Diskuze

Nin

Nin (hodnocení, recenze)

Byl vtip. Jinak sprostý nadávání je samozřejmě spíše doménou těch "obyčejných lidí".

Uživatel Nin smazal svůj příspěvek.

Kiosek

Kiosek (hodnocení, recenze)

Intelektuálové se ozývají... A  navíc jejich titulování lidí, kteří mají odlišný názor (debilové, idioti) o nich vypovídá nejvíc. Navíc si ve své ubohosti neuvědomují, že bez té většiny, která je pod jejich úroveň, by se mohla všechna kina zavřít protože na filmy o kterých mohou vést své učené debaty přijde jen pár tisíc lidí, pak je jednou uvedou v deset večer na ČT2 a víc už po nich ani pes neštěkne. Umění je pobavit a dostat do kina třeba půlmilionu diváků, ať už je nazývají burani, Nováci, vesničani nebo jak chtějí. Smích je nejlepší lék, ale jen pro ty, kdo si ho dovedou najít, užít a vychutnat, stejně jako život. Díky Zdeňku za tvé filmy!

stenrik

stenrik (hodnocení, recenze)

Jak můžete hodnotit, když film ještě ani není v kinech? Hovada...

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

První ohlasy (z FB stránek Babovřesk, kde má ban každý, kdo vyjádří byť jen polemický názor k prezentovanému produktu a jeho formě propagace):

"Hana Bližňáková
Poradne se zasmejete :-D dnesni predpremiera byla supr,ze jo keliska ;-)

Zdenka Pirunčíková
FILM JE PERFEKTNÍ!!!! PRÁVĚ JSME SE VRÁTILI Z PŘEDPREMIERY A BŘICHO OD SMÍCHU MNE BUDE BOLET JEŠTĚ TÝDEN :D

Dagmar Lesáková
Doporucuju - konecne super film, ktery neni pro “narocne“ ... A ten farar ... takoveho mit u nas, tak v kostele i zpivam

Iva Ricna
prave jsem dosla s kina.Film je uzasny proste bomba..je to opravdu super.jeste ted me boli pusa.

Jarmila Pajerová
právě jsme se vrátily...a film je super...už se těšíme na dvojku....kde ten ,,Troška''na to chodí..

Jiřinka Jantošova
Zrovna jsem přišla a opravdu jsem se zase po dlouhé době Zdeňku zasmála je to super film

Martina Šulová
Všem vřele doporučuji,úžasná komedie.Je to super relax na dnešní uspěchanou dobu.Moc jsme se nasmáli.Děkuji panu Troškovi,více takových lidí .

Simona Spodniaková
Díky, bylo to supéééér a už se těšíme na 2

Kvetoslava Motlova
Právě jsem dorazila z předpremiéry v Ostravě. Neváhejte, jděte do kina, jděte se zasmát !!! Já se smála celou dobu.

Michal Škaroupka
Předpremiéra v Opavě i s autogramiádou byla super. Největší sál byl vyprodán do posledního místečka, před filmem pár slov Zdenka Trošky a dalších herců. Ve filmu jsou opět dobré hlášky, které časem zařadíte do svého slovníku, tak jako ze Slunce, seno ... Perfektní zábava a prý už je napsaný scénář k Babovřeskům 2.

Zdenda Procházka
Mohu doporucit, vyborne se odreagujete. Takze "hajpipl Horackova!

David Kneifel
super film doporucuji zduř

Adéla Karafiátová Ťuiková
taky jsme dnes byli v Opavě a byla to paráda!! Jak pan Troška, tak i ostatní a hlavně filmek ;)) všem doporučuji!!!"

232

232 (hodnocení, recenze)

Troška už bude v květnu točit dvojku no to snad ne

Nin

Nin (hodnocení, recenze)

Do svých filmů se snaží dávat co největší formu humoru, hanlivě označovaného jako „lidový". Už proto, že humor podle něj z kultury rychle mizí. „V divadlech, alespoň v těch pražských, převládá názor, že komedie není umění. Upřednostňují těžký repertoár, zahlcený ponurostí, rozháranými dušemi a neštěstím. Ale jsou to právě komedie, u kterých se diváci odreagují, pobaví a dostávají pozitivní náladu, se kterou pak lépe zvládají svá skutečná osobní dramata," míní Zdeněk Troška.

Trixinka

Trixinka (hodnocení, recenze)

všem myšleno širokému spektru lidí  :) někomu se líbí někomu ne, to je už úděl...ale není nutno proto tvůrce urážet....

Uživatel Trixinka smazal svůj příspěvek.

Trixinka

Trixinka (hodnocení, recenze)

Podle videa a ukázek to vypadá na klasický Troškovský film. A proč ne. Pan Troška dělá filmy, které jsou určeny všem, nejsou to intelektuální, psychologické perly. Filmy pro odpočinek a pro zasmání. Takže já už se těším co z toho bude :)

neo101

neo101 (hodnocení, recenze)

vypadá to příšerně podle traileru. Obávám se, že půjde o šílenou slátaninu poslepovanou z ještě ucházejícího Slunce sena a novodobých "komediích" typu Jak se krotí krokodýli, Taková normální rodinka apod s herci neherci. Kameňák 1-3 bude proti tomu veledílo.

Ondrus

Ondrus (hodnocení, recenze)

Projekce v cinestaru už proběhly , divím se, že tu ještě nikdo nenapsal...asi ještě nepřestali grcat.

Susperian

Susperian (hodnocení, recenze)

Tak už z traileru jde vidět, že to bude průser. Na takové filmy je už podle mě pozdě. Slunce seno je jen jedno a ta doba je dáávno pryč...

vyfuk

vyfuk (hodnocení, recenze)

Je mi předem jasný, že to bude asi prča, ale získá to asi míň než 30%!

na příspěvěk reagoval Kubrickon

Knotovka

Knotovka (hodnocení, recenze)

"Tak holky, vzhůru do bezvědomí!" Je alespoň sympatické, že Troška si na nic nehraje a ústřední motto filmu dá už do traileru... :-)

Uživatel Knotovka smazal svůj příspěvek.

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015