pani.mysova

Odpuste mi ten výraz, ale připadá mi, že Zdeněk Troška s každým jeho filmem na diváky chrstne kýbl sraček. Podívala jsem se na trailer, který je sám o sobě příšerný, a kdybych zvládla sledování tohoto pseudofilmu - tak určitě by tohle byl odpad. Troška klesnul i pod úrověň dna. Bravo! ()

facehugger

Nevím, jestli toto veledílo někdy zkusím přetrpět. Ale protože se zde svobodně debatuje o režiséru Troškovi, nemohu nepřipomenout jeho rozhořčení v jednom z rozhovorů s ním. ZT se cítil nebývale dotčen, že mu příslušní katoličtí administrátoři nedovolili natáčet v kostele a vyjádřil se na jejich adresu výrokem úrovně hospody 6. cenové skupiny. Zkusme si oproti tomu představit situaci: tvůrčí skupina Famáků, takto věřících katolíků, natočí studentský snímek, kde Trošku zparoduje, protože je gay. Pusťme představivost ze řetězu a zkusme odhadnout intenzitu mediálního řevu, který by Z. Troška s vydatnou pomocí svých komunistických kamarádů vzápětí rozpoutal ... :-) ()

Ufuru

Všichni tento poslední snímek Trošky odpískali, ale já osobně si myslím, že je to úplně jasná "Troškovina". Babky, které pokaždé komentovali vše, někdy trapně, někdy přímo geniální hlášky. Ano možná byly nedostatky jako moc zrychlených záběrů, nebo moc kýčů, ale i tak na film se dalo koukat, takže dávám tři hvězdičku. Už jenom proto, že Trošku mám ráda. ()

noKOMERZIALL

Jednu hvězdu dávám Janu Dolanskému za nejlepší herecký výkon ve filmu.Opravdu musím uznat že větší hovadinu jsem léta neviděl.Připomíná mi to trochu ABSURDISTÁN-pořad AU!MOJE KOULE! to je přesně ono,tam tímhle způsobem směřujeme.Kdo Absurdistán viděl mi musí dát za pravdu že je to sice taky hovadina,ale přesně vystihuje kam lidstvo dosavadním způsobem žití směřuje.Pan Troška by se měl držet pohádek pro děti.Svou tvorbou pro dospělé si jen ubližuje.opravdu neuvěřitelně zbytečný film. ()

Mazma

Já si myslím, že až na ty trapné zrychlené záběry a místy nedostatky vtipu to byla na České poměry slušná komedie. Samozřejmě to nemá na Troškovu klasiku, kterou točil před pár lety, ale rozhodně bych to neřadil do odpadu. Mě se to docela líbilo a myslím že od českých komedií nic moc lepšího nedostanem. ()

Evikju odpad!

přišla jsem k tomu filmu o 10min později, po dalších 10min jsem musela odejít a dalším 10hodin jsem tuto hrůzu vyspávala. ()

kohout08 odpad!

Opravdu katastrofa!! Babovřesky jsem si stáhnul i když to příliš nedělám. :D A jsem rád, že jsem na ně nešel do kina. Byla by to akorát škoda peněz, která by mně sra_a. :-) ()

Blackwolfik odpad!

Nechápu do teď, kdo na tuhle kundovinu mohl koupit lupen do kina. Ale bez předsudků. To že v každým českým filmu začíná být "skrytá reklama" z toho se mi chce zvracet. Jako by nestačilo, že nás tím bombardují na každém kroku. Tak tady se budu dívat na Citroporše a Radio Pičus. Nechápu to. Ale dál. Prvně řeknu, že jsem se opravdu snažil to dokoukat. Nicméně, vydržel jsem pouze do scény s Bílou a pak jsem to musel vypnout. Nebo bych fakt tu tv rozflákal. O hereckých výkonech se nedá mluvit. Vtip absolutně žádný. A ty babky jsou fakt na přesdržku. ()

marcelita odpad!

Nevím proč jsem to udělala,ale dodívala jsem se až do konce!Takže přes dvě hodiny ztraceného času!Nechápu co na tom bylo vtipného,nebo,že bych nechápala humoru jako takovému,který nám servíruje pan Troška?To je jedno....je to děs,běs.....špatně natočené,zahrané!Mimochodem proti Lucce nic nemám,ale panebože proč se tak neustále přiblble usmívala.....holka zlatá doba marmelády už skončila,tak si to uvědom a začni hrát normální role. Dvojka která je již natočená v době mého komentáře mě absolutně nezajímá a čas tomu věnovat již nebudu!Nemusela bych to přežít :-) ()

Inhoofer

Lucie Vondráčková je jediný důvod, proč jsem se na TO podíval. No nezasmál jsem se ale ani jednou, čemu taky? Je to fakt tragicky nezábavné!!! ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015