Dokonalý Spiderman

• USA Ultimate Spider-Man (více)
USA, (2012–2017), 38 h 8 min (Minutáž: 22 min)

Duncan Rouleau

Předloha:

Walter Simonson (komiks)

Kevin Manthei

Drake Bell, J.K. Simmons, Chi McBride, Logan Miller, Tara Strong, Clark Gregg, Tom Kenny, Adrian Pasdar, Matt Lanter, Stan Lee, Rick D. Wasserman (více)

MartinTerran

Tento seroš obsahuje vše co od superhrdinského akčního seriálu lze očekávat. Animace je kvalitní, bitky svižné a povedené a hlavní postava hláškuje co to dá. Co víc si přát? No příběh většinou není extra složitý, ale to nevadí, stejnak asi je to pro děcka, tak aby to taky pochopili, ale i tak seriál pěkně odsýpá a já mu v hvězdách dávám plný počet. EDIT: Ve třetí řadě mě mile překvapila mini série Spider verse, ve které se jedná o alternativní dimenze a jde vidět, že si s tím autoři hezky pohráli a výsledek opravdu stojí za to. Čtvrtá řada se opět povedla, hlášek je tu opět přehršel, akční i napínavé to je stále. Mini série vždy patří k tomu nejlepšímu díky dostatečnému času na příběh a také se vrátil koncept série Spider verse a je to snad ještě lepší než v řadě minulé. Hodnocení: 1.řada: 94/100, 2.řada: 93/100, 3.řada: 95/100, 4.řada: 96/100, Celkem: 95/100. ()

toi-toi

Infantilné. Seriál je zameraný na mladšieho diváka vychovaného na anime pre deti. Akcia nechýba, no vtípky čoskoro začnú otravovať a zbytočne naťahovať dej. Každopádne big up za zameranie dejovej línie viac na Parkera a jeho školské roky, i keď pôvodná mytológia sa rúca vďaka SHIELDu a "parťákom" ako domček z mokrých kariet. ()

Víteček

Viděl jsem jen 3. a 4. řadu, jiná na Netflixu není a je to prostě takové strašně prostinké a nepřináší to vůbec nic zajímavého. EDIT 2022: Nyní jsem to už viděl celé a známka zůstává. Rozhodně si to nepolepšilo, spíš naopak. Je to infantilní, hlášky nejsou vtipné, musí tam být úplně každý a hlavně je to prostě většinu času nuda. ()

karlik4801

Jasně, je to určené hlavně pro děti. Ale já jako fanoušek Spider-mana a celého Marvelu, hodnotím ze svého pohledu. Spider-man je tak neskutečně dětský že si to snad ani nezaslouží, chudák jeden. Líbí se mi odkazy na jiné postavy a taky představení Novy. Dokonalý Spider-man ode mě dostává dvě hvězdičky za animaci. ()

janny

Aha,tak Spider-Man jazdí na motorke(a na čo mu je potom pavučina?). A jeho IQ v tomto seriály dosť kleslo.Humor už začal klesať oproti iným seriálom.Pár častí my stačilo na to aby ma dokonale odradilo.Pretože pozerať sa na trapáka ktorý nie je smiešny ani iným postavám a ani divákovi je hrozné(čo sa dosť často opakuje). Je fajn že sú tam iné postavy ale v každej časti sa opakuje príbeh(urobí hlúposť/príde nový zloduch a k tomu jeden z Avangers ktorí si myslí že je sprostí a na konci chytí/zastaví zloducha a jeden z Avangers mu povie že nie je sprostí a dokáže veľké veci). Teda v závere je to pozerateľný seriál ale len v tom prípade že máte menej ako 12 rokov. ()

• Když Spider-Man zachraňuje lidi, kteří vypadli ze vzducholodi, řekne, že to viděl u Iron Mana. Jedná se o narážku na film Iron Man 3 (2013), kde Iron Man musel zachránit lidi padající z letadla. (Knowho)
  • Dokonalý Spiderman je založen na komiksu stejného jména, který napsal Brian Bendis. (JORDY)
  • V této epizodě je moment, kdy Peter hodí svůj oblek Spider-Mana do popelnice. Podobnou scénu jsme mohli vidět ve filmu Spider-Man 2 (2004), která odkazovala na komiksový příběh „The Amazing Spider-Man: Spider-Man No More“ od Stana Lee. (Frantisek.Fu)