Bývalý agent CIA Frank Moses (Willis) dává znovu dohromady svůj svérázný tým elitních agentů, aby s jeho pomocí vypátral ztracenou přenosnou jadernou zbraň. Aby uspěl, bude muset odolat hordám zabijáků, teroristů a mocichtivých vládních úředníků, kteří se superzbraně snaží zmocnit. (Bontonfilm)

Fary

Sympatická podívaná, co neurazí. Faktem ale je, že jednička měla větší šmrnc. Parkerovou si klidně mohli odpustit. :) ()

Corpsegrinder

Tak tohle je o dost slabší než jednička. Většina vtipů je na hranici trapnosti a film nejede tak plynule jako jednička, do toho hnusná a otravná Káťa a průser je na světě. Navíc se film tradičně odehrává v Evropě takže hnusný prostředí je zárukou. ()

Hanys_

Asi stejně "dobré" jako jednička. Tzn. kdo se chce pobavit, tak se pobaví a kdo bude chtít vidět chyby, tak si jich taky najde dost, aby to odstřelil. Každopádně fain, že Willis tady aspoň není za blba (narozdíl od posledních dvou Pastí) a akce mu fakt sekne (ehm..narozdíl od poslední Pasti). 6/10 ()

Ashar

Jednička mne celkem pobavila a čekal jsem,že dvojka bude ještě lepší.Byl jsem ve špitále a dostával kapačku po operaci a mezi těmi kapkami jsem sledoval tuto blbinku.No sestry a postarší doktoři byli nakonec zábavnější,než Wyliž a jeho parta důchodců.Nakonec jsem to dokoukal a potom jsem si spravil náladu filmem Mystery Of A Hansom Cab, The. ()

HArna

Akce super,příběh průměr.Herecká esa tlačí hodnocení nahoru a popravdě podobné akční komedie rozhodně nejsou k zahození.Když jsem zmínil herecká esa,prostě musím pochválit Johna Malkoviche,je fakt super.Dodává "šťávu"celému filmu.Se serií Expendables se Reds rozhodně srovnávat nemohou(a není to jen hereckým obsazením),ale i tak patří k tomu rozhodně lepšímu v žánru akční-film. ()

ti88na

Neskutočné sklamanie po veľmi dobrej jednotke. Násilné, trápne, nevtipné to sú slová ktoré mi po pozretí tohto filmu naskakujú ako prvé. Ťažko sa mi hľadá nejaké to pozitívum, snáď niektoré vydarené akčné scény a John Malkovich stoja za pozretie, ale inak je to riadna nuda. Okrem toho oproti jednotke bola Mary-Louise Parker taká otravná až to hraničilo s neznesiteľnosťou a do tejto kategórie by sa mohla zaradiť aj prítomnosť Catherine Zeta-Jones. ()

Yangus

Jo docela slušná podívaná. Al opravdu lze jen tak nakráčet do Íránské ambasády a celou ji vystřílet a myslet si že to jen tak projde? To nevím. ()

dopita

Žádnej kvalitativní posun oproti prvnímu dílu jsem nezaznamenal. Ani lepší, ani horší než minule tenhle film není, stejně tak je trochu těžkopádně odvyprávěný a ve finále postrádající potřebný šmrnc. Zkrátka jednička protažená kopírkou. ()

Gogo333

Slabší jak jednička, tempo bylo pomalé, vtipů pomálu. Ale plusové body za Catherine a Byeong-heona. Nebylo to špatné, ale něco tomu chybělo. 70% ()

Litvicek

Příjde mi, že jednička působila víc seriozněji, což se o tomhle dílu říct nedá. Tohle je čistě komedie se zápletkou a příběhovou linií tak hloupou, že to nijak zvlášt neuškodí, i když je to škoda. Humorně je to hodně působivý film, obzvlášt originální znění v podání herců je výborné. Co zamrzí je to, že člověk nevěří některým postavám to hraní akčních osobností. Zeta-Jones například mi neseděla. Helen Mirren není špatná, určitě kdyby jsi dali vzhled moderního "Hitmana", vypadala by líp než v maskáčích a kulichem. Celkově to není špatný film, na pobavení určitě paráda. Průměr. ()

