roduch

Bohužel film zklamal moje očekávání. Sice je tam legrace, ale nějak moc nuceně a narychlo - jako kdyby nebyl čas na propracování scén. Herci ujdou, ale nelze to srovnávat s výkony ve filmech trilogie Slunce, seno ... Protože pokud pan režisér Troška natočí nějaký humorný film z vesnice, vždy se bude srovnávat. Prostě to moc nevyšlo, škoda. ()

Job29

Podle toho co se povídalo, to měla být pecka jako Iron man 3 :D po shlédnutí filmu musím říct, že po kameňáku je tohle další z nepovedených filmů. Upřímě ani nevím proč bych se na to měl koukat znova. Jedinou pochvalu bych dal Lukáši Langmajerovi, který tomu filmu dodal něco. Bez něj by se to nedalo ani hodnotit. ()

Edge_666 odpad!

Myslel jsem, že po Kameňácích už nelze klesnout hlouběji a že naše kinematografie je potopena po krk v bahně. LZE! Ono tam toho bahna ještě pod nohama zůstalo a Troška to našel. Ve velkém množství. PROSÍM, NEDOVOLTE, aby ten člověk točil něco dalšího. ()

Indio

Až mooooc dlouhy. Dal bych mín ale jako protest proti hodnocení tohodle filmu aniž by byl viděnej davam plnou palbu. Trošku moc nemusim ale plivat na film kterej nikdo neviděl (a to se děje často a zejmena u Zdendu furt) ještě dřív než se dotočí není dobře. ()

ajka.simka odpad!

Obrovské sklamanie a totálny prepadák ! Od Trošku som čakala naozaj viac, ale ide oba o " trápnu paródiu " na Slunce, seno ..atd. Veľa rovnakých slov a fráz sa opakuje. Kultová trilógia je neprekonateľná a tento pokus o napodobeninu nevyšiel. Pre mňa už nikdy viac ! ()

Franta852 odpad!

Něco tak trapného, nechutného, nezábavného a zbytečně dlouhého jsem už dlouho neviděl. Je to plné naprosto absurdních situací, obzvlášť trapné jsou tzv. "zrychlené scény" , kdy se všichni pohybují "směšně" rychle - to mohlo někoho pobavit tak před 30 lety. Nezbývá než dát hodnocení "odpad". A už vůbec nechápu, že se chystá další díl - Babovřesky 2 - je to mrhání prostředky, herci a zbytečně to otravuje diváka. Ostatně celkové hodnocení v současnosti "29 %" svědčí o všem. Doufám že to klesne na nulu nebo do mínusu.... ()

Whitehorse odpad!

Neco tak spatneho a primitivniho...a plneho katolickych blabolu jsem uz dlouho nevidel...proste ukazka neceho co zde nikdy nebylo a nebude...tedy pevne doufam.Kde jsou ty doby kdyz Troska tocil vtipne komedie....Ja jsem nemel dost sil na to dokoukant tento brak, u ktereho jsem se ani jednou nezasmal.....Myslim ze vestsina mych pocitu z teto ubohosti jsou v komentarich nize.... ()

mivael odpad!

Slunce seno..znám nazpaměť,takže nejsem filozofující odpůrce Z. Trošky,ale tohle............srágora a nuda,trapný nehumor,debilní dialogy,škoda času-chci vrátit 1 a půl hodiny života déle jsem nevydržela.Lukáš Langmajer je děsný ochotník a ukňouranec.Prostě odpad! ()

Sidli

Na tento film jsem se velmi těšil, potom jsem si přečetl komentáře a hodnocení zde na ČSFD a řikal jsem si, že to asi nemá cenu. Na film jsem nakonec stejně šel a udělal jsme dobře, humor byl téměř nepřetržitě, furt bylo čemu se smát a už se nemůžu dočkat dvojky. Na závěr bych chtěl poděkovat místním lidem za nízké hodnocení, díky němu se mi film líbil asi ještě víc. (Tento film u mě téměř 100%) ()

awerto odpad!

