Konec přehlídky

Seriál Konec přehlídky se odehrává během formativního období britské historie - počínaje posledními lety vlády krále Edwarda do konce první světové války. V jeho středu stojí anglický aristokrat, jeho krásná manželka a mladá sufražetka. Uznávaný scénárista Tom Stoppard a režisérka Susanna Whiteová přinášejí pozoruhodný příběh lásky a zrady s Rebeccou Hallovou a Benedictem Cumberbatchem v hlavních rolích. Pohodlné jistoty edvardovské Anglie podléhají chaosu a zmaru. Anglický aristokrat Christopher Tietjens si bere za ženu Sylvii, krásnou ovšem tvrdou dámu, která čeká dítě, jež může, nebo nemusí být jeho. Christopher je rozhodnutý zůstat ke své ženě loajální navzdory řadě nevěr. Jeho život se však změní, když jednoho dne potká Valentine Wannopovou, neohroženou mladou sufražetku. Od třpytivého avšak povrchního světa londýnské smetánky k zákopy zjizveným bojištím ve Francii, seriál Konec přehlídky vypráví o jednom z určujících období minulého století, období, kdy staré jistoty byly svrženy a svět se naprosto změnil. (HBO Europe)

Diskuze

aniiicka (hodnocení, recenze)

Bičište: Ok, já jsem chtěla poděkovat za to upozornění na titulky...sama bych je neobjevila. :) Nadšeně to sleduju i bez nich, ale je pravda, že občas něco nechytnu a s titulky je to pohodlnější.

Bičište

Bičište (hodnocení, recenze)

aniiicka: Není zač. Ale doufám, že jsem nezpůsobil nedorozumění, jenom jsem odkazoval na konkrétní zdroj :) A taky se těším na další titulky, protože v originále všemu nerozumím.

aniiicka (hodnocení, recenze)

Bičište: To je super...moc děkuju! Těším se na další díly i titulky :)

aniiicka (hodnocení, recenze)

Tak druhou epizodou jsem přímo nadšená...úžasní herci, hudba, kamera...prostě celkově...s hodnocením počkám až po celé sérii, ale myslím, že vybočím ze zdejšího čtyřhvězdičkového trendu a hodím tam plný počet. :)

TammiLargo (hodnocení, recenze)

Neeee ja jsem to promeškala :D sakra doufám,že to někdo uploadne na internetu :D

aniiicka (hodnocení, recenze)

BlondBatch je herecky opět výborný! Co se týká barvy vlasů...mě se blonďatý líbí...a ta postava prostě musí být blonďatá...myslím, že to jak vypadá přesně odpovídá knize. Rebecca Hall i Adelaide Clemens...jsou taky skvělé. Těším se na další část.

(mOnkey)

(mOnkey) (hodnocení, recenze)

Benedict navzdory otřesnému blonďatému přelivu výborný, celek zatím takový bezpohlavní. Moc postav, ale hádám, že se to postupně (snad už v příštím díle) trochu vytřídí.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Ne, tak tohle jsem skoro minul, nebýt toho, že jsem si to dneska všimnul na Edně. Za to ji budu nadosmrti vděčný. Vypadá to úžasně, asi jsem na jeho hlasu zcela závislý :D

TammiLargo (hodnocení, recenze)

aniiicka:  Já si myslí,že trilogie zde nevyšla (aspoň vše tomu tak naznačuje) našla jsem to akorát v angličtině.

aniiicka (hodnocení, recenze)

Nevíte někdo prosím, zda vyšla trilogie Parade's End of Forda Madoxe Forda v češtině?...jinak budu shánět anglicky. :) Mnohokrát jsem slyšela, že je to skvělá kniha....a úryvky, které jsem různě zachytila, to potvrzují. :)

TammiLargo (hodnocení, recenze)

aniiicka:  Jo,ten skoro-polibkový záběr je skvělý :D Doufám,že to bude na BBC2 co nejdřív,už se nemůžu dočkat :D

aniiicka (hodnocení, recenze)

TammiLargo: Je to on! :) Toho mám taky moc ráda! :)....nejvíc mě ale fascinuje ten skoro polibkový záběr. 0:13 :) Blondbatch :)

TammiLargo (hodnocení, recenze)

aniiicka: Zdá se mi to nebo ten muž 0:46 je ten slavný Ben Whishaw ? Jestli ano tak se těším ještě víc :)

aniiicka (hodnocení, recenze)

Allien.9: Nikde to nemůžu najít, jen že to BBC bude vysílat v průběhu roku 2012, myslím...takže se snad brzo dočkáme.