provitamin

Po výbornej jednotke tentokrát sklamanie, 50% a keby niet Mary-Louise Parker a jej xichtíku a grimás, dávam za 2. Čo ma bavilo, boli jej žiarlivostné scény a vlastne celá jej rola dobre napísaná a hlavne zahraná. "Čo bolo v Kremli, zostane v Kremli". Jednotlivé scény na seba ťažko nadväzujú, zrazu strih a sme niekde úplne inde. Willis je už ťažkopádny dedko, ktorý mal byť dávno v dôchodku a bojím sa že Red3 plánovaný na ŕok 2017 nebude oveľa lepší ako druhý diel. ()

G_I_S_M_O

Narozdíl od Die Hard 5 důstojné pokračování Willisova filmu, u kterého se dozajista dobře zabavíte a zasmějete. Co se týče akčních scén, tak ty alespoň mne zrovna neohromily a příběhově je to taktéž slabší a dosti předvídatelné. Především konec je slabý. I tak ovšem dávám 4 hvězdičky, protože jsem se dobře bavil a o to u této akční komedie jde především. Opět výborný Malkovich a Catherine Zeta-Jonesová je prostě kočka :) Viděno v kanadě. ()

Pavkan

Velmi zábavná záležitost, jíž navzdory výjimečným hercům v hlavních rolích jednoznačně kraluje Mary-Louise Parker jako špiónka-amatérka. Film se navíc poučil z překombinované jedničky a tentokrát naservíroval lehkou jednohubku, která ve vás sice dlouho nezůstane, ale ty dvě hodiny s ní prožité rozhodně nebudete považovat za ztracený čas. ()

Lionheart

Pokud se vám líbila jednička, tak dvojka s velkou pravděpodobností se vám bude líbit taky. Osvědčený kokteil akce a humoru s perfektně obsazenou posádkou lehce obstarožních maniaků. Akorát ta Mary-Louise Parker mi lezla až příliš na nervy a doufal jsem, že ji Zeta-Jones odstřelí při nejbližší příležitosti. ()

vander19

Red jednička bola výborným filmom. Dvojka sa v konkurencií tohtoročných dvojkových pokračovaní zrejme však vydala opačným smerom. Už po pár minútach a scéne v nákupnom stredisku som mal pocit, že pozerám romantickú zlátaninu. Všetko čo bolo v jedničke dobré tu spravili presne naopak. Mary Louise Parker, táto žena mi ešte dnes leží v žalúdku za jej výkon, pri scéne, keď sa pýta, či niečo pokazila svojho milého Franka, mám jej 100 chutí odpovedať: Nie milá Louise, tú scénu si nedojebala, zato však celý film naprosto brutálne. Tupá krava z Kansasu, čo sa cez noc stala špiónkou. Rovnako aj Willis už ako keby stratil v tomto filme svoje čaro. Príbeh je príšerne jednoduchý, dopredu nakoľajnicovaný a hrozne dementne prevedený. Romantika tu vystriedala akčnosť a to rapídne na úkor kvality....Bŕŕŕŕ toto im nevyšlo a staré známe, že pokračovanie je málokedy lepšie a vždy väčšinou horšie tu platí dokonale...A ani Hopkins to nezachránil, v čo som po tom príšernom začiatku a nude očakával. ()

Teabag

Oproti jedničce naprosto žádná přidaná hodnota. Je to celkem zábavné, ale v podstatě pořád stejné. Slabší 3*. ()

David661

Nemastné neslané. Vtipy sitcomové, nebaví celých 116 minut. Akční scény jsou prakticky jenom o tom, že se rozpadají okna. Nebýt Helen Mirren pokračování by vůbec nestálo za řeč. Pusťte si raději jedničku. 50% ()

Bruce definitivně po záruce?

Bruce definitivně po záruce?

17.05.2013

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

15.08.2012

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

29.05.2012

Hrdina je jen natolik dobrý, jak kvalitního zlosyna dokáže zdolat. Pokračování komiksových hitů dostala v tomto směru mimořádně vydatné posily. Penzionovaní agenti ze složky Red (vrátí se Bruce… (více)

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci