Chicago Fire

• USA Chicago Fire
USA, (2012–2024), 185 h 14 min (Minutáž: 40–43 min)

Jesse Spencer, Taylor Kinney, Yuriy Sardarov, Christian Stolte, Eamonn Walker, Monica Raymund, Joe Minoso, Randy Flagler, David Eigenberg, Anne Lockhart (více)

Adrenalin do žil a slzy do očí... Elitní tým hasičů bojuje o životy druhých, zatímco ty jejich jsou ve stálém ohrožení. Chicago Fire nás zavádí na 51. hasičskou stanici k elitní požární, záchranné a zdravotnické jednotce. Ukazuje prestižní povolání, které je neuvěřitelně nebezpečné, vyčerpávající a stresující, avšak také naplňující a vzrušující. Žádný stereotyp tu nenajdete. Hrdinové z 51. směřují do míst, odkud ostatní utíkají. Navzdory všem rozdílům, rozporům či osobním antipatiím se v profesním životě tento tým snaží čelit situacím spojeným se životem a smrtí jako rodina. (oficiální text distributora)

Diskuze

1.5 : 1x22
8.5 : 1x23
FINALE 15.5: 1x24

alicek.cht. (hodnocení, recenze)

Mills mi nějak příliš nevadí, spíš mi vadí, že v rámci scénáře mu přidělili Dawson, protože ti dva mi k sobě prostě nejdou. Ale je fakt, že ze všech postav hasičů mi nejmíň přirostl k srdci... a ještě méně jeho matka... mít takovou tchýni... teda tak nevím. :D Z vedlejších postav mám nejradši Otise a Herrmanna - ti dva, to je dvojka a jejich příběh s barem je good. :)

ebutuoy (hodnocení, recenze)

Jojo, Herrmnn dobře perlí :D Zatím se mi dějová linka s barem líbí, až ho dodělají, mohlo by se z něj stát další místo, kde se budou tak nějak všichni scházet apod. Mills mi zatím nepřekáží.

Tuzinho (hodnocení, recenze)

Tak krabička pěkně vyřešena ;) Ale kurde, to jsem jedinej, komu Mills leze tak na nervy? :D A oni z něj snad chtěj ještě udělat klíčovou postavu :D Mě prostě nebaví na něj koukat půlku dílu :D Zlatej Herrmann, kterej je alespoň vtipnej :D

alicek.cht. (hodnocení, recenze)

A já už to vím... sice tak nějak jsem to "vydedukovala" z angličtiny, ale přesně tohle mě předtím napadlo. :-) Ale nic neprozradím... :-)

Tuzinho (hodnocení, recenze)

To bych zrovna neřekl, že to bude zbraň, ale možné je vše :D ale stejně si myslím, že tam bude cokoli, co nikoho z nás nenapadlo :D Třeba by se mohlo na Hermana konečně usmát štěstí ne? :D

alicek.cht. (hodnocení, recenze)

No, taky jsem nad tím přemýšlela... a vůbec, ale vůbec fakt nevím...:-D Kdyby prachy, tak by Gabriela neřekla, že to neměli otevírat. Necháme se překvapit. Zítra už to budem vědět. :-)

ebutuoy

:-) Ó, děkuji. :-) Jak se tak koukám, tak i v seriálu by se mohl více smát. Tam je furt takový zamračený a frustrovaný. Ale holt hraje člověka ve složité životní situaci. Snad to tvůrci někdy hodlají změnit. :-)

alicek.cht. (hodnocení, recenze)

No, co se týče akčnosti, tak byl dobrý. Ale příběhy v něm mi přijdou někdy jak přitažené za vlasy. Dvojice Leslie Clarice je velmi zvláštní a velmi naivní, když si myslí, že budou "vlastnit" dítě a otec se ho jen tak zřekne. No vůbec se mu nedivím, že ho chce do péče. Připadá mi, že tvůrci chtějí ve 40min. stihnout naprosto vše u všech postav, ale podstatné věci se jim vytrácejí a věci se řeší rychle, zbrkle a za pochodu. Např. linie s Antoniem už se mohla pár dílů klidně rozvíjet, takhle jsme se jenom z útržků rychle dozvěděli vo co gou a pic ho... Místo toho furt řešili donekonečna Severida, který se nakonec stejně vyléčil během jednoho dílu (vlastně žádného dílu, protože to tam ani nebylo), v tom případě nechápu, proč to tam tak dlouho rozmazávali. Začínám vážně uvažovat, že seriálu jednu hvězdičku uberu. Asi mám tendence to porovnávat s Third watch, která byla fakt našlapaná a na nic si nehrála a to tam bylo podstatně více postav.

Uživatel Tuzinho smazal svůj příspěvek.

Tuzinho (hodnocení, recenze)

No, tak já naopak z nového dílu moc pozitiv neměl. Drogy? Vypadá to, jak kdyby chtěla produkce zase trošku rozšířit na "pátrání" a aby nám z toho nakonec nevzniklo Third Watch v podání Chicago Police, nemluvě o konečné střelbě.... Eric, nová postava ano, ale on mi tam nějak naprosto nesedl.... Naopak jsem rád, že Otis zůstává. Shay a malej prcek narozenej? Další věc pod čarou nezajímavých věcí.

jirijost

jirijost (hodnocení, recenze)

Opravdu výborný díl po delší době jsem spokojen opět. Severide se sice vrátil dost rychle ale už mě to ani tolik nepřekvapuje protože ty díly jsou od sebe v seriálu časově odděly kolem měsíce aspoň podle toho co říkal Boden Otisovi. Eric se mi jinak vůbec nelíbí a doufám že tam nezůstane.

ebutuoy (hodnocení, recenze)

Super díl. Spokojenost. Doufám, že Eric nějakou chvíli zůstane.

Tuzinho

Óó, nová tvář... :-) Ale Casey je stejně pořád větší fešák. :-D Já doufám, že to začne být trochu akčnější, v posledních dílech to byla pořád samá "Růžovka".

jirijost

jirijost (hodnocení, recenze)

Mě celkově ty dva poslední díly dost zklamali no jsem na to zvědavý, jestli v dalším díle bude už normálně pracovat bude to opravdu divný.

na příspěvěk reagoval alicek.cht.

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers