V roce 1986 trápí malého Joshe Lamberta vidiny podivné staré ženy. Jeho matka Lorraine přivolá na pomoc experta na paranormální jevy Carla, který požádá o pomoc svou spolupracovnici Elise. Ta Joshe zhypnotizuje a i přes jeho varování se pokouší najít zdroj podivných jevů. V komoře v ložnici je ale čímsi nebo kýmsi napadena. Elise Joshově matce oznámí, že její syn má pozoruhodnou vlastnost astrální projekce, kterou se ale kdosi pokouší zneužít. Všichni tři dospělí se shodnou na tom, že bude nejlepší, když nechají Joshe na jeho schopnosti zapomenout. O 25 let později je Elise v Joshově domě za tajuplných okolností zavražděna a nyní dospělý Josh je hlavním podezřelým. Ten se se svými dětmi a manželkou Renai stěhuje dočasně k Lorraine. I v jejím domě se ale začínají dít podivné věci, tajemná stařena se znovu vrací a obyvatelé domu se ocitají ve smrtelném nebezpečí. (Falcon)

Diskuze

(hodnocení, recenze)

chaometic

super.... nic proti, ale teď si akorát převyprávěl ten trailer :D doufám, že tam bude víc scén z "pustiny" nebo jak se to jmenovalo... ta crazy rodinka je v mé top10 nejlepších scén co jsem viděl!

chaometic

chaometic (hodnocení, recenze)

mzss1

podle mě to bude o tom že se nastěuhujou do nového domu a tam se bude strašit o 106 no a taky nějaká astrální projekce tam může padnout

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Tak jsem shlédl jedničku a naprostá pecka ! (5*), sakra o čem bude dvojka ? Ví to někdo ? Dyt obrázky v této galerii jsou podobné jedničce, jak to, že ta baba je tady na těch fotkách, když dopadla blbě v jedničce ? :D

na příspěvěk reagoval jarkolar, chaometic

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

hatapa

O to větší škoda, že si asi dá na pár let od hororů klídek. Nadruhou stranu aspoň ten svůj talent nerozmělní do nějakých chujovinek a případnej další horor od něj bude o to větší nálož :-)

Pokud se mu zadaří s The Conjuring a s tímto, tak má u mě Topku jistou :-)

na příspěvěk reagoval 1Legend1

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Ak sa podari tento horor a ak bude mat uspech, Wan ako reziser bude zrejme dlhodobo zarukou kvality .........

hatapa (hodnocení, recenze)

myslim si ze po tomhle roce bude wan hororovym fenomenem...prece jenom siroka verejnost ho jeste moc dobre nezna ale letos je to pro nej zlomovy

na příspěvěk reagoval Pítrs85

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

No trailer zatím dobrý, snad Wan opět nezklame, kino je povinnost..

Inirdin

Inirdin (hodnocení, recenze)

Ten trailer je za moc... :D Ta dubstep část nemá chybu. Ten song chci! A btw. tohle je horror? Mě to připadá jako další Scary Movie...

Uživatel maluti smazal svůj příspěvek.

karlik4801

karlik4801 (hodnocení, recenze)

Tento rok už Mama a Evil Dead. Teď ještě V/H/S/2, Conjuring a Insidious 2, tenhle rok vypadá slibně, jako už dlouho ne. Jen nový Texaský masakr mě zklamal. A ještě samozřejmě vyjde nové Paranormal Activity.

na příspěvěk reagoval Bloody13, Beckett51

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

První a poslední trailer, na který jsem se podíval, každopádně mě maximálně potěšil, líbí se mi, že to má úplně tu samou (creepy) atmosféru, jako měla jednička. A Tiptoe Trough the Tulips od Tiny Tima to jenom podtrhuje :-) Sakra ten Wan je vážně blázen! :-)

maddy

maddy (hodnocení, recenze)

no ja neviem .. trailer je fajn, ale trailer na tohtoročný Wanov Conjuring mi prišiel o dosť efektnejší

hatapa (hodnocení, recenze)

zase to vypada super a na konci ten tlustoch ,,he's got your baby "?! tam bude jeste nejaka poradna svinka ze by znova ta jezibaba z jednicky nebo budeme mit jinyho ducha ?

1Legend1

1Legend1 (hodnocení, recenze)

Podle traileru to vypadá minimálně na důstojné pokračování, nicméně doufám, že mě Wan překvapí a bude to ještě lepší než část první

cocrHeLL

cocrHeLL (hodnocení, recenze)

1Legend1

když se nakonec ohlídnu zpět, tak toho moc není - prozatím jen Mama s Evil Dead a V/H/S/2 - ale uvidíme, co nám tento rok ještě přinese

Nivenx

Nivenx (hodnocení, recenze)

Já samozřejmě Wanovi věřim, tak si nedělám iluze o tom, že by to dopadlo špatně. Bude to zase brutal.

PF 2014

PF 2014

01.01.2014

Kurt Russell hlavním padouchem v Rychle a zběsile 8

Kurt Russell hlavním padouchem v Rychle a zběsile 8

15.09.2013

Ano, čtete správně, osmý díl. Ještě nedávno se mluvilo o tom, že sedmička, jejíž první klapka padla tento týden, bude posledním dílem série. Jenže těch bezmála 800 milionů dolarů, které utržila… (více)

James Wan – hororový král léta 2013?

James Wan – hororový král léta 2013?

21.11.2012