Zátah 2

• Indonésie Serbuan Maut 2 (více)

Diskuze

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

uz to nehul, jsi totalne vypatlany. jako by mi zalezelo na tom, jestli mi to nejvetsi smazka webu zere nebo ne, kdyz zije ve sve virtualni realite ;-)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

movieband

bojis se opravnene a aspon nebudes tolik zklamany. Ja se nechal nachytat komentari, ze dvojka je lepsi ve vsem nez jednicka a pak ze 150 minut je boj tak 30 a zbytek kruta nuda v podani nic moc hercu. U mne navic panuje i problem tech jazyku. Jak maji jinak intonaci a ta indonestina navic vypada jako gulas nekolika jazyku najednou, tak me to nedokaze vtahnout.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Madsbender

Madsbender

pána prstenů sem v režisérské verzi viděl všechny tři filmy , začal sem ráno v sedm ráno a skončil kolem osmé večer , takže to bylo dobrý :D

movieband (hodnocení, recenze)

Madsbender

všechny Lotry sem dal, prodlouženou Apokalypsu taky (dost zajímavý a těžký film), na prodlouženou Ponorku sa chystám (tu mám doma na poličce nachystanou už nějakou dobu.. čekám, že až budu marod, tak si to pustim.. ale myslim, že Yoshimu by se to mohlo všechno líbit už jen kvůli té délce :D

movieband

ale tady ten příběh/dialogy nenudí , fakt nenudí ono když sem tam mluví , tak to má takovou tu šťávu a je neztrácí tempo a ani napětí , neboj se toho za tenhle film dávám ruku do ohně

Yoshitsune

Yoshi: Cez 100 minút je štandard... Daj Sedem samurajov, predĺženú Apokalypsu, Love Exposure alebo najdlhšiu verziu Ponorky :-D Alebo všetkých Pánov Prsteňov v režisérskej verzii :-D

na příspěvěk reagoval movieband, Yoshitsune

movieband (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

jo to já sem si zase (když sem sledoval True Detective) dal 4 díly po sobě a hned další den zbylé 4 a to bylo něco.. stejně tak jako LOTR v prodloužené verzi (třetí díl má myslim, že 4 hodiny).. ale tady sa toho bojim, protože furt je to akční thriller, který je natáhlý na dvě a půl hodiny.. sakra eště nikdy sem se s tím nesetkal a bojim se, že mě to nebude bavit, i když se mi první díl dost líbil

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Madsbender, Duncan66

Yoshitsune

Zdá sa mi, že to s dĺžkou u mnohých klasických režisérov (samozrejme aj súčasných - Sono, Scorsese) to tak z nejakého dôvodu funguje.

Sandstorm

Tak ono aj vidieť to na veľkom plátne, vypočuť si pred tým pár slov od režiséra a mať možnosť o tom po filme prehodiť pár slov s Adrianom robí svoje. Ja si to istotne ešte niekedy pozriem, ale je pravda, že je to vyčerpávajúce a preto tak učiním až po dlhej pauze.

Madsbender

ve film u je klasický žebřík no , dole sou pěšáci , pak sou svaly , pak pobočníci , pak důvěrný lidi a na vrcholu je vždycky šéf , klasika no

Sandstorm (hodnocení, recenze)

Madsbender

Je možná pravda, že druhá projekce by mi pomohla ten film více docenit. Ale jelikož mě první projekce hlavně kvůli dlouhé stopáži moc nebavila, tak se mi do druhé zatím nechce...

Madsbender (hodnocení, recenze)

Samozrejme individuálny zážitok závisí od mnohých vecí. V tomto prípade sú obe strany diskutujúce o úrovni a prevedení príbehu zastúpené rovnako silno - a teraz mám na mysli odbornú filmovú verejnosť, nie pár priemerných užívateľov ČSFD.

Madsbender

tak je jasný že ve filmu figurují svaly Rama , Zabiják a mnoho dalších , a jiní zase jako pobočníci Ryuichi , a jiní jako šéfové Bejo , Goto , prostě klasická hierarchie , tak to funguje i ve skutečnosti a o tom to je

na příspěvěk reagoval Madsbender

Uživatel Sandstorm smazal svůj příspěvek.

Sandstorm

Ani Uwais, ani Ruhlan a už vôbec Julie Estelle atď. nemajú osve viac než 15 minút dialógov, o tom hovorím. Predstavitelia Uca, jeho otca, Beja či Gonza sú skutoční herci. Dej je komplexnou sieťou relácií v podsvetí a pokiaľ viem, nebol pre mnohých problém sa v ňom stratiť alebo pochopiť niektoré veci až opakovane (viem o čom hovorím, bol som so známymi na dvoch projekciách).

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Sandstorm

Sandstorm

he :-) ty vole , že tě hub............že tě prsty nebolí , ty jeden pokrytče , že se zrovna ty největší spamer , na volné i mimo ní , bude ze sebe dělat slušného diskutéra, to je dobrý foor

Sandstorm (hodnocení, recenze)

Madsbender

No právě, že to jsou bojovníci, čili se jen těžko dají zakomponovat do nějakého vážnějšího děje. A tady ten děj nepůsobí jako druhořadý. Naopak zaujímá velkou část filmu (prokecá se daleko více než 15 minut) a film se tváří tak, že není jen o soubojích, jako jednička. Což je škoda, protože herci ani režisér nemají na to ho po dramatické stránce utáhnout...

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Madsbender

Remake akčního Raidu je v nejlepších rukou