leila22

Čakala som niečo iné, dostala som niečo iné. A zatiaľ celkom neviem ako s tým, čo som dostala zaobchádzať. A mrzí ma jedna vec. Don Jon mi ukázal, že aj také herečky ako Scarlett a Julianne (ktoré mám obe veľmi rada). ma dokážu v určitých polohách iritovať. A to nevytýkam ich postavám, ale ich herectvu. Hodnotenie zatiaľ takto. ()

H34D

Téma "porno lepší než sex" je vážně dost zajímavé a podnětné, proto je docela zklamání, že Joseph Gordon-Levitt ho zpracoval uměle a nepříliš nápaditě. Rozjezd je nabitý vtipnými výstřelky i pravdivými postřehy, jenže tam, kde měly přijít propracované charaktery a alespoň základní psychologický vývoj, se začne rýsovat přespříliš konformní, korektní a nudně uhlazená tuctovka. Scarlett je otravná a sobecká princeznička, Julianne zase až nesmyslně vstřícná a dostupná milfka, která vlastně do příběhu absolutně nezapadá. Samotný Don Jon nemusí řešit žádná morální dilemata, nemusí se nad ničím zamyslet a z ničeho se poučit, okolnosti vše vyřeší za něj. Změny ve filmu nepramení z posunu charakterů, ale ze scenáristických posunků a berliček. Pokud tedy film měl šanci naší generaci něco vzkázat, v žádném případě tak neučinil. Don Jon se vysmívá přeslazeným hollywoodským romancím, které se trapně vydávají za skutečný život a přitom sám k nim nemá příliš daleko... Proto i přes relativně zábavných 90 minut dávám z principu méně - 5/10 ()

Xmilden

Kdo by to byl řekl že Gordon-Levitt prokáže i na režisérské stoličce takovýhle talent. Film samotný je samozřejmě i díky své délce jen takovou jednohubkou na jedno podívání. Kvality mu nicméně nelze upřít. Dokáže solidně pobavit a díky hodně zvláštní romantice nutí i k zamyšlení a určité sebereflexi u každého z nás. "Něco na tom zkrátka je." PS: Před Julianne Moore opět klobouk dolů. 60% ()

dr.horrible

Dobre natočený film o pózeroch. A to je tak všetko. Levitt má rozhodne talent, vďaka jeho réžii film ubieha jak má a príbeh je to celkom zo života, ale stotožniť sa s ním nedokážem. Takto to naozaj chodí, takto sa tí blbí ľudia naozaj správajú a takéto majú trápne vzťahy. A ja nimi hlboko opovrhujem ()

Brygmi

Nic mi nemůže být vzdálenější, než životní styl postav Don Jon’s Addiction. Posilka, nagelované vlasy, make-up ala panda a kdyby Barbaru nehrála Scarlett Johansson, tak má určitě muffin. To ale není důvod k odstřelení filmu. Stejně tak není můj důvod ani to, že bych raději sledovala Special Someone. Film je z velké míry založen na stereotypech určité sociální vrstvy, ale blbé je, že s nimi nijak nepracuje, jen je potvrzuje a závěrečné vyústění je toho jen dalším trochu bizarním dokladem. Satiry je pomálu a humor je velmi laciný (ne, rozhodně se nesměju, když se hlavní hrdina udělá do kalhot, a pak to pere s pokrčeným nosíkem). Ani to proklamované „film je o médiích, film není o pornu“ moc nefunguje. A hlavně nechápu, jak je možné, že je film natáčený na filmový materiál a stejně vypadá hrozně. ()

• Jon (Joseph Gordon-Levitt) pozerá vo filme porno videa prevažne na stránke PornHub. Jedná sa o jednu z najznámejších a najväčších porno stránok na svete. (ShortyIC)