Grifindoor odpad!

Troška opět dokazuje, že větší hovno už natočit opravdu nelze. Ale co chcete od filmu, kde hraje Lucka Vondráčková:-))))) ()

xhonza5

Nechápu komentáře a hodnocení od uživatelů, kteří film vůbec neviděli. Ano, je to podobné jako Slunce seno spojené s Kameňákem, ale z jakého důvodu si myslíte, že můžete hodnotit bezdůvodně? Ačkoliv se může zdát, že oprášení starých filmů nebude fungovat, tak tento snímek dokazuje, že funguje! Stará klasika je sice lepší, ale v dnešní době na český film přináší divákům zajímavou komedii, která polechtá bránici každého z nás. Nechápu tedy provozovatele těchto stránek, které dávají možnost těmto uživatelům, aby hodnotili něco, co ještě nebylo ani v kině. Světe div se, před premiérou tu bylo nemálo hodnocení, samozřejmě odpady jen z traileru! Kde to jsme? Buďme rádi za to, jaký Troška je skvělý režisér a dokáže nám připravit zajímavý film. Jděte raději do kina a přesvědčte se, jelikož to stojí za to. ;) ()

Whoossain odpad!

Uječená troškovská trapárna s vražednou stopáží, která se snaží těžit humor z farářova jména, úderů do koulí a zrychlénýho pohybu vesnických drben. Nemít dovolenou (a tedy i dostatek času na prozkoumávání zapáchajících stojatých vod český kinematografie), tak bych o tenhle skvost ani pohledem nezavadil. ()

pájap

komentář dám až tohle uvidím.chtěl bych pánům superkritikům připomenout že film se dělá pro lidi....a v tomhle ohledu je troška nepřekonatelný v návštěvnosti...tak jsem se dlooouho tohohle snímku zastával aniž jsem ho viděl...až ........jsem zhruba v půlce ...ne tohle dílko nemělo nikdy vzniknout......................howgh.........no tak zase jinak...druhá půlka je o dost lepší než první...taky díky romanci mezi angličanem a paní učitelkou......lucka super..........tak jedna hvězda...po druhém shlédnutí přidávám... jednoduché ale sranda ()

vlk++

jako hodnocení lidí, kteří film neviděli nebo max. trailer, mě fakt baví. měli by ke svému jménu dostat speciální ikonku "všeználek". to jsou takoví ti borci, kteří vám s pomocí katalogu a googlu udělají recenzi úplně na všechno. do kina se na to nechystám, protože jsem v několika věrohodných komentářích zahlédl slovo "kameňák" a to si radši vyberu jiný program. ohodnotím až uvidím v TV nebo z DVD. ()

zeromen

Jedna z nejlepších komediích Zdeňka Trošky, a nechápu tady takové nízké hodnocení. Ve světě filmu se již pohybuji pár let ale takové barbary co tady hodnotí filmy jsem dlouho neviděl. Babovřesky určitě patří mezi nejlepší filmy letoška. ()

Fracek

Ještě jsem neviděl, ale když někdo může dát odpad a neviděl to, tak já dávám za pět. Mimochodem Slunce a spol je v pohodě a předčí jako komedie kdejakou českou slátaninu. Tak v práci v šest... Tak jsem to konečně viděl a je to koláž asi stovky jiných filmů dohromady. No, co na to říct, dodíval jsem se do konce, několikrát i zasmál, pak mi to začalo být uplně jedno a těch pět hvězdiček nechávám za filmovou mazurku. Film prostě koukatelný byl a neměl by s tím mít nikdo problém. Je to typ komedie smějeme se dokola a každý z nás je svým způsbem nějak postižen. Pořád tak nějak mám před očima ty české filmy co zbírají hafo hvězd a je to dáno psychózkou koloritního davu. A tak aby se to vyrovnalo a že o nic nejde a že hvězd je na nebi dost a že byl pan farář nohama i v pekle, tak jo - podporujte svého šerifa. ()

HjK

Minimálně průměrně inteligentní člověk, který se bude dívat nebo viděl Babovřesky, ví, že se nebude dívat na hlubokomyslné drama ale na komedii. Tudíž nebude kritizovat film za to, že není intelektuální - což tady tak nějak pozoruji. Film je nabitý vtipem (ano, některé vtipy jsou až trapné). Takže resumé: hledáte-li film jen na odreagování, hledáte-li film, u kterého se zasmějete a nehledáte-li film, o němž budete hodiny a hodiny přemýšlet, zkuste to. ()

Ms.Iris

Vypredané kino, veľké očakávania... a tie sa splnili len z polovice. Síce všetci do jedného sa rehotali vrátane mňa... no po hodine sa mi to však zdalo už zbytočne dlhé a taktiež aj vtipné scénky, hlášky, mi prišli robené nasilu! Niekedy je menej viac... ()

KuBoT

Keď som išiel do kina čakal som sračku ale keď film skončil bol som nadšený , fakt prijémná oddychovka , Lucie Vondráčková predviedla dobrý výkon a Žilková sa prekonala . Je to lepśie ako Kameňák a kino , bol som na Flóre , bolo skoro celé plné :D Troška má odomňa 4 hviezdičky , odoberám za zrýchlené zábery a jednu babku :D ()

DrobnohledX

Cílem tohoto paskvilu jsou mozkové buňky českého stáda. Toto stádo bude uchcávat smíchy nad tímto stupidním filmem který je napěchovaný k prasknutí žalostným "humorem". Ve stádu bohužel žije většina - která ráda podpoří Trošku v této prasácké zhovadilosti a nám nezbývá nic jiného než tuto hystericky-afektovanou záležitost brát s nadhledem. ()

Decim28

Film jsem neviděl a neplánuju na něj jít. Proč? Nejen kvůli hodnocení na ČSFD, ale spíše kvůli nechutné kampani na billboardech (kde hlavní místo zaujímá nějaká debilní flaška s kojeneskou vodou) a Facebooku, kde se admini oficiální stránky ohánějí čísly o návštěvnosti a je jim jedno, že 9 z 10 komentářů je negativních. A co víc, s každým, komu se film nelíbil, se hádají. Zkrátka prachy nejsou vše a to že film nepropadne finančně neznamená, že je boží. ()

Tanulin

Viděla. Nebaví mě číst všechny tyhle komentáře všech, kteří se sem příjdou "vyzvracet".Myslím, že názor se dá napsat slušně, vkusně a bez urážek - přesto, že se něco někomu nepovede...byť opakovaně. Ano, myslím rovněž, že Troška vykrádá sám sebe a ne příliš úspěšně.Myslím, že už počátkem Slunce, sena... vsadil na žánr letních komedií, podtrhlých jakýmsi "českým" vulgarismem a rádoby vtipem.Co se opakuje nebývá vtipné, ani zajímavé, ale...?? Návštěvnost film má.Troška umí vydělat peníze, ví, že ačkoli ho kritika roznese na kopytech, sály naplní a paradoxně bude špatný nebo průměrný film na vrcholu sledovanosti. V sále ve kterém jsme seděli včera my, se smála minimálně 1/2 divaků všech věkových kategorií a nikdo neodešel. Poprvé jsem viděla v sále i bílovlasou paní o holi! Takže....co? Nechme každému co jeho jest a pokud se to nelíbí...jděte prostě dál. ()

K4my

Na to jak miluji složité filmy a že jich je dnes spoustu, mám docela hlad po těch filmech naprosto primitivních. Tohle je přesně to co čas od času potřebuji. Absurdní reflexe českého venkova a mentality jejich obyvatel. Pražáci a jim podobní to pravděpodobně nepochopí, ale tenhle film prostě zalepuje poptávku mnohých lidí, co mají už složitých filmů plný zadek ;-) ()

filipm odpad!

Totální ubohost. Snad horší než začátky 90. let. Kýč, pitomé a stále se opakující 3 vtipy a hlavně celkově divná atmosféra hlouposti a přízemnosti. Strašný zážitek. ()

TerkaM odpad!

Hodnocení "odpad!" ani zdaleka nevystihuje můj názor na tuhle hrůzu. Humor snad až moc jednoduchý, kopání do rozkroku a nekonečné ruměnce nad vyslovení slova Šoustal, Šukal a koule...to vše za vyhrávání radia Impuls a při baštění Medovníku...vrchol trapnosti. O okénku Lucie Bílé snad ani netřeba mluvit. Nechápu, co vede Trošku k tomu, aby uvažoval o natočení druhého dílu??? ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015