smartynaf

Walker Texas Denzel. Tohle až uvidí Norris má Danzel průser. Bez ztráty kytičky, pomůžu zbytku světa, k tomu si odskočím do práce. Cestou tam, tam i zpět kolem sebe rozhazim dobré skutky, k tomu vycvičím jednoho tučmena v musado a práci s Glockem. A jen tak mimochodem rozpráším ruskou mafii. Jo a kde je vlastně Alina ? Alinoo!! Prostě jsou jiné filmy. Stejné a lepší. Chápu, nemůže být každý Day Training, že 😎 ()

KuceraJohny

Film jsem viděl úplnou náhodou běžet v televizi, ale co jsem se zadíval nemohl jsem se odtrhnout. Denzel Washington tu působí víc drsně než například Sly nebo Arnold. Líbí se mi ta jeho klidnost v tom co dělá. Ví co dokáže, ale nemá potřebu to dávat nijak najevo. Film jako takový je to zajímavý, ale tak trochu plný klišé. Na druhou stranu mě to vůbec nevadilo a sledování jsem si užil. Možná až úplný závěr byl přespříliš. ()

Pavlo

Prvá polovica filmu veľmi upúta dejom, rozprávaním, postavami, akciou, tajomnom. Avšak v druhej polovici pôjde už len hlavne o akciu, ostatné ide stranou a tým sa stáva film nevyvážený. Denzel sa zdá byť nadčlovek, všetkých hravo zvláda a postupom času je to menej uveriteľné. Škoda. Potenciál na super film to veru malo. ()

kodwin

Kvalitní akční film, snad až na konec, který byl bez naprostého překvápka a zbytečně ho shazovaly zpomalené záběry. ()

futislav

Jako pohádka pro dospělé to není špatné. Trochu zdlouhavé, ale děj graduje a zase musím poctivě říct, že už jsem viděl mnohem horší slátaniny. 70% ()

Bogrant

Mafiáni to majú znova spočítané - Denzel je totiž stále vo forme a Fuqua je stále v trende. A aby to nebolo stále rovnaké, tak viac pritlačia na pílu, potešia fanúšika drsnej akcie, zanechajú za sebou zopár slušných citátov a na záver si znovu suverénne odkráčajú s pocitom dobre odvedenej roboty. Vyhovuje. ()

Bragi66

Denzel Washington bere spravedlnost do svých rukou a pak bere do rukou různé nářadí, které bere v hobymarketu, kde bere mizernou práci poté, co ho práce agenta přestala brát. To, že likviduje plně vyzbrojené ruské mafiány ručním nářadím, sice může zabolet i leckterého přemýšlivějšího diváka, ale vcelku se na to dá dívat jako na pomaleji gradující akčňák. ()

Sa.sa

Super film plný mrtvých, soubojů, temných scén... Jinak zajímavý námět o jednom "hrdinovi", který si to rozdá s ruskou mafií... ()

AmunRa

Jedna z nejlepších akčních jízd vůbec. Zvláštní je, že hlavní postava je de facto záporák Marton Csokas, který si zahrál životní roli. Denzel Washington má sice víc prostoru, ale na rozdíl od takového Johna Wicka nedopustí žádné souboje nablízko - jen ladně chodí mezi kulkami a občas někoho propíchne náhodným předmětem válícím se někde okolo. Jistě, realita si vzala dovolenou, ale vypadá to zábavně. ()

CheeseFigure

Drsný Denzel Washington vyhlásil vojnu ruskej mafii. Hlavná postava je celkom fajn, páči sa mi, ako pri všetko počítal sekundy. A hraje ho sympatický Denzel. Fajn bol aj sociopatický riešiteľ problémov ruskej mafie. Tempo bolo pomalé a film miestami strácal moju pozornosť. K negatívam by som rátal aj celkom neprehľadné súboje. Hlavne v závere, keď sa dej presunie do tmavej budovy. Nechcem ísť proti prúdu, ale viac ako dve dať nemôžem. ()

Skylwalker42

Prostě pro ně senzační akční nářez pro vypnutí či utlumení mozkových závitů. Denzel je prostě gigantický charakter, který vše utáhne. ()

Rebel24

Štýlový akčný film, ktory ma v zasade jednoduchý dej, ale ozvláštnením je utajený mäsiar v podaní Denzela Washingtona. Jeho Robert McCall je postava so zaujímavými charakterovými črtami bežného cloveka a vdaka tomu je pútavejšia v scénach, ktore sa venujú akcii a likvidácii ruskej mafie. Plusom je výkon Washingtona, ktory takto zaspomínal na svoje akčné časy vo filmoch Muž v ohni ci Deja Vu. Celkovo postavy su dobre napísané a este lepšie obsadené, film odsypa a divák pri každej ďalšej scéne cíti pocit satisfakcie z práce hlavného mäsiara snímky. Záver trosku ale uletí do reklamy Majster kutil, keďže sa prezentujú v spomalených scénach postupne náradia z obchodu, tým bol záver viac smiešny nez vážny a v tomto Fuqua pohorel, ked sa nechal uniesť na svojej akčnej realizácii, ale inak velmi kvalitny akčný filmy, za mna dokonca lepší ako prvý John Wick, ktory je tematicky v danom obdobi podobný. 88% ()

NikiVai

Denzela mám ráda a jako vždy nezklamal. Ovšem od Equalizera jsem očekávala pořádný akčňák a spíš se dočkala akčního dramatu o superhrdinovi s nekonečně dlouhými rozjímavými pasážemi. Špatné to nebylo, ale ani nic, od čeho bych se nemohla odtrhnout nebo si chtěla pustit znovu. ()

Denzel Washington chystá třetího Equalizera

Denzel Washington chystá třetího Equalizera