MiniRecenze odpad!

Troška,Troška......ani troška humoru tady není.Dalo by se s klidem říct,že tenhle film je zbytečný a skoro bez příběhu,tudíž to táhne sebou ke dnu i veškeré herecké obsazení a můžete tam mít jakéhokoliv oblíbence.Vše se tady hrozně vleče a i hudební drnkotání,které silně připomíná kameňák leze na nervy.Až konečně naskočí titulky,tak zjistíte,že začínáte nenávidět důchodkyně,vesničany a uvědomíte si,že dvě hodiny Vašeho života jsou v pr.... Prý letní komedie,já to nazývám trapnou ostudou české kinematografie. OSTUDA!!! ()

petrskuta

Já to fakt nechápu! Vždyť je to super letní komedie na pohodu. Ty co dávaj odpad musí být už hodně rozmazlený nebo nemají všech pět pohromadě. ()

sjrnn

Ano, přiznávám se.. začal jsem na film koukat s předsudky, ale po 17. minutě už jsem to dál nevydržel, protože jsem z toho "senilněl". Dávám 1* za to, že třeba tam někde něco po zbytek filmu bylo co aspon za tu jednu stálo. ()

erpe odpad!

Vše už zde bylo řečeno, nemá cenu cokoliv dodávat, mé hodnocení hovoří za vše. Přes všechny recenze a diskuze jsem si myslel, že to nebude zas tak zlý a něco fajn letního se z toho povedlo vytřískat, i když se na to člověk bude koukat bez mozku. Chyba. Horší věc jsem nikdy neviděl. Splácanina, volovina a hnus. Asi to ale jen prostě nechápu... :-( ()

hony23 odpad!

Je to opravdu hezké, že pan Troška myslí i na naše retardované spoluobčany, kteří si zavřeni v klecových lůžkách užijí srandu jen ve chvíli, kdy jejich spolupacientovi svévolně vyteče slina. Ti se zajisté budou bavit i u této ultratrapné fekální debility a budou vděční, že jim Babovřesky vnesly do jejich smutných životů trochu toho sluníčka a české lidové zábavy. Jelikož ale já po lobotomii nejsem, dokoukal jsem to pouze se sebezapřením a s dvěma vynucenýma přestávkama, kdy mi ze samé rádoby legrace přestaly fungovat svěrače a já musel jít na záchod vyprázdnit obsah svých střev. A pokaždé jsem pak řešil dilema, zda se mám ještě vůbec vracet k obrazovce, či zda raději nemám zůstat stát u záchodu a dívat se, jak v něm plavou hovna... Pouze ve chvíli, kdy výbuch rozmetal Vondráčkou s Dolanským po celém Jihočeském kraji, jsem zauvažoval alespoň o jedné hvězdičce, bohužel to však byl jen další vypečený vtípek pana Trošky. ()

Rodriguess

Neviem co ludia od toho cakali ale mna to pobavilo! I ked niektore prvy z kamenakov mi tam vadili celkovo to bola prijemna zabava. ()

Dino13 odpad!

Zcela zbytečně jsem ztratil hodinu života. Tu druhou hodinu filmu jsem už opravdu neriskoval. Snad nikdy mi ještě nesedlo tolik hodnocení ODPAD jako nyní, avšak mi vrtá hlavou ten fakt, že je tahle fíkovina tak úspěšná. Český divák je skutečně nenáročný buran a k nakrmení mu stačí chleba namazaný hovnem, protože takovým pokrmem Babovřesky opravdu jsou. Teď je mi líto, že jsem na týhle kravině nebyl v kině, dost by mě totiž zajímalo, čemu se ty lidi smějou. Já ve filmu nenašel jedinej moment. Nemá cenu psát dál, vše vyjádřil Tosim a Tetsuo. ()

jgregory odpad!

Au Au Au to fakt bolelo, musela jsem si dát po hodině přestávku, abych přežila. Pak jsem se za celých 127 min jednou, slovy jednou zasmála, ale i tak to byl smích ze zoufalství. Proč tam ty babky pobíhají zrychleně jako Tom a Jerry? Nechápu pointu jména faráře, jako jediný vtip ve filmu. Snad jenom Lukáš Langmajer, kupodivu Lucie Vondráčková a Honza Dolanský trochu hráli jinak bída bída bída. Končím nemám slov. Se Slunce seno .... nesrovnávat, je to nesrovnatelné. ()

AngryPotato

Jsou dva druhy filmů.... Buďto děláte filmy poctivě, promyšleně, propracovaně a s láskou k filmovému řemeslu, za což máte obdiv filmových fajnšmekrů ,znalců a chytrých lidí... Nebo děláte masivní , nucené , komerční a mainstreamové filmy, jako dělá třeba Pan Troška... Musíme si uvědomit, že tohle tu bude, bylo a je pořád, ale já musím od srdce říct, že u Babovřesků jsem se krom nudného začátku celkem bavil, je to taková typická "Troškovina" ..a pokud nemáte zrovna potřebu v tom hledat veškeré blbosti, jako jsou herecké výkony (které byly na troškův film celkem povedené) , kameru, střihy, místa, a podobně..dá se na to s nadhledem koukat.. Mě Babovřesky pobavily a dávám jím 3 hvězdičky :) ()

vooddoo odpad!

Pro mě jednoznačně propadák. Obrovský. Už velice dlouho jsem se necítila u sledování filmu tak trapně... Bydlím sice také na vesnici, ale jak Troška popisuje život na ní je naprosto nereálné. Houfy klepen, otřesné zrychlené záběry, kvokací zvuky, vulgární humor. Abyste rozuměli, sprostý humor mi víceméně nevadí, ale i ten se musí dělat s citem. Tady je to však naprostá hrůza. Naprosto do očí bijící je reklama, která je "geniálně" zakomponována do filmu. Nemastné neslané herecké výkony, kýčovitý "akční" konec, určité charaktery postav neuvěřitelné. Ale chápu, že některým lidem to připadá jako skvělá komedie. Pardon, asi jsem na tenhle Troškův humor moc intelektuální... ()

MartCT odpad!

Madre de dios!!! Před některými herci nezbývá než smeknout. A pan Troška je Pan režisér, když je přemluvil, aby v tom hráli. ()

Brodequin

Nebylo to zas tak špatný, jak tu každej tvrdí. Mě přijde, že jsou všichni na toho Trošku úplně ujetý. Viděl jsem i horší filmy. Tady jsem se občas zasmál. Holt jsem na ty babský kecy no. Co mě na filmu ale nejvíc s***o, byla ta znělka, kterou pouštěli snad u každý scény. Ale jinak mi film nevadil...prostě průměr. ()

Flamik

prostě taková ta vesnice, kde vládnou báby. semtam nějaký vtip, ale to je tak všechno. Z mého pohledu to zachraňuje Ludva Hovorka, kterej má postavu přímo na něj dělanou, nebo si jí podle sebe upravil. Jinak ale herecký výkony nic moc , dost věcí co vyznělo trapně a zbytečnost na která bude stejně za rok, či dva na nově jako megafilm ZT. ()

EddieIron

Pravda, číst tady ty komentáře, to je mnohem zábavnější, než Babovřesky. Kdekdo, aby dokázal, že rozumí filmu, dá odpad, někteří dokonce, svatá prostoto, po zhlédnutí upoutávky, aniž by film viděli! Mnozí nedokáží pochopit, jak na tohle může někdo jít do kina, kdosi dokonce vzývá ostatní, aby nedávali Troškovi vydělat. Tak přesně tyhle názory považuji za ODPAD já! Co se týče filmu samotného, klidně se to mohlo jmenovat Slunce, seno a... Babovřesky. Neškodný film s několika vtipnými scénami, který má ale moc, udělat z kdekoho Mirku Spáčilovou. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015