Hvězdně obsazené americké drama z produkce HBO zpracovává kontroverzní téma, související s výskytem zhoubného onemocnění zvaného AIDS. Odehrává se v New Yorku počátkem osmdesátých let minulého století a nabízí kritický pohled na nedostatek osvěty od oficiálních institucí. Na opačné straně stojí aktivisté z řadu gayů, kteří se společně s příznivci z řad osvícených lékařů pokoušejí o hrozící epidemii odhalit drsnou pravdu. V adaptaci divadelní hry Larryho Kramera se představí mimo jiné Mark Ruffalo, Alfred Molina, či Julia Roberts... Otevřený průhled do jedné z nejvarovnějších kapitol novodobých dějin režíroval Ryan Murphy. (HBO Europe)

Diskuze

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Bluntman

no fajn, no ale byl tam stůl a ty si tam bu´d stál a nebo seděl a čuměl si jako kretén, beďarů si měl víc než Segre sudů, tak nevim vo co gouu ???

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune

Až na to, že to nebylo pod stolem, nebyl jsem zlitý, bylo to před více než deseti lety... a nevíš, co znamená slovo "pokrytec". Jinak máš samozřejmě ve všem pravdu, i když ji vlastně nemáš v ničem.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Bluntman

já nevidět tu fotku, jak ležíš pod tím stolem, zlitej jako dobytek, tak bych ti tady a teď řekl, že seš pěknej pokrytec a tak vůbec, ale protože vim jak vypadáš tak se ti tady jenom vysměju :-D

na příspěvěk reagoval Bluntman

Segrestor (hodnocení, recenze)

proboha... co to má jako být? :))) Marku, ty kluku jeden poďobaná, ser na to, fakt. Nevedeš si dobře :´-(

CumlayDePric

CumlayDePric (hodnocení, recenze)

Segrestor

Helemese, Hobitek zase přišel zademonstrovat svou nabubřelou homosexualitu. Opravdu nevím, proč zde POMO ty teplé trolly ještě trpí, když je už vyhodili snad úplně odevšad.

na příspěvěk reagoval Segrestor

Segrestor (hodnocení, recenze)

ok, vemte si ho někdo jiný. já ho asi nevytroluju... :( já to nějak s těma echt gejema prostě neumím :(

na příspěvěk reagoval Apolskis

Bluntman (hodnocení, recenze)

Segáček už není ani originální, asi je rozmzrzelý z toho, že má natrhlý kakáček. :-(

Segrestor (hodnocení, recenze)

jsem pro, aby diskuze byly moderované. bylo by tu hned odbuzerantováno a odbonzněno - tedy odbluntmanováno a odroverováno, tj. nebyly by tu od těchto uživatelů ty sračky, které jsou nejspíš následkem toho, že si při poslední společné seanci natrhli hoši kaďák - což docela sedí, jelikož jsou to hrdě přiznaní homosexuálové. stát se to fakt mohlo, chicht.

Bluntman (hodnocení, recenze)

Škoda, že diskuze nejsou moderované a že cenzura z komentářů nebude platit i pro ně. Bylo by tu značně odsegrestrováno, odyoshitsunováno a odverbalováno, tj. nebyly by tu od těchto uživatelů ty sračky, které jsou nejspíš následkem toho, že si při poslední společné seanci natrhli hoši kaďák.

Segrestor (hodnocení, recenze)

a stejně je vždycky překoná největší buzerant z reálného světa Marek Slovák alias Bluntman.

Bluntman (hodnocení, recenze)

Ta paradoxní situace, když největší buzeranti diskuze (Segrestor, Yoshitsune, verbal) nejsou gayové.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Rover

Škoda jen, že naší jistotou je, že vždycky někde za bukem číhá nějaká bonzácká chudinka jako ty :(

Rover

Rover (hodnocení, recenze)

Koukám, že se nic nezměnilo. Ale zas je fajn mít v životě nějaký jistoty :-)

na příspěvěk reagoval Segrestor

Julia Roberts změní svůj život

Julia Roberts změní svůj život

18.12.2016

Hollywoodské hvězdy se už dávno neštítí televize. Julia Roberts si tam odskočila před dvěma lety, když si zahrála ve Stejných srdcích, a teď se objeví v minisérii Today Will Be Different. Adaptace… (více)