KlarkaSY

No, většinu času jsem měla problém vyznat se v ději, ve smyslu tohoto filmu, v pointě, v příběhu, často jsem měla pocit a mám, že je vlastně o ničem, on má stupidní příběh, který se odráží od jednoho jména. Nikdy jsem neviděla tak moc prázdný film od Tošky a malinko mě tím zklamal, i když si ho pořád vážím a mám vždycky opačný názor, než jeho kritici! Vícekrát, vlastně pořád, jsem v průběhu filmu ucítila, že v tomhle momentě to mělo být vtipné, jenže leč jsem se i snažila, nezasmála jsem se ani trochu. Vlastně 90ti procentům myšlených vtipů v tomhle filmu jsem se nesmála, byly to marné pokusy z režisérovy strany, zvláštní bylo, že ostatní v kině se smáli. Dále mě neuvěřitelně ničily NERVY REKLAMY, snad jsem ještě neviděla film tak plný reklam (Medovník, Metro, Impuls... ) !Přesto bych k tomuhle filmu nebyla tak kritická, něco na něm být muselo, když trhal rekordy ve sledovanosti, možná ani tak není důležitá jeho kvalita, spíš to, že to zřejmě lidi pobavilo a že z něj byli nadšení. Příkláním se k názoru, že se podobá spíš kameňákům než filmu Slunce, seno a jahody, nemělo to sice mít s tímhle filmem nic společného, ale přiznejme si, že trochu mělo, často jsem si říkala, tahle scéna - momentka, mi připomíná Slunce seno, ale bohužel v těch případech platilo pořekadlo, že opakovaný vtip není vtipem. Shrnu to asi tak, že úplná ztrát času to nebyla, i když by mi víc dala hodina ve škole, a že na Slunce seno... se vždycky ráda podívám znova, u Babovřesek to neplatí. ()

TheSabca1995 odpad!

Teda to je fakt humus. Troskovi bud totalne dosly napady, nebo se na stara kolena pomatl na rozumu. Takovou bejkarnu vyprodukovat to se hned tak nepovede. Koncentrace vtipu 0,5%, trapnost a zmatek zbylych 99,5%. ()

Majez

Jelikož mám averzi vůči p. Troškovi, tak jsem na film šel z donucení, nic neočekával a lituji peněz za vstup. Nemám rád jeho pojetí lidové zábavy a dělaní z lidí tupé ovce. Navíc se mi zdá, že je film dost vulgární pro rodinnou komedii. Připadal jsem si jak na představení Petra Novotného, kdy celý sál hřměl smíchy pouze při vyslovení slova prdel. Tohle mě opravdu nebavilo a ani Lucinka Von Dráček s Plekancem to nezachránili ()

Ecthelion

Párkrát jsem se zasmál, ale po většinu filmu jsem se nudil a od 3/4 filmu jsem se už těšil na konec. Troška už zřejmě není schopen natočit film, který by dokázal opravdu zaujmout. Princezna ze mlýna ještě ušla, Kameňák 1 se taky relativně dal, i Nejkrásnější hádanka se dala zvládnout, ale zbytek je již jen mlácení prázdné slámy. Babovřesky se dají definovat jednoduše: Nuda, nuda, nuda. ()

misiacik odpad!

Takúto hovadinu som už dlho nevidel. Inu ako takmer všetko čo momentálne vylezie zo štúdií našich českých bratov. Ale keď sa zamyslím ( a nemusím ani príliš hlboko ) tak toto je naozaj klenot z hovna upletený. ()

tomuleee odpad!

Nejvtipnější na celém filmou jsou dvě věci a to cikánka alias Lucie Bílá a to že v 108 minutě film omylem skončí. Jo a působení Lucie Plekancové Vondráčkové která je neskutečně sexy a přitom taková úplně obyčejná. Nejhorší film pana režižéra Trošky, 3 krát Tfuj :D ()

beaverkiller odpad!

Konečně sem se dokopal, abych se na tu naší slavnou komedii podíval. A výsledek? Dvě hodiny hororu. Tohle je snad nejdebilnější český film všech dob!!!!!! I Kouř bledne závistí. ()

Mahonney odpad!

