Chlo0opek

Ale jo, člověk se zasměje, Lucka i Lukáš jsou sympatičtí, na Slunce, seno,.. to však samozřejmě nemá - přece jen místní drbny jsou herecky o dost horší. Jen teda mi ještě dost vadil nedodělanej konec. ()

ricky4

Scénář filmu našel asi pan Troška v tý největší kopě hnoje a (zvířecích výkalů), jaké kdy Hoštice viděli. 15% za Kikinčuka a Langmajera. Jak ten film může být úspěšný, když ho točí Troška? Na druhou stranu, na jeho obranu- ani z toho nejlepšího scénáře co kdy svět viděl by těch pár herců neherců nedokázalo vytvořit nic lepšího. A proč? Protože půlka "herců" jsou obyčejní lidé z Žabovřesek. Protože ani jedna z babek nedokáže pozdravit aby to vypadalo aspoň trochu neamatérsky. Protože hlavní roli hraje zpěvačka a další významnou ženskou roli další zpěvačka. Protože nejzajímavější částí je závěr, kdy nás doslova upoutají 3 hokejisté! S takovým hereckým štábem se toho fakt moc udělat nedá, na druhou stranu si ho vybírá Troška =>debilita nejvyššího stupně. S jakými slovy nás Troška zve na připravovanou dvojku? Že budou mít větší prostor hokejisté... Na to doopravdy nemám a vyjadřovat se o reklamách a trapných fórcích se radši nebudu... P.S.: Pro ty, co film neviděli- jděte na to pokud vás dokáže rozesmát "vtípek" na styl: "a dokonce jsem úspěšně prošla 7. třídou tak ze mě nedělejte negramota!" ()

Lusy44

Všichni by čekali, že Troška natočí opravdu vtipnou letní komedii...opak je pravdou a tohle se moc nepovedlo. Vydělalo to sice hodně peněz, ale úsměv se mi na tváři objevil snad jen jednou...Postavy přehrávají a samotné ,,vtípky,, jsou trapné a suché! Ráda bych podotkla, že ona tajemná scéna, kdy všechno vybuchne je absolutně mimo. A onen konec, kdy to nemá být jako v americkém filmu, je naprosto trapný už jen tím, že chtěli, aby to trapné nebylo. Troška prostě ví, že ať natočí sebe větší pí..vinu lidi mu na to půjdou. Lidem bez vkusu se to však líbí, takže nějaký účel to zřejmě splnilo. Ani nwm za co ty 2 hvězdy dávám, ale jedna bude nejspíš za to, že jsem to vůbec vydržela zkouknout a odpad to zase není, protože znám i horší snímky. ()

mire.k

Nechápu odpadové hospodářství některých zůčastněných. Chci-li intelektuální zábavu, nelezu na Trošku ale pustím si Bergmana. To je stejné, jako byste vyčítali Bergmanovi, že jste se dost nenasmáli. Příjemná oddychovka. Perfektně natočená. Prostě nemá chybu. Kdo chce zarelaxovat a nepřemýšlet ten neprohloupí. Osobně jsem byl příjemně překvapen. Není tu tolik vidět rozvláčnost Troškových pohádek ani trapnost Kameňáků, Prostě film oddechovka. I odkazy na sponzory si uvědomíte až při závěrečných titulcích.Překvapila mě Lucka Vondráčková - Plekancová. Mám ji za protekční herečku a zpěvačku, ale zde předvedla decentní výkon. Nerušila jako v některých jiných filmech. Zdá se, že dozrává ve vynikající herečku. Herecké výkony všech zůčastněných odpovídaly situaci. Přehrávání důchodkyň jaksi patřilo k věci. Nemám filmu co vytknout. Prostě dokonalé dílo pro průměrného diváka, který hledá relax. Plně zapadne do marasmu dnešní filmové tvorby. Původně jsem chtěl dát filmu jen čtyři hvězdičky( znám spoustu lepších filmů), ale když vidím tolik odpadů bez relevantních argumentů nemohu jinak. Natočit film, který baví jen tvůrce a nikdo na něj nepřijde do kina dnes dokáže natočit každý vůl. A že takových filmů ale je. ()

Henky13 odpad!

Prosté, tupé. Než vidět podruhé, raději pomalou a bolestivou smrt. Je mi líto, že jsem zaplacením vstupného do kina i já přispěl k tomu, že se budou natáčet další díly. ()

Mark1983

No musím říct,že Troška fakt s těma svýma filmama fakt už klesá,jelikož mě spíše zabavil trailer,než samotný film,což díky traileru jsem měl zájem film vidět.Ovšem se mi ratifikovalo,že film Babovřesky nesahá snímkům Slunce,seno ... ani po kotníky,jelikož je to celé úplně o něčem jiném,což nakonec pro mě je film nanejvýš na jedno kouknutí,což proto dávám tu jednu hvězdičku.Ale chápu,proč je film většinou odpadovaný.Je to totální průser a svým způsobem,když film neuvidíte,o nic nepřijdete. ()

Noah07 odpad!

Žádný dlouhý koment to nebude po skouknutí jsem se snad jednou maximálně dvakrát zasmál....ta jedna hvězda je jen ze solidarity,že pocházím z jižních čech , jinak film je odpad ()

Pavelkedar odpad!

Po vytrpěných 40 minutách jsem "projekci" ukončil, nelze to dokoukat ani proto, aby si "jeden" doplnil "vzdělání". Je to totální Troškův pád na dno...........Ještě že jsem na tom nebyl v kině, to bych po delší době zase hóóódě Nasranej....... ()

Lovin odpad!

Jako kameňák ale bez vtipů,jako největší fórek je tam,že se farář jmenuje Šoustal,což nám dávají neustále sežrat.Koukal jsem ze zvědavosti,říkal jsem si,že to nemůže být tak hrozné,ale bylo.Jo a volil jsem Zemana. ()

phantom.ass odpad!

Filmové tvorbě Zdeňka Trošky jsem se celý svůj život úspešně vyhýbal. Když se ale kolem Babovřesků vytvořil takový hype, ať už negativní, či pozitivní, vzbudilo to i mou zvědavost. Proto jsem se jedno pozdní odpoledne po dlouhém zvažování dokopal k onomu osudnému rozhodnutí. Abych měl nějakou psychickou podporu, přemluvil jsem ještě kamaráda, který do toho šel se mnou. Vydrželi jsme celých 60 minut. A byly to krušné chvíle. Zdeněk podle svých slov točí filmy pro vobyčejný lidi a kavárenský intelektuálové tomu jako nemůžou rozumět. Ehm... Opravdu? Troufám si říct, že už jsem viděl hodně, viděl jsem nový boty Lea Beránka, viděl jsem Metrixe přeskakovat lavičku, ale, jak by řekl zlatý slavík, tohle jsem opravdu nečekal. Na začátku jsem se ještě dokázal utěšovat tím, že po absolvování tohoto psychologického testu sem alespoň budu moct napsat nějaký ošklivý nechutně sarkastický komentář. Po těch 60 minutách zíraní na obrazovku mi však do smíchu vůbec nebylo. A ještě stále není. Protože pokud se toto dílo ďáblovo většině diváků zamlouvá a hipsteři z ČSFD jsou v menšině, je tady něco hodně v nepořádku. ()

Wajny13

Babovřesky - čekala jsem něco podobného jako je Slunce, seno..... - bohužel jsem byla zklamaná. O vtipné scénky, natož dialogy byla nouze, herecké obsazení docela slibné, ale bohužel trochu marné v pokulhávajícím scénáři. Lucie Vondráčková a Jan Dolanský jsou jako jediní reální, babky drbny jsou vyumělkované a farář jménem....děs. Ještě celý koncept filmu....z dopisu....je dost zvláštní. Vlastně ani nevím, proč dávám 2* - 1. za písničku k filmu (která, ale nemá vlastně nic spojeného s dějem filmu), 2* za to, že jsem na tom byla v kině (lehce donucena, lehce s očekáváním) a vedle mě seděl pán, který se skoro celý film smál. Někomu se prostě tohle líbí. ()

ivanlaris

Zdeněk Troška sa vyjadril, že on je "značka" a na jeho filmy sa chodí kvôli tejto jeho značke. Žiaľ nie je tomu tak. Už tie jeho komédie nie sú tým čím bývali. Dávam 3* za herecké obsadenie. Inak to stálo jak sa povie za prd. Natáčajú už i dvojku, tú si však ťažko už pozriem... Po skúsenosti s týmto... Stačilo... Aj keď zase lepšie ako nejaký americký shit ;-) http://style.hnonline.sk/kultura/c1-59371720-zdenek-troska-pre-hn-som-znacka-ludia-chodia-na-trosku ()

ZekiZeki

Asi jsem divnej, ale bavil jsem se víc než u Kameňáku. Jinak je to ochotnická amatérština největšího kalibru. Co bude dál pane Troško? Home video? ()

Djflash

Známý český režisérský matador jménem Zdeněk Troška se rozhodl, tak trochu oprášit dnes již kultovní filmovou trilogii Slunce Seno. Jak jinak si totiž vysvětlit tu až příliš velkou podobnost. Vesnice Babovřesky jsou takové novodobé Hoštice. Troška si zřejmě myslel, že to opět zabere. Kupodivu měl pravdu, alespoň co se týče návštěvnosti samotných kin a multiplexů. Někdy je až s podivem co českému filmovému divákovi stačí ke štěstí, Snímek sám o sobě nenabízí nic víc, než jen jednoduchý humor a spousty klišé, které hned jen tak někde neuvidíte. Musím se ale také přiznat, že byly chvíle, kdy jsem sám sebe přistihl, že se také směju. Nevím jen, jestli to byl upřímný smích nebo to bylo spíše s nadměrně trapnosti servírovaného humoru. Snímek jsem sledoval ještě s jedním rodinným příslušníkem, a ten se taky občas zasmál, tak je docela dost dobře možné, že na tom něco vtipného přeci jen bude. Scénář a potažmo příběh tu pořádně žádný není, nebo respektive asi je, ale v celkovém kontextu je to v tomto případě nepodstatná část, a proto mě celkem překvapilo jak je snímek dlouhý. Všechno je to totiž jen tah na jednu branku v podobě již zmíněného humoru, jenž však nemusí sedět úplně každému, a někdy může působit dokonce až nuceně. Herecké výkony taky s sebou nepřinesly nic, z čeho bych se zrovna měl posadit na zadek. Nejlépe z toho všeho, vyšla asi herečka Jana Synková, která ve mně jako jediná zanechala vcelku pozitivní dojem. Celou dobu jsem také čekal na to, až uzřím tváře tří českých hokejových reprezentantů. K mé nelibosti se objevili jen na pár závěrečných vteřinek, a kde se vzal, tu se vzal byl filmu konec. Po chvíli mi došlo, že to úplný konec asi nebude, a opravdu mé černé představy se naplnily. Chystá se druhé pokračování, toto neradostné zjištění moji nelibost ještě mnohonásobně zvětšilo, jako by si Pan Troška nevystřílel všechen střelný prach svých laciných vtipů už během prvního dílu. Ale dost už bylo popichování, je chválihodné, že právě díky Babovřeskám, zavítala do českých biografů vcelku početná skupina filmových diváků, a nadšenců. To snímku lze přičíst, jako jedno velké plus. Mně osobně by však na Troškův film nedostal do kina nikdo ani heverem. ()

teseth odpad!

WTF!! Já se tomu vyhýbal, ale nakonec jsem se na doporučení dvou kamarádu podíval na tuhle zhovadilost a nestačil jsem se divit k čemu všemu se můžou někteří čeští "herci" propůjčit a co dokáže náš "supercool režisér" ještě stvořit. Tohle byla bída největšího kalibru. Vtipy jsou trapné až zoufalé, zápletka nebo děj nulový, režie hrozná a herecké výkony strašlivé. To vše doplní kýčovitost místa natáčení, což dokončí dílo zkázy. Jestli Jules Verne někdy přemýšlel o vynálezu zkázy tak Troška jeho myšlenky dovedl do zdárného konce. Toto bych za trest povinně vysílal ve věznicích 8x denně a problém s kriminalitou by byl vyřešen. Nikdo by nechtěl zpět. ()

tulen

A pak ze nejde natocit film bez myslenky, bez pribehu a nejspis i bez scenare ... Hlavne ke konci to uz fakt nemelo patu a hlavu ... ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015