sqeerukl odpad!

Ach. Tímto bych se chtěl omluvit všem lidem, všem tvůrcům, všem filmům, když jsem říkal, že je nějaký film špatný. Dodatek: začínám si uvědomovat důležitost inkvizice. ()

misbos

No.... vydržel jsem celých pět minut! Jsem už starší člověk a důvodně se obávám, že kterýkoliv delší úsek tohoto filmu (?) by mi způsobil vážné zdravotní obtíže. Lidé, kteří tohle dokoukají do konce, jsou buďto kliničtí masochisté, nebo... no nic. ()

Kissak

Film pro pobavení, žádné umění, ale taky žádný odpad. Já se bavil a to je u dnešních českých filmů spíš zázrak. Čest vyjímkám. ()

Gabretta

Troška je prostě Troška. Jiné filmy točit nechce a ani nebude. Proč taky? Že ho kritika drtí už od chvíle, kdy oznámí svůj záměr točit další film - nevadí. Lidé na jeho filmy chodí a to je to hlavní. Já jsem od Babovřesk nic neočekávala - prostě jen porci lidového a obyčejného humoru, který z mého pohledu chvílemi bývá až trapný. No a bylo to tak. Občas se při sledování pousměju, občas si řeknu, že bych snad tuhle větu nechtěla ani napsat, natož ji vyslovit ve filmu, jak mi přijde hloupá. Ale ve výsledku mě Babovřesky rozhodně nenudily, i když děj byl hodně předvídatelný. Slabší scény i vtipy jsem přetrpěla, kudlu do zad mi vrazila až závěrečná taneční párty v kostele. Trilogii Slunce, seno... se to nevyrovná, to je bez debat, i když snaha přiblížit se "sluncesenovskému" stylu tu určitě byla. Ovšem až moc křečovitá. Pro mě za **. ()

hrudka odpad!

Proč se to lidem líbí a co jim přijde na tom vtipného? Za celou dobu jsem se zasmál asi dvakrát a to většinou nad tou kupou blbých, trapných, ubohých a hlavně ohraných fórů, které vlastně ani vtipné nejsou. Svým způsobem to byl pláč. Je sice chvályhodné, že pan režisér chtěl natočit lehkou, bezmyšlenkovou komedii, u které si odpočineme, dáme si pokoj od akčního střílení a prostě přestaneme přemýšlet nad svýma starostma... Ale to by nás zase nesměla přepadnout hromada všeho negativního a nevkusného a strašně ukecaného, co tahle komedie v sobě má. Těch sprosťáren bylo prostě moc. A odkdy trvá komedie dvě hodiny?! ()

bubblebobble

Troška Slunce seno neprekoná a v tomto prípade sa mu nepodarilo prekonať ani len Kameňák. To bola taká ťažká nuda, že som to vvypol už po pol hodine. Nepatrím k odporcom takýchto filmov ale toto nepobavilo ani len tú menej náročnú časť mojej mozgovej onej. ()

parabellum

No nebudu nosit dříví do lesa a schrnuto co nejrychleji jak je mím zvykem. Brak zůstane brakem, ale na každém filmu se dá najít aspoň jedna vydařená scénka. Na tomto počinu to je parádní Lucka Bílá a její objednání křtu. Za tento úsměvný výstup dávám jednu udřenou hvězdu. ()

frbulka odpad!

Výjimečně si troufám ohodnotit film, k jehož úplnému dodívání mi asi dvacet minut scházelo, ale myslím, že o nic zásadního, co by mohlo moje hodnocení ještě změnit, jsem nepřišla. Kromě toho, že v tomhle dílku se pro Trošku typicky ohraným způsobem zesměšňuje víra (akorát mnohem drsněji než v Slunce, seno...) a sexuálními žblechty se to jen hemží (což taky není u tohoto pana režiséra nic nového), Babovřesky postrádají jakýkoliv smysluplný děj, nápad, atmosféru...prostě všechno. Toto "veledílo" mi přijde jako výplod mysli duševně chorého člověka, který už roupama neví, co všechno by smíchal dohromady. Je smutné, že takový člověk je v naší vlasti nazýván režisérem. A podotýkám - k panu Troškovi jako člověku nechovám žádné antipatie. A ještě jeden dodatek - nejvíc mi na tomto "režisérovi" vadí, že z nás dělá blbce, laciné konzumenty bez mozku a vkusu, kteří mu sežerou úplně všechno. Naštěstí většina národa, soudě i podle zdejšího hodnocení NE! ()

anitae

Trvalo mi dlouho než jsem se z toho kulturního šoku trošku vzpamatovala a mohla sem něco napsat. Poprvé v životě mi vadila děsná kamera a děsně jsem se styděla za pana Trošku. Nevím co to mělo být, ale vesnice už dnes vypadá malinko jinak než v době Slunce, seno...ale i tak dám 1* - už jen proto, že některé intelktuálně náročnější filmy nedokoukám-usnu u nich a tohle byla taková blbost, že jsem u z toho znechucení ani nemohla usnout... ()

Ondr@932

Zdeněk Troška je celkem sympaťák. Ale jako režisér se neodvratně zhoršuje. Jeho filmy v 90 letech byly skvělý. Ale co točí teď tak to je spíš k breku než k smíchu. 20% ()

JBMAVERICK odpad!

Jak by řekl Forrest Gump: "O tomhle filmu Zdeňka Trošky vám můžu říct jen jedno ........................... a to je asi všechno co vám můžu říct o tomhle filmu Zdeňka Trošky." To hnusné a sprosté slovo si už doplňte sami. ()

moviechecker

Je to akási zmeska Kameňáku a Slunce sena, ale od slunce sena veľmi ďaleko uteká, každopádne oproti komediam, ktoré teraz produkuje Holywood som sa parkrát aj poriadne zasmial, takže nebudem krutý a dám tomu priemer. ()

Hartigan

Zdenda se pokusil o nové "Slunce seno", i když už od počátku natáčení a po prvních informacích bylo všem normálně smýšlejícím lidem absolutně jasné, že nás bude v multiplexech čekat peklíčko. A to se také v celé své kráse a síle dostavilo. Asi takhle, nedal jsem odpad! jen kvůli skutečnosti, že onoho dne jsem měl relativně dost napito tvrdého a několikrát se mi dokonce té stoce podařilo zasmát. Sice jsem v nitru věděl, že to uchechtnutí vychází pouze ze zoufalosti, v jakém stavu jsou distributoři schopni poslat veřejně mezi český lid něco tak zvráceně nemocného. Herci nehrají a ani se o to nesnaží. Pouze papouškují předepsané nesmysly, a za těch pár tisicovek ze sebe klidně toho blbečka před celým národem udělají. No, ale když jim to evidentně nevadí, jak se prezentují ostatním lidem a své rodině, tak opravdu nemá smysl řešit vůbec nic a nechat je samotné se v těch sračkách pořádně vyčvachtat. Ty vole, a co tam předváděla Lucka Bílá, tak nad tím zůstává rozum stát. Třemi slovy se dá nová troškovina krásně charakerizovat jako "životu nebezpečná prasárna", která by měla být zakázána. ()

cm hardy odpad!

Krása... Pan Troška nám tímto snímkem ukázal přesně ten způsob, kterým se filmy točit opravdu nemají. Babovřesky jsou meganevtipný a megatrapný ''film''. Opravdu obdivuji vytrvalost Mr. Trošky, který už prý chystá dokonce 3. díl. Nejlepší věcí na tomto snímku bylo řešení záhady, kde najít sejf... Proč už se na to vážně nevykašlou a nezačnou točit nějaké smysluplné filmy místo, naprosto v hraní netalentovaných, 7 babek, co běhaj po vesnici. ()

Pekisan

Je to zle, ale cesi maju aj horsie filmy. Vyzera to, ze Troska sa zasekol v Slnce, seno realite akurat, ze sa rozhodol vedlajsaky miestnych dochodkyn povysit na hlavne role. Vsetky vtipy uz pouzil v kamenakoch tak mu ostali len stare dobre hovna, kozy a varlata. Co samozrejme vela ludom staci, ale na csfd to nikto neprizna. Moj 1000ci ohodnoteny film. Bohuzial. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015