Český Uwe Boll, jen v opačném gardu (Uwe se postupně zlepšuje, homoTroška se potupně zhoršuje). Ale financování mají určitě stejné - nacistiské zlato - jinak si nedovedu představit, kdo mu na tyhle píčoviny dává peníze... ()

ErzebethB odpad!

Nic vůči Troškovi, zasmála jsem se ale on prostě neumí filmy s inteligentním humorem a dobře odvedenymi hereckými výkony.... Ale máte tu stenici mě dostalo do křečí, tož tak největší pobavení a za to jedna * ()

vasosak

Rozhodně se neřadím mezi ty, kteří apriorně odsoudí každý film, čin či úmysl Zdeňka Trošky. Do kina jsem dokonce šel hlavně proto, že jsem ve skrytu duše věřil, že Babovřesky jsou ve skutečnosti srandovní řachanda, které všichni křivdí. Tak či tak jsem se z opatrnosti vybavil sedmičkou vína, ale bohužel se ukázalo, že bych se tomu nesmál ani zfetovanej. Je to fakt špatný a vtip s obrovským hovnem, který vypustí orel (možná to byl kondor, já nevím, znalec filmu odpustí) na starostovo auto, patří k tomu absolutně nejlepšímu, co film nabízí. *Za vrchol tvůrčí sebedůvěry považuji fakt, že hokejisti, kteří ve filmu hrají, se v něm objeví především proto, že se (dle slov Lucky Vondráčkové) přijeli podívat na natáčení a že pan režisér okamžitě a duchapřítomně zareagoval a přizpůsobil jim scénář tak, aby se ve filmu mohli taky mihnout. Byl jsem celkem zvědavej, co jim to tam pan režisér vymyslel za štěk, a ejhle, jaké bylo mé překvapení, když jsem zjistil, že kluci hokejističtí tvoří přímo pointu celého veledíla. Obrovsky smekám - točit film s tím, že za pochodu vymýšlím, jak to skončí, to je opravdovej majstrštyk a s přihlédnutím ke skutečnosti, že z toho ještě ke všemu byl kasovní trhák, tleskám ve stoje a uděluju jednu rudou hvězdu. Za drzost. ()

alien128 odpad!

Trapárna už od první minuty filmu. "Vesnický drbny" hrajou, uměle a přiblble, dialogy bez myšlenky a prakticky o ničem. Film je postavenej na sexistickejch narážkách, kopání do kul.... Tomu se snad už nemůže zasmát ani ten nejtupější divák Komedie bez komedie co k tomu dodat. Prostě hnus velebnosti!!!! ()

Martinaa.Tru

Tak kde bych začla. Začnu propagací. Většina z nás ví že čím větší propagace tím horší film, čím víc nominování na cenu tím větší odpad. Já bych to tak černě neviděla. Co se týče obsahu, tak ten byl tragický přiznávám. Co se týká hlášek, už jsme na tom trochu lépe, ale né vždy se zadaří. A za posleední je to ten typ filmu, který se opravdu zavděčí jen malé většině diváků.Já jako děvče z malého města (no možná i vesnice) chápu význam filmu, proto je to pro mě úsměvný, jelikož je fakt že vše tohle se děje i v realitě :) ()

Hanka_M odpad!

Největší primitivní brak, který vznikl po Kameňácích. Nechápu, jak se k tomu mohl někdo ponížit. Bohužel si uvědomuji, že národ ČR jsou primitivové a lidé bez obsahu, ale proč jim někdo tohle nabízí a chce za to ještě peníze? Žádná postava v tomto filmu nemá ani špetku inteligence, jsou to prázdné hlavy. Vysloveně mě to urazilo a to jsem např. Janu Synkovou měla moc ráda. Trapná hudba, bez nápadu. Hezká kamera to nezachrání, ani střih. A ještě ta dlouhá stopáž? Dvě hodiny ničeho. To už i ti trapní Jedlíci se mi líbili více. Nejhlubší pokles, je mi trapno za všechny tvůrce i diváky. Primitivní hudba, ve Slunce seno byla alespoň krásná melodie, tady nic! ()

redme odpad!

Nic jsem od filmu nečekal a přesně to jsem dostal. Po 20 minutách jsem nevydržel a dal jsem mu velké pá pá. Nerad používám drsná slova, ale tohle byla opravdu extra KOKOTINA. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015