C0r0ner

Proč ještě nevznikl celovečerní film? Tenhle krátkometrážní nízkorozpočtový snímek je neuvěřitelně parádní ukázkou moderní (možná lehce budoucí) válečné akce a na necelé půlhodině nabízí víc zábavy než několik celovečeráků dohromady. Škoda, že z toho čišel nedostatek peněz, protože ve všech dalších ohledech to byla paráda. 90% ()

t.b.kat

Ubisoft překvapil. Každopádně je to jednoduchý a prostý příběh s akcí na závěr. Jen je škoda nevyužitý potenciál akce s robotem, nebo případně nepřátelští vojáci, kteří padají jak tráva pod sekačkou. "Ostravské" prostředí dalo tomu zajímavý šmrnc, ale jde vidět, že to nebylo nic jiného než herní intro vábící k paření her. 3* ()

teutates

Parta futuristicky navlečených šulinu se hraje na vojáčky na jakési odlehle elektrárně někde v prdelakovicích, úžasné! A jak chytře sejmou toho robota, že? Ty jo 4/10 Být tohle celý film, rázem neusnu, tak je to... Sem úplně hotový z toho jak všichni tady žerou vojáčky. Pohoóov, čelem stenu urazit! poklusem klus… ()

xxxvodnikxxx

Na první pohled výborně zpracovaný snímek, který by se ale možná hodil spíše jako trailer ke hře, případně jako promo akce k nejnovějším vojenským výrobkům a taktických zbraní a vybavení, než jako samostatný krátkometrážní film. Chybí uvedení diváka do děje, což ale přidává na napětí a dynamice, i přes špičkové efekty začne film skutečně působit jako reklama. Stejně jako tomu je u většiny komerčních akčních filmů člověk nesmí přemýšlet jinak se nad snímkem začne stahovat obláček jakéhosi klišé. Ale pokud máte půlhodinku času, stojí za zkouknutí. ()

VojinRyan

Prvý zárez od Ubisoftu. Miestami je vidieť, že je malý rozpočet, ale filmu to nevadí, lebo trvá iba 25 minút. A to je zlé. Prečo to trvá iba tak krátko. Už teraz sa teším, čo bude ďalej prinášať pre nás herné štúdio Ubisoft, od ktorých očakávam v budúcnosti veľké diela a hlavne celovečerné s plnou minutážou a vyzbrojením. 4* - 85%. ()

• Natáčanie trvalo iba 19 dní. (drake31)
  • Ve snímku se mimo jiné vyskytuje i česká či československá armádní technika, a to konkrétně UAZ 469, Tatra 813, samohybná houfnice Dana, obrněný transportér OT 64 Skot nebo BVP v průzkumné verzi BRM-1K. (Adrai)
  • V závěrečné scéně se objevuje těžký transportní vrtulník Mil Mi-26, který je nejtěžším, největším a nejvýkonnějším sériově vyráběným vrtulníkem, který byl v době vzniku snímku na světě. (Adrai)