Prebohaaaaa!!!! Co to bolo??? Ja nemam slov. Neschopny casting, bez vtipu, vykradanie vlastneho Slunce sena.... Troska je jak Bartosova... Nevie, kedy ma skoncit. Ale zial ako Bartosova, i jeho filmy tiahnu masy... Preboha, pytam sa preco??? Milujem vase Slunce seno, jahody a facky, ale trosku sudnosti, pan Troska, by trosku nezaskodilo. ()

migr

Lidi v spamatujte se nebuďtě tolik kritičtí, i přes občasne mírně slabé chvíle( příliš sprosté, nabožensky docela urážející, zdlouhavé), a je to spíše film na domácí posezení a ne do kina, je cítit z filmu velka nadsazenost a zkušenost režisera, chtěl bych vidět kdo by natočil tolik prpracovaní komediální scénář, dobře zapadající na poměrech naší země. 72% ()

SoulAsAGem

Objevilo se zde par scen, u kterych jsem se lehce zasmala, ale prirovnala bych to asi k tomu, kdyz doma zakopnu o gauc... Proste jdete dal, aniz by vas to nejak vzrusilo. Herecke vykony nulove, naprosto neprirozene, je to spis takove divadelni predstaveni, kde herci pobihaji mezi plastickymi kulisami. Byt film Babovresky nema mit nic spolecneho s nasi kultovni komedii Slunce, seno ..., Lide to budou porovnavat vzdy a k tomu netreba dodavat, ze s porovnanim, je to propadak.. Troska chtel zkratka natocit po x letech trhak, ktery se svymi scenami a hlaskami bude prodirat nekolika generacemi, tak jako jiz zminene Slunce, seno ... Zde vsak plati pravidlo: "kdo chce vic, nema nic" Bohuzel se ve snimku objevuji take hlasky, ktere uz vzdy uslysime, jako z ust "Matouskove, Patockove, Kelisove atd.." Ty byly, jsou a budou nezapomenutelne a nenahraditelne ()

gastronom

Kdyby tam nebyl Dolanský tak to posílám do odpadu.nejhorší bylo obsazení herců.Vůbec mi v těch rolích neseděli a celkově ani nevím o co vlastně v tom filmu šlo. ()

Ruffian1

Naprosto uzasna komedie!!! Miluju Babovrsky, hraji tam mi oblibei herci a je to MNOHEM lepsi nez Slunce seno nebo Kamenak... proste Pan Troska stvoril o5 neco uchvatnyho... tesim se na dvojku! :) Tolik srandy jsem jeste nezazila... ()

Bednobuch

Film neurazí, nenaštve, nerozesměje, nepobaví a chvílemi i nudí. Je trapný a netuším proč už točí druhý díl. Tu jednu hvězdu dávám jen za ty dvě scény, nad kterými jsem se usmál. Ztráta času. ()

mirec2211

Po dlhom váhaní som si to pozrel. Očakávania som nemal veľké, lebo Slnko, seno bolo jasné, že neprekoná. Zdeněk Troška sa snažil po dlhej odmlke na práve jeho kultový film. Moc sa to nepodarilo, aj keď musím priznať, že boli okamihy na ktorých som sa úprimne zasmial. Bolo to zamotané a miestami vtipné. Zdeněk si však zobral veľké sústo a úprimne, Slnko, seno je už iná liga. A to najmä preto, že bol natočený v takej dobe, kde bolo všetko zakázané a toto popri ostatných dielach vyznievalo až rebelsky. V súčasnosti s tým už málokoho neohúri a kult sa z toho už vôbec nestane. Nevadí. Aj napriek tomu sa teším na Babovresky 2. Mimochodom. Lucke Vondráčkovej materské povinnosti asi prospievajú. Veľmi opeknela. Krásna žena. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015