T2

Rozpočet $6miliónovTržby USA $24,477,704Tržby Celosvetovo $41,268,579Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,723,464Tržby za predaj DVD v USA $4,209,196║ na celovečerný debut odviedol Joseph Gordon-Levitt veľmi slušnú prácu, načrel do nie moc prebádaného mužského džbánka a odvážne na náš vybafol s odvážnou témou a v celku v danom prevedenom štýle aj zaujal, má to čosi do seba, trošku tam miestami chýba väčšia ľahkosť v scénach pokiaľ to berieme vo fáze komédie /videl v kine: 60%/ ()

lamps

Jeden z těch filmů, které bych jen pro tu hromadu pikantních životních pravd mohl sledovat až do zblbnutí. Levittova osobnost je nyní zřejmě ve velmi specifické fázi, kdy sice stále zůstává volnomyšlenkářským a do úmoru masturbujícím mladíkem, avšak zároveň si již plně uvědomuje všechny negativa a trpkosti, které v sobě volnomyšlenkářství a dospělácký život plný "seriózních" vztahů a rozdílných potřeb obsahuje. Jeho Don Jon tudíž představuje nejen geniální generační výpověď, v níž mladí preferují nezávazný sex a rodina je prezentována jako skupina naprosto nesourodých a rozhádaných lidí, nýbrž i příjemnou satirickou komedii, výstižně se strefující do nesnesitelných manýrů ženské populace a odzbrojující svou roztomilou otevřeností v jejich zobrazování. Režii nelze vůbec nic vytknout, scénář je do puntíku promyšlený a v rámci žánru velmi originální a všichni herci si své role vyloženě užívají - hlavně tedy Levitt, který v mých očích opět neskutečně stoupnul. Obávám se dokonce, že vypadat stejně dobře jako on, žil bych snad úplně stejně jako Don Jon.. :P 85% ()

Lima

Tenhle film se navenek (synopsí, trailerovou kampaní) tváří jinak, než čím skutečně je. Tak dospělé a uvědomělé vyznění bych od něj nečekal a tímhle snímkem u mě Gordon-Levitt stoupl v ceně. Doteď jsem ho vnímal jako zajímavého herce, nyní i jako zajímavého tvůrce, který ví, co chce říct a přitom se nepodbízí. ()

Frajer42 odpad!

No, začalo to jako totální kokotina, ale to jsem ani ve skrytu duše netušil, že to jako ještě mnohem větší kokotina skončí. Velmi mě překvapily předčasné závěrečné titulky. Už jsem pár romantických komedií viděl a tady jsem hrubě postrádal poslední fázi udobření. Díky této odlišnosti to nebude odpad. Přiznám se, že jsem před zhlédnutím čekal mnohem víc. Film zpracovává kupu velmi atraktivních témat. Bohužel způsobem, který snad nesedne vůbec nikomu. V příběhu je kupa mezer, kokotin a nesmyslů. To vážně někdo žerete? Joseph Gordon-Levitt je v mých očích dobrý herec, ale tahle role nebyla pro něj. To měl jako řežisér vycítit. Teď vypadá jako špatný režisér a ještě horší herec. Ostatní postavy jsou nesympatické a nevěřil jsem jim ani "ň". Humor zde není naprosto žádný, ale ani jsem ho zde moc neočekával. On v romantických komediích totiž moc nebývá. Já ten odpad přeci jen dám. Kdybych ho nedal, tak křivdím filmům, které jsem jím obdařil. V mých očích je tenhle nesmysl bez většího nápadu. Absolutně nezajímavý. Podaný naprosto otravnou formou a bez špetky humoru. Já trpěl. ()

chezush

My body. My pad. My ride. My family. My church. My boys. My girls. My porn. Don Jon je přesně ten slizký typ chlapa, kterého většina lidi nenávidí. Má svou rutinu, v posilovně zvedá činky, doma u něj nenajdete jediný drobeček, při řízení všem nadává do kreténů, jednou týdně se sejde u stolu se svojí rodinou, v kostele se vyzpovídá ze svých hříchů, zajde si do klubu, nabalí si nějakou kočku, ohodnotí jí prsa a zadek, odvede si jí domu, rozdá si to s ní a pak.. no a pak si pustí porno. Don Jon totiž není milovníkem žen, Don Jon je milovníkem porna. Pro někoho příliš upřímné, hrubé, sprosté nebo trapné, ale pro mě svěží a oddychová satira, na dnešní moderní lásku a vztahy, u které jsem dokázala vypnout a bavit se. Nevím, jak to Joseph Gordon-Levitt dělá, že ho mám s každým dalším filmem radši, ale jestli to takhle půjde dál, tak budu patřit mezi ty pubertální hovada, která si lepí jeho plakáty z Bravíčka na zeď. Ten chlap totiž umí snad vážně všechno. ()

• Facebooková stránka Barbary Sugarman (Scarlett Johansson) je pravá a její přátelé, včetně celebrit, jsou zde pod falešnými jmény. (ArsenalEagle)