Reklama

Reklama

Federální agent Robert "Bob" Mazur (Bryan Cranston) se v 80. letech dostal v utajení dál než kdo před ním, když pronikl do srdce drogového kartelu samotného Pabla Escobara. Pod krycím jménem Bob Musella se stal stal klíčovou osobou při praní špinavých peněz a spolu s dvěma dalšími tajnými agenty (Diane Kruger, John Leguizamo) riskoval život, aby vybudoval solidní případ a přivedl co nejvíc drogových baronů před soud. Obklopen násilím a korupcí, Mazur se musí dostat do přízně Escobarovy pravé ruky, Roberta Alcaina (Benjamin Bratt) a přitom neudělat jediný chybný krok. (Magic Box)

(více)

Videa (30)

Trailer 1

Recenze (195)

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

Podprůměrné, zdlouhavé, nudné, nezajímavé, mnohokráte viděné zpracování práce policisty v utajení při honbě drogových magnátů, kterému ne vše vychází a hroutí se osobní život, ale zvítězí. Cranston v tom dobrý, ale jinak to prostě nebylo ničím nijak zajímavé. Navíc mi nějak nepřijde normální, že se dostává ke špičkám kartelů, ale normálně se vrací domů k manželce, která neví v čem přesně jede, do domu s výkladní skříní a pak se hrozně diví, když ho někdo sleduje. Dvouhodinový zíííííív. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Bryan Cranston s dobrým režijním vedením uhraje všecko. Už po prvním plakátu, kde vypadá jako Stan Lee, jsem očekával utajenou pecku, ke které se mnoho lidí nedostane a musim říct, že už kvůli závěrečnému mega bustu a sličné Diane Kruger to rozhodně stojí za to vidět. Nebezpečně se film opírá o téma Narcos, ale don Pablo se tu naštěstí jenom mihne a Infiltrátor tak stojí na vlastních nohou. O to víc mě to ale láká s blížící se třetí řadou pustit i do onoho seriálu. ()

Reklama

Zeebonk 

všechny recenze uživatele

Nerad bych si tahal info z prdele, ale po třitisícech filmech jsem došel určitému poznatku a ten je, že začátek, prostředek a konec je kurevsky důležitý faktor ve výtvorech jakéhokoli příběhového ražení. Každý dobrý film musí mít začátek, prostředek a konec či se aspoň skládat z pidizačátků, pidiprostředků a pidikonců. Když už se na to nějaký sebevědomí jožin rozhodne vysrat a dát tak sbohem gradaci děje, tak by si měl být setsakramenstky jistý, že byl políbený genialitou. Takoví tvůrci bezesporu existují. U nich se však všechny filmové aspekty snoubí v tak jiskřivé a koulelechtající symbióze, až má divák na ptáku, jestli dějová linka stoupá nebo jede vodorovně. Jeden příklad za všechny je Paul Thomas Anderson. Čímž se také menší oklikou dostávám k tomuto snímku. Mít to začátek, prostředek a konec, tak ho s neutrálním pocitem slupnu a za týden ho bezbolestně zapomenu. Takhle jsem však poměrně nasranej, na jazyk se mi dere výraz "rozbředlá sračka" a s nechutí si uvědomuju, o kolik života jsem v těch dvou hodinách přišel. Jo, robzředlá sračka je poměrně výstižné označení - rozbředlá sračka, kde tak hezky hrál Bryan Cranston. ()

necisty 

všechny recenze uživatele

Začátek byl slabší a děj byl strašně zvláštně opisován. Všechno to asi klidně mohlo být na celý seriál, ale tady mi to přišlo, že některé věci vyřešili až moc jednoduše. Každopádně závěr mě přesvědčil. Ale jak je možné, že i největší záporáci byli zavřeni třeba na maximálně 15 let, už jsou nejspíš dávno venku a nevyřídili si to s nimi? ()

HonzysKISS 

všechny recenze uživatele

Je to hodně zajímavý film, ale místy takový nudnější. Kdyby to nebylo podle reality, tak bych tomu dal nižší hodnocení. Jinak pár scének bylo moc pěkně zahraných. Třeba ta s dortem byla hezká třešnička. Líbily se mi přípravy na to, jak se mají v utajení chovat. Občas se i objevily překvapující momenty. Závěr byl určitě hodně povedený, klidně mohl být i delší. ()

Galerie (100)

Zajímavosti (10)

  • Soukromé letadlo ve filmu je Learjet 40 (první let 5 .9. 2002), nebo Learjet 45 (první let 7. 10. 1995). Film se ale odehrává v roce 1985. (vojacekr)
  • Kódové označení pro misi v utajení bylo "Operace C-Chace". (kellne)

Reklama

Reklama

Časové pásmo bylo změněno