masekjc

Velké očekávání bylo hned pryč když po několika minutách bylo jasné, že Troška neví co má točit. Jestli klasiku Slunce seno nebo vtipkující Kameňák. Nakonec z toho vzniká mix obou a ač Vám v některých pasážích zacuká v koutku a vypadá to že už dojde na smích, tak nakonec zase přichází jen ticho a trapas. Škoda..Druhý díl? Děkujeme nechceme! ()

Davanity odpad!

I hodina tohohle filmu byla moc a to jsem to vydržela až do konce celých 144minut! Utrpení a nudy, dvě krátká pousmání na takovou délku filmu nesplňuje ani trochu představu o úspěšené komedii. Snad nejhorší film s kterým jsem měla čest se setkat. Trapný kanální humor a omýlané jméno Šoustal dokáže rozesmát vážně jen někoho se sníženou mozkovou kapacitou. A jít na to do kina? Vyhodit takový prachy za takovou s prominutím sračku? A ten konec, to mělo být co? Pan Troška strašně klesnul až někam pod pomyslné dno, kde to níž už ani nejde. Nechápu jak tenhle film může mít takový úspěch asi to značí dost o kvalitě našeho národa. ()

joelly01 odpad!

Babovresky byly absolvovany u nedelniho zehleni a co vam budu povidat, byla to traumatizujici zkusenost. Nebudu lhat, trilogie "slunce, seno" mi nevadi a jednou za sto let to nemam vetsi problem dat. Koukam ze zde lidi pisou jak jsou Babovresky nevkusne a vulgarni.. Me ten film ani neprisel nejak vulgarni, prisel mi neskutecne nudny a strasne blby. Po skonceni jsem mela pocit jakoby mi Babovresky ukradly nejakych dvacet IQ bodu. Strasne. Uz nikdy, nikdy vice. Radeji povestnym "dratem do oka" nez jeste jednou tuto ohavnost spusteni.... ()

prengelo odpad!

Uz by som tohto rezisero scenaristu premenoval na Zdenek Troska. Ja sa divim ze, mu nikto da este prachy na taketo sracky. ()

-henry-

Z Troškovy porevoluční tvorby si pamatuju jen první dva Kameňáky a nyní dva babovřešští trailery (pohádku ani jednu), a co mě na této tvorbě vždy zarazí, že totálně crazy postavy, prostředí i zápletky, natočí totálně anticrazy stylem. Němé grotesky, na které se mistr často odvolává, jsou přitom tak dynamické a atraktivně udělané! První dvě Slunce sena jsou také mnohem více crazy stylizované a sedne jim to. Troška proto pro mě není představitel řežiséra pro "vobyčený lidi", ale jednoduše symbol odfláklosti nebo ukázka ztráty filmařské potentnosti. Nic víc. ()

Megynka

No, to zase bylo něco ... Já mám Trošku moc ráda, kolik udělal nádherných filmů a pohádek, to je prostě paráda, ale co to má jako poslední roky být, to opravdu netuším. První hodina byla naprosto příšerná, přiznávám, že jsem ji přežila jen díky Lucce Vondráčkové, kterou prostě miluji. Už když jsem film zapnula jsem si ťukala na čelo, co to jako má být ... Ve vedlejších rolích naprosto šílení herci, kteří hráli tak uměle, že mi z toho až bylo blivno, navíc to připomínalo Slunce seno zkřížené se Sestrou v akci a Kameňákem. Druhá hodina už byla lepší, trošku to vyzdvihla, přiznám se, že jsem asi 3x dokonce i zasmála. Ale tedy ... čekala jsem víc. A mrzí mě to. ()

Godhaj odpad!

,,Kdyby se občas nevožral, tak už je dávno ve cvokhauzu anebo na krchově v plechovce.“ Babovřesky jsou plné špatných elementů. Špatní herci a neherci mumlají, takže jim tak polovinu replik není rozumět. Ono ale není o co stát, protože scénář je jen kupa nadávek, nesmyslných dialogů i monologů. Samotný příběh jakoby neexistoval a až ke konci vlastně divák zjistí, že hlavní dějová linie je ve filmu jaksi bokem. Hlavní čas si pro sebe berou rádoby vtipné scénky, jejichž pointa tkví v neskutečně blbé dvojsmyslnosti, na kterou jsou však postavy Babovřesk prostě krátcí. No, když jim ale stačí se celý den cpát jen Medovníkem a celý den odpovídat na hovory ,,Haló, tady Impulsovi“, tak se jim divák nemůže divit. Nejvíce mě však znechutilo, jak moc jsou na sebe všechny postavy zlé a co za hnusy si všichni mumlají pro sebe a kolik ran musí snést do genitálií. Toť k negativům, pozitiva na tomto filmu nevidím žádná. ()

icespoon12 odpad!

Nechápu, jak na tohle mohl jít někdo do kina? Nechápu jak můžou natočit pokračování a na to zase někdo jde do kina? Krásně to napsal VERBAL:,,Fekální porno dosáhlo opravdového extrému a národ, který za to vyhodil v kinech pět mega by zasloužil genocidu nebo útulný, šimpanzí výběh˝. Lépe to říct nelze. Promarněné dvě hodiny života. ()

Lavinia

Vcelku klidně jsem to přežila, několikrát se smála. Problém pana Trošky je jeho dokonalý odposlech mluvy lidu s následnou reprodukcí. To zjevně kritikům nevoní. Jenže jako bych viděla i slyšela znovu na filmovém plátně spoustu neskutečných typů, které důvěrně znám a bohužel s nimi musím pracovat, bydlet, žít ... a ve filmu se jim mohu pořádně zasmát, zatímco v reálu je mi do pláče. Díky! ()

sluzevsky odpad!

133 minut marné snahy o bavení diváka prostřednictvím análního styku Slunce sena a Kameňáku. Nemám nic proti homosexuálům, ale musí se nechat, že tady rejža Trošků je přes anály prostě expert. ()

JohnZ87

Dlouho jsem se k tomuto filmu přemlouval a nakonec to nebylo vůbec tak špatné, jak jsem na základě zdejších hodnocení očekával. Snad právě i díky nízkým očekáváním mě film poměrně příjemně překvapil. Rozesmálo mě několik opravdu povedených fórů, za asi nejvýraznější tahouny bych označil Pavla Kikinčuka, Janu Synkovou a Lukáše Langmajera. Naopak jako rušivý element na mě ve filmu působil Jan Dolanský a vůbec celá ta zápletka kolem něj, která mi tak nějak narušovala celkovou konzistenci filmu - jako by se jednalo o scény z úplně jiného snímku, prostě to k sobě nějak nepasovalo. Babovřesky bych označil za takový mix Kameňáku a Slunce, sena se vším dobrým i špatným, co k tomu patří. Obec Záboří se trochu podobá Hošticím, což zřejmě byl režisérův záměr. Myslím, že to z toho vylezla celkem ucházející podívaná. 60% ()

Pawlyg odpad!

Pokud chcete promarnit 133 minut svého života, tak tenhle je film je ten nejlepší způsob. Na druhou stranu musím vyzdvihnout práci producentů, že na takový brak dokázali sehnat finance. ()

JeanMarthan odpad!

Zdeněk Troška recykluje sám sebe podle návodu, který si našel někde na netu. Myslí si, že rány do koulí, páter Šoustal, skupina starých fúrií a podobné troškoviny zamaskují to, že film je jen smradlavý odpad bez děje a dobrých nápadů!!! Ale publikum je nenáročné ba dokonce lačné po takovýchto ho***ch, které jim cpe do hub, až se z toho zalykají. ()

Stanix odpad!

Troškovy filmy dopadají v hodnocení tak strašně, že mi prostě zvědavost nedá a musím se osobně kouknout jak moc hrozné to je. Rozhodně tedy platí, že i špatná reklama je pořád reklama dobrá. Nicméně k filmu. Ten je opravdu tak katastrofální a trapný, že ona trapnost přechází i na diváka a herecké projevy tak nepřirozeně pitvorné až zůstává rozum stát. Zejména babky se chovají jak mimozemšťani na tripu a ke krásné lidskosti jako tomu bylo kdysi u Slunce, seno... nemůže být ani řeč. Pozitiva nejsou vůbec žádná a další negativa tu raději nebudu rozebírat, neboť je to ztráta času a krom toho se o to již postarali více než dobře kolegové, zejména Tommassi a Verbal. ()

vZeč odpad!

Věděl jsem, do čeho jdu. (Teda myslel jsem si). Připravil jsem se na provařenou sra*ku posledních let. Přepnul jsem do módu masochistické zábavy. Věděl jsem, že pak přijde velmi bohatý a vtipný komentář zde, na CSFD. Inu... tahle nekonečná lobotomie mi vrazila kudlu do mozku, nedělala přílišnou škodu, jen čekala, až z něj vyteče vše, co by připomínalo lidství a známky vkusu, či jen... jo, lidství. Myslel jsem si, že to bude tak špatné, až to bude vtipné, ale já mám naopak depresi z toho, že kina praskaly ve švech a lidé se smáli nahlas. Nalezl jsem možná tři momenty ze 133 minutového filmu, kde bych si tipnul, že by se ti lidé mohli smát. Jinak jsem po ničem, co by aspoň vzdáleně připomínalo humor, ani nezavadil. Ubíjející, prázdné, bez i těch nejnižších ambicí. Asi budu muset Zdeňka zklamat, ale přišel jsem pozdě večer unavený z práce... a to jeho video mě málem zabilo. Všechna čest super sexy Vondráčkový a Dolanskýmu, že jediní nebyli na zabití, ale naopak jako jediní byli koukatelní a poslouchatelní, takže jsem k nim jako jediným necítil nenávist, ale jen lítost. Tohle není frajerský kopání a vysmívání se dopředu jasně špatnému filmu. Tohle je komentář jednoho z nejhorších filmů, co jsem kdy viděl... který v mých očích ponižuje velkou část národa a ukazuje, na jakou úroveň je někdo schopný zajít... a čeho všeho ze svých schopností je ochotný se vzdát pro švandu na place. ()

PavelH odpad!

tak jsem konečně viděl aspoň kousek, abych mohl potvrdit něco, co jsem stejně dopředu věděl... absolutní sračka ()

Pulper

Asi mi hráblo. Mně se to docela líbilo, vážení. Situace vyhnané ad absurdum, ale v jakýchsi mezích. Herci i neherci hráli dobře kromě hvězdy Bílé, která si cikánku užila, ale přehrávala a to dost. Příběh celkem dobrý, drbny se od běžných vzorů zas tak moc nelišily, vulgárního humoru moc nebylo a luštění kódu vedoucího k obrazu mě bavilo. Navíc mě potěšily režisérské nápady (záběry na dveře ze dvou různých místností, když mluví někdo jiný, předčasný konec, happyend, který se nekonal). Kikinčuk byl jako starosta hajzlík zábavný a Troška opět do filmu obsadil pěkné kočičky :-) Na Českého lva to není, ale pobavilo a kvalitativně je to pro mě někde mezi Slunce, seno ... a Kameňáky. Štvala mě jen naprosto mimózní jeptiška, která nezapadala ani chováním, ani ohozem. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015