá tento kúsok obdoby. A že Uco je setsakra dobre napísaný a zahraný. Prosto lahôdka, ktorej veľké plátno a plná sála pristane tak, že pozerať to v inej forme stráca význam. Mňam. Ale treti raz si to tak skoro nepozriem :-)

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

germiny

tak až budou cz titulky , (pevně doufám že budou , já se modlím aby byli ) tak http://www.csfd.cz/film/335594-sao-du/ bitky vysoký průměr (Serbuan maut 2 se v dohledné době dlouho nic nevyrovná co se týče bitek)  ,ale sou tam taky pekěn udělané a akce jako taková je taky špica , navíc když dojde na střílení , tak to taky stojí za to a pak ještě http://www.csfd.cz/film/342392-mo-jing/ méně akce o to větší důraz na postavy

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou