trx2010 odpad!

Zdendo, málem z toho byla jedna hvězdička. A mohl za to Magnusek. Takže hezky popořádku. Přemýšlel jsem jak si pořádně zkurvit večer a podpořit pocit že tenhle svět jde vážně do pěkný prdele a hlavně se mrknout na filmy na který chodí nejvíc mejch milejch a inteligentních spoluobčanů. Volba byla jasná. Dám si v jeden večer Babovřesky a Jedlíky od Magnuska! Pustil sem si to po tý sračce od Magnuska a říkám si že ten Zdenda vlastně neni tak špatnej filmař jak se o něm řiká. Na kameru nasadil nějakej filtr, takže je to všechno pěkně žluťoučký a červeňoučký. Po návsi běhaj nějaký zkurvený babky a mužu se při koukání na film podívat na spoustu reklam zcela zdarma a aniž bych chtěl. Občas zazní nějaký to hovno, nebo jebačka. No oproti Magnuskovi to má aspoň nějakej tvar. Jenže přišel problém. Po patnácti minutách jsem to vypnul a pustil až za týden když ze mě strach z Magnuska vyprchal. Člověk je hrozná svině, na chvíli mu odendáte brokovnici od hlavy a hned začne vystrkovat růžky a vymýšlet si. A to byl bohužel i můj případ. Takže je to zase v píči Zdendo, hvězdička nebude. Rozebírat to nemá smysl. Nejsem zastánce intelektuálního humoru za každou cenu, nicméně tohle je sračka v který žádný humor není. Jsem snad kokot aby se řeklo "hovno" a já se smál jako debil? To jste se už všichni dočista posrali? Divácky nejúspěšnější film? Zdenda je v dnešní těžké době, kdy radši necháte z lakoty umřít vlastní babičku než aby ste jí dali 150kč na léky borec, protože vám dokáže podobnou sračku prodat a vyrejžovat z vás vy lakomý židáci miliony. A za to zaslouží můj opravdovej a syrovej respekt. A já mu ho dávám. A na závěr přidávám velmi vtipně 6x HOVNO a 3x ŠOUSTAT. No tak to jsme se hezky pobavili. Že jo Impulsovi? ()

zekon

Nečekal jsem zázrak a od Trošky ani nelze. Ono to bylo sice nudné, pár vtípku se našlo, ale mě vadil pokus o kopii geniálních Slunce, seno.... Trapárna jako Kameňák to nebyla takže na Trošku takový high end asi :-D Jinak ale nuda nuda šeď šeď........ ()

tulakfelix

Babovřesky mají několik kladů: půvabnou Lucku Vondráčkovou, zadečky Barbory Šimkové a Veroniky Novotné, vlnité zrzavé vlasy Žofie Dařbujánové. Jedná se o komedii hodnou ochotnického divadla, většina postav masivně přehrává, jenom mladý hrdina Adam (Jan Dolanský) hraje přirozeně, díky čemuž získá divácké sympatie. To je chytře vymyšlený kontrast. Ve vedlejší roličce se mihne kvalitní Miro Noga. Troška není hlupák. Natočil film pro hlupáky. A i já jsem se občas smál. ()

Archvile

Pan Troška vykradol svoje vlastné filmy. Tam snáď nie je jediný originálny gag alebo nová myšlienka. Čo je ale horšie, že na rozdiel od Slnka, sena a... je toto otrasne zrežírované a ledabolo natočené. A to sa nám ešte vyhráža trilógiou. CSFD bude asi musieť rozšíriť škálu hodnotenia filmov o super-odpad a mega-odpad. Jednu * dávam za Lucku P Vondráčkovú, ale inak je to len strata času. ()

xxxLussyxxx

Zbytečně dlouhý film. Úplně by stačila klasická hodina a půl. Ta poslední půl hodina byla tak nudná, že jsem myslela, že usnu. Děj byl taky nic moc. Hned jak umřela ta babka, jsem věděla, že půjde o nějakej poklad...Nic méně tam bylo pár scén u kterých jsem se zasmála a některé hlášky si budu dlouho pamatovat. Takže odpad si to určitě nezaslouží. ()

Sergii

''Film se nám s Kačenkou velice líbil, budu proto nominovat pana Trošku na pozici Ministra kultury.'' řekl Miloš Zeman krátce po volbách. Buďme jedině rádi že se tak nestalo. Film jako takový netřeba komentovat. Troškovy filmy v oblibě rozhodně nemám. Ale něco mu musím nechat. Možná si to myslím jen já, ale Troška je tak úspěšný z jediného důvodu. Má jasně stanovenou cílovou skupinu u které ví jak na to. Babovřesky (stejně jako Kameňáci atd.) jsou cíleny na hloupého čecháčka, který po šichtě zajde do hospody a před spaním si v zaprděném gauči jede Novu. Snímky jako Babovřesky ruku v ruce s Novou dle mého názoru tuto ''českou hloupost'' jen stimulují. Jedna hvězda z pěti kvůli tomu, že Troška ví (možná) co dělá. ()

sha.piro

"Pánbůh pomáhá, ale lidi choděj okolo" - citace Adama v podání Jana Dolanského tu tak trochu, koukám, platí i v případě celého filmu Babovřesky. Neuvěřitelná kritika, mizerné hodnocení a zvláštně vyznívající ohlasy lidí typu: "celý sál (!) se tehdy smál, až se za břicho popadal a slzy utíral, jen mě to nebavilo" mi tak tochu nejdou navzájem do hlavy. Řeknu vám pravdu. Nechápu, jak něco, co je všemi tolik odsuzováno a kritizováno (a přitom v kině docela dobře funguje), něco, co může vydělat během jediného dne tolik peněz a zaplnit všechny sály kin po celé ČR (které jindy zejí prázdnotou) a to docela slušně i při reprízách, zde může být tak nemylosrdně "utraceno" Já se u filmu celkem bavil a tak špatné mi to nepřišlo. Hodně scének i dialogů bylo povedených a já byl jen rád, že Zdeněk (jehož pohádky a Kameňáky bytostně nenávidím) nešel cestou nonstopové zábavy, čerpajících z vyčpělých vtipů, ale vsadil i pár nových, byť přisprostlých a často i "komerčně" groteskních. Jediné, co bych z filmu vyškrtl, by byla scéna s Luckou Bílou, která filmu nic nedala (dokonce ani to synáčkovo pokřtění). Jinak obsazení celkem slušné, Lucce Vondráčkové to stále sluší, Lukáš Langmajer i Jan Dolanský mi do filmu taky sedli, stejně jako hudba k typu filmu. Jinak, po přečtení velké spousty komentářů se uklidňuji, neb z velké části je film negativně hodnocen lidmi, kteří se neumí vůbec ovládat a volit slova, zkrátka ani nedokáží napsat normální a věcný komentář. A pokud tací lidé neumí napsat jediný řádek, jedinou větu, na úrovni, pak je pro mne jejich hodnocení samotného filmu coby "odpad" nesměrodatné a nevím, proč to jsou zrovna oni, co tu nadávají na to, že "Něco nemá úroveň" Já dávám 35% ()

Teen.AGE.r odpad!

Kolik, že za to dostal miliónů? Je mi hamba, že tohle mělo takovou reklamu = návštěvnost. Je mi hamba, že český filmový průmysl je ochotný Troškovi financovat další dva díly. Je mi hamba, že jsem čech! ...10% ()

lukin1.1

Jednu hvězdičku za to, že jsem to dokázal dokoukat do konce. Jinak opravdu kravina pro ty nejmíň náročný diváky. ()

jozindodulik odpad!

Ve filmu jsem se zasmál přesně 3x. Vždycky jsem byl Troškův zastánce a tvrdil jsem, že jsou k němu všichni přísní. Slunce seno bylo skvělé, u Kameňáku se dalo vypnout a zasmát a tak jsem čekal, že Babovřesky budou něco mezitím. Měl jsem spíš však pocit, že si Troška plete "vtipné" s "trapným" a snaží se být tedy co "nejvtipnější" za každou cenu. Opravdu jsem snad nic horšího, ale hlavně trapnějšího neviděl. Tomuto snímku se nešlo zasmát, ani kdyby jste moc chtěli. Čitelnost filmu snad v záporných hodnotách. Jo a takový detail, ve filmu chodí všichni herci v jednom oblečení. Škoda, že odpad je nejnižší možné hodnocení..dal bych spíš -4*. TÍMTO VÁS PANE TROŠKO PROSÍM, NENATÁČEJTE DALŠÍ DÍLY BABOVŘESKŮ, mějte trochu soudnosti! ()

schindler

Ta jedna hvězda za relativně originální nápad z falešnýma titulkama. Jenže bohužel potom film ještě nějakou dobu pokračuje. To, že si film v kinech tak dobře vedl docela nechápu, jelikož jsem si myslel, že ta skupina lidí, která tupě sleduje tzv. nekonečné seriály, zůstává zabořena ve svých prosezených gaučích a nevychází ven. Myslel jsem si do kin chodí skupina lidí s trochu vytříbenějším vkusem, ale jak to vypadá, mýlil jsem se. Jasně, kdysi dávno pan Troška natočil svým způsobem kultovní trilogii Slunce seno, ale od tý doby zhola nic co by stálo za zmínku. Takže proč proč proč proč proč ???? ()

cipokomon

Hodnocení odpad! jsem ještě nedal a asi už nedám - teda asi jo, protože tahle šaškárna má mít ještě druhý díl a možná ještě jednou zkouknu Jak se loví krokodíly, abych věděl, že si to taky zaslouží. Říká se, že nula z nuly pojde. Tady by pošla i mula. p.s. Kameňák je proti tomu nářez. edit: ehm, jsem si teď všiml, že má být i 3ka! Tak to mě..... edit: tak jsem našel něco co si zaslouží odpad víc než Babovřesk. Nezlobte mimozemšťany. Musím dát * ()

WhiteKokser

Pan Troška by si měl uvědomit, že se doba trochu posunula a v dnešní záplavě komedií takovými lacinými žerty moc neuspěje. Navíc i od skvělé trilogie Slunce seno to má hodně daleko. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015