Býval člen elitní zásahové jednotky, nyní se z něj stal hledaný uprchlík. Joey (Jason Statham) utíká před svou minulostí, kterou je dohnán, až k vojenskému soudu. Nyní na dně, hnán touhou po pomstě se Joey přidává k londýnskému podsvětí, kde bere spravedlnost do svých rukou. Podaří se mu dosáhnout svého vykoupení? (Intersonic)

Diskuze

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

waco waco... to si posral s tym komentom a riadne... Suhlasim so sniperom v tom, ze ide za poslednu dobu o najlepsiu Stathamovku. Nesmies stale cakat bezhlavu rezbu... toto je skor drama. Nedalomi to a dokonca som ta spomenul aj v komente. Zbytocne si skurvil priemer solidneho filmu len preto, ze to nebola cistokrvna akcna rezba...

na příspěvěk reagoval mzss1, Wacoslav1, Wacoslav1

mzss1

Nefaká mi wifina, si musim hold počkat. Ale je pravda, že bych uvítal film, jako Safe, kde Jason mlátí, hláškuje, střílí, nesere se.:) Snad ten Homefront

mzss1

Twl, já dal filmu Blitz 5*, tam nebyla akce vůbec. Tohle mi sedne dokonale, nedávno jsem viděl BOY WONDER, docela podobný námět, taky asi 3 bitky a jinak mega drama a dal jsem 5*, navíc zde je Jason a ten mně nezklame. Moc se těším i na Parkera!!!!

Ouwen

Zas tak dojemný to není, jen prostě hrál výborně :) Ale tuším, že ti to moc nesedne, no uvidiš sam :)

na příspěvěk reagoval Ouwen

sniper18

Tak jsme se celkem shodly, já to považuju za jeho nejlepší herecký výkon, nějaké nesrovnalosti tam byly, hlavně akce mohla být, ale i tak jsem se bavil.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Zaujímavé, práve, keď som už Stathama pomaly odpísal stvárni takúto výbornú úlohu vo výbornom filme. S prehľadom jeho najlepší film za posledné roky a pre mňa vlastne aj jeden z jeho najlepších vôbec. Konečne a len tak ďalej.

mzss1

Jo to už bylo skoro na konci. Víc bude v komentáři dále se diskuzí k tomuto filmu nehodlám zabývat.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

WTF??? Stathamovi už šiblo definitivně ne? Nikdo mě prosím nekritizujte když se vám to bude líbit tak v poho. Já ve chvíli kdy se Statham dal do pláče tak jsem to musel vypnout :-( Hrozná blbost.

Ouwen (hodnocení, recenze)

Sere mně, že bez akce. TO ALE BUDE V POHODĚ! Mechanik mně nasral, pač jsem mu věřil, Blitz mně mrtě bavil, Parker bude určitě pro mně pecka a tohle? Hlavně, že tu jsou bitky. Ale chtěl bych něco, jako Safe, to je náhul :)

mzss1

Pozor aby nedošlo k omylu. Já mám rád konverzační filmy to bych si nepřidal Pain and gain do top 10 a to je vyloženě film založenej na konverzacích, ale musí ty dialogy za něco stát. Děj mě musí zaujmout atd...

Wacoslav1

Právě, že si myslím, že dáš * nebo odpad! Na tovje gusto je to bez akce jak jsem psal v komentu, je to pouhopouhé drama, které ale dobře funguje se Stathamem :-) Záleží jak se přes to přeneseš kámo, přeji ti at t přežiješ ve zdraví!

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tak jsem rozpoutal trošku zbytečnou paniku. Ten rip co jsem stáhnul je v Angličtině. akorát na ulož to napsal nějakej blbec jestli jsou k tomu anglický titulky, tak jsem se bál, že je to v jiný řeči, ale není. Jinak zatím jsem to proklikával a vypadalo to děsivě, ale tak neodepisuju to předem. Horší než Parker nebo Safe to snad nebude.

mzss1 (hodnocení, recenze)

Shlédnuto. No, je to zvláštní film, každýmu může sednout jinak. Akce zde skoro vůbec není, je tu pár soubojů, které jsou velmi dobré, ale moc jich taky není, takže kdo čeká akční film, bude zklamán. Mě se to celkem líbilo, lepší jak Parker o něco. Je to spíše takový dramatický thriller, který se točí především okolo Stathamovi postavy. Funguje to celkem dobře, jeho postava je skvělý a herecký výkon Stathama tu je také znát. Výrazný nadprůměr. Okomentuji přesněji později.

Tom Hardy a napínavých 90 minut

Tom Hardy a napínavých 90 minut