Diskuze

Whoossain

Whoossain (hodnocení, recenze)

Tak jsem si pečlivé přečet diskuzi, abych věděl, do čeho jdu a pustil jsem si trailer. No - stojí to fakt za to...

Vykuk

Vykuk (hodnocení, recenze)

:-D jééžiš to je zase trailer jak bič. No né, že bych se snad divil, české filmy tohoto tisíciletí, to je pro mě něco, co nikdy nepochopím, u komedií pláču, u vážných témat se směju a někdy nevím, jak to mám vlastně přežvýkat, aby mi nebylo zle. Starší Troškova dílka parádička, ale to byla spousta starých filmů, to co je teď... néé dík.

Moena

Moena (hodnocení, recenze)

Georgex: Souhlas Poslední výkřik je dno, ale to točil amatér od Trošky jako "režiséra" se dá očekávat víc. A přitom jsem u tohohle traileru (věřte mi nebo ne) málem brečel a smíchy to nebylo...

mirliflore

mirliflore (hodnocení, recenze)

Tak jsem si trochu zagogloval a vyjelo mi tohle.

Jinak trailer je děs a hrůza, "humor" spočívá jen ve všemožných zásazích mužského přirození, farářově jménu a všeobecném smilnění (což se zřejmě týká i toho pana faráře).

Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

Tak konkurenci na nejhorší film poslední doby má vysokou, ale Poslední výkřik zatím vede..

SkyCaptain

SkyCaptain (hodnocení, recenze)

Ono to má 120 minut! Viděl jsem dvouminutový trailer a málem jsem se poblil, tohle podle mě můžou vidět celé jen ti nejotlejší horrorfans co si dávají krváky k snídani, obědu i večeři !

offlineman

offlineman (hodnocení, recenze)

Stejšn: Docela si to popsal výstižně a zároveň stručně. Tvýho názoru si cením, dneska málokdo dokáže napsat objektivně a slušně svůj názor! Jinak o těch pohádkách, Princezna ze mlejna 1 je parádní, už proto, že zpracování i celkové pojetí je docela originální, avšak dvojka se už moc nepovedla! Z pekla štěstí nemám rád, je to fakt moc zdlouhavý a moc to nechytne! V tomto sem zajedno se s Tebou. Čertova nevěsta není nejhorší, ale připadá mi to jako vykrádačka všech už dříve natočených pohádek o čertech!

Stejšn (hodnocení, recenze)

Sto lidí, sto názorů. Na ČSFD je Troška 50. nejoblíbenější režisér. U mně by byl někde u dna, těsně pře Olmerem. Ale je to prostě subjektivní.

Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

Tak podle toho traileru na nové slunce seno můžeme zapomenout a připravit se spíše na Kameňák 3 v plné síle.. ach jo..

Dlee (hodnocení, recenze)

Stejšn - Z pekla štěstí je dobrá pohádka která se mu povedla.Podle mě to s Troškou šlo z kopce od 3 dílu Kamenáka.Poslední pohádka Čertova necěsta je třeba strašná...divně natočená,scény o ničem a strašně rychle se tam všechno odehrává a je to prostě takové pusté.Troška začal točit fakt divně a debilně.v traileru na tenhle film mě třeba sere že na hercích jde vyloženě vidět že to hrajou...navíc ta jeptiška přehnaná je fakt totálně trapná.

Stejšn (hodnocení, recenze)

offlineman: No jde o to, co je "oprávněně". Já jak jsem napsal, mám první dva díly Slunce seno rád. I Princezna Jasněnka se mi líbila. Ale příjde mi, že pak Troškovi prostě nějak jeblo a cokoliv co natočil po je prostě příšerný, uječený, hysterický, plný fekálního a prvoplánově trapnýho humoru, s příšernými hereckými výkony. O Princezně ze mlejna jsem už psal, když se kouknu třeba na Z pekla štěstí - neskutečně přepálená stopáž (film vždycky už má náběh skončit, ale najednou se objeví nová zápletka a jede to dál až do umdlení), Kuklová tam furt jenom hystericky ječí, nekonečný davový scény kde furt nějaký skupiny lidí běhaj tam a zpátky, strašná televizní kamera a o scénáři celkově vůbec nemluvě. No a Kameňáky já považuju za vrchol nevkusu, za úplný dno jakýkoliv televizní zábavy, ještě horší než novácký estrády. Ale jedna věc se musí nechat: svoje diváky si to vždycky najde a není jich málo, a spousta lidí na to nedá dopustit. Je to čistě jenom můj názor a na nějakou módu seru.

offlineman

offlineman (hodnocení, recenze)

Jen by mě zajímalo, zda se na pana Trošku nadává oprávněně nebo je to momentální móda! Já některé jeho filmy nemusím, ale podívám se na ně radši, než na nějakou blbost od těch novodobých "režisérů", točících na politickou objednávku takový srance jako třeba Občanský průkaz!

Stejšn (hodnocení, recenze)

Dlee: Princezna ze mlejna? Ta uječená hysterická bída? Můj děda to vystih pěkně - to je ta pohádka, kde je vodník teplouš a čert debil :-/

Billie777

Billie777 (hodnocení, recenze)

Dlee: To je věc názoru. Jediný film, kterej se mi od něj líbí, je akorát Jasněnka.

Dlee (hodnocení, recenze)

Stejšn-Tak to zase přeháníš.Troška natočil hodně skvělej snímků...viz Slunce Seno,Princezna ze mlejna atd....Troška dřív točil super filmy ale v posledních letech šla jeho kvalita dolu a točí strašně divně.

Stejšn (hodnocení, recenze)

Ukko: No, málem mě to zabilo. A to se mi přitom první dva díly Slunce, Seno líbily. Co se Troškovi potom stalo?

Ukko

Ukko (hodnocení, recenze)

tak jsem viděl trailer... KURVANOHA demnce poamlu la jistě ovládá ČR.

boshke

boshke (hodnocení, recenze)

Chce se mi blejt uz jenom z toho traileru. Troska se holt nemeni... :-/

Reyak

Reyak (hodnocení, recenze)

Komentáře nejdou přidávat ani na youtube, kde se nachází trailer. Teda jdou, ale podléhají schválení. Tento film, již podle traileru a podle vtipů typu: Jak to říci slušně... ptáka, nebo: střelil faráře do rozkroku, je NEVKUSNÝ ODPAD! A navíc ta nepřijímaná a vymazávaná kritika... tohleto se nedělá, hlavně, že si, podle slov režiséra, herci užili.

Zelenáč

Zelenáč (hodnocení, recenze)

L_O_U_S: Máš pravdu, koukl jsem se tam a nenašel jediný záporný komentář, což je u Trošky dost podezřelý :)

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

trailer je hroznej... nechápu proč třeba někteří herci dělají v tom filmu trapné šaškárny, vždyť to zkazí celej film... takhle se snad nechovají ani Genzer se Suchánkem... navíc já jako detailista jsem si všiml jedné z výrazných chyb filmu, a to je výstřel ze vzduchovky o které mluví jedna žena, jenže ten zvuk výstřelu je jak z nějaké kulovnice....

232

232 (hodnocení, recenze)

Slezy: Myslel jsem si, že to bude horší, ale nějak příjemně mě to nepotěšilo, na druhou stranu jsem ale rád, že to má od Kameňáku daleko. Ale pořád ještě nevím, co si o tom mám myslet.

Dlee (hodnocení, recenze)

Přijde mi že na hercích jde strašně vidět že to vyloženě hrajou.